хремава съм а работим над бебеправене

  • 1 154
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Здравейте момичета, смятаме да почваме бебеправенето, но съм малко хремава и ме боли гърло, вчера ходих при гинеколожката, и ми каза че сега е времето до 1-2 дни, понеже имам узрял фоликул. Какво мислите

# 1
  • Мнения: 3 154
Мисля да си правите бебето Mr. Green
Хремата какво ще ти попречи? Освен това, не споменаваш за някакви антибиотици... сексайте се...

# 2
  • Мнения: 2 825
Че какво общо има хремата с бебеправенето ?
Просто не дей да взимаш хапчета, може само парацетамол.
Успех  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 35 935
Правете си го и дано да стане Praynig
За хремата може да опиташ нещо с билки - инхалации, чай и т.н.
Може да ползваш и капки за хрема - с тях до 4-5 дена хремата трябва да мине / ако не е нещо по-сериозно/
След О. - има 1 седмица до имплантацията, така че не се притеснявай, едва след нея има вече контакт ембриона с майката
/от 7 до 10 дена - да сме по-точни/
Успех в бебеправенето Wink

# 4
  • Мнения: 212
Благодаря Ви момичета за подкрепата, понеже през м. Февруари правих missed аборт точно поради тази причина/ бях с грип и плода спря да се развива/ и сега много съм притеснена кошмара да не се повтори, засега избягвам да в земам всякакви медикаменти, но сте прави, че докато се имплантира имам време да се оправя. Дано да успеем.

# 5
  • Мнения: 2 120
Купи си `Цитросепт`, ще ти помогне да не се разболееш, действа добре на имунната система и няма проблем ако забременееш/с развитието на плода/. Успех. Laughing

# 6
  • Мнения: 9 685
Вземи някакви мерки а хремата, които да са нхомеопатични и давайте смело! Бебеправенето е приятно, а ако има и резултат... няма друга такава радост

# 7
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Най-доброто лекарство, обилно изпотяване  върху голо мъжко тяло  hug.........
Има едно готино хомеопатично,  Rolling Eyes ама не си спомням името май беше Оксилококциум едни такива като захарчета мене преди година като си бях в Бг ме хвана страшно грипче и това ме вдигна на крака за броени часове......иначе си мислех, че ми се отделя душата от тялото, толкова бях зле.
 Скорошно оздравявяне......   bouquet

# 8
Марги,не разбирам,какво общо има хремата с missed?  newsm12 Аз също имах missed. Ходих на двама доктори и те те ми казаха, че самите лекари нямят обяснение, защо се получава missed. Нещо се случвало с хромозомите и не започвало деление - долколкото разбрах, но не е породено от някакво външно влияние. Казаха ми също, че следващата бременност ще е успешна. Дори имам пример - моя приятелка имала missed - два месеца по късно забременяла пак и сега се радва на бебчето си.  smile3504

# 9
  • Мнения: 2 825
Най-доброто лекарство, обилно изпотяване  върху голо мъжко тяло  hug.........

 smile3501 smile3501 smile3501
Марги, не си втълпявай такива работи  Naughty Едва ли има нещо общо между хремата ти и мисед-а.
Аз за хремата знам, че и с хапчета и без хапчета, за 7 дена минава  Wink
бебеправете спокойно  Peace

# 10
  • Мнения: 145
И аз смятам, че няма за какво да се притесняваш. Просто не виждам пряка връзка между двете неща.

# 11
Мисля че това не пречи да бебеправите.Просто не пий силни лекарства.Успех и след9 месеца  да гушкаш сладко бебче!

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
За първи път чувам, че грип или пък хрема може да е причина или условие за мисед...

# 13
  • Мнения: 7 716
Грипът може да е причина за спонтанен аборт.
Сега не се знае дали е грип, така че - давайте. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт