Отново

  • 6 325
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 647

Освен ако не го накара да ревнува.

Ами ако той само си търси повод да я зареже? Може даже да се зарадва, че тя също е "виновна".

Не знам, аз лично не виждам смисъл в тези игри. Да сядат на една маса и да се разберат като възрастни.

Тя самата казва, че той не иска да се разберат. Явно на него му харесва тя да страда.

# 31
  • Мнения: 394
А ти познаваш ли другата ,какъв характер е ,външност ,темперамент....... newsm78
Не е хич лошо преди въпрос да се цитира,на кое мнение задаваш въпроса.

# 32
  • Мнения: 6 167
Много хубаво звучи,МИЛА за да е истина.Ти от какво си правиш заключенията,че мацката е запуснала раждала жена,с нужда от пълен комплект процедури за възстановяване на външния вид? newsm78Как реши,че това не е добра,потдържана жена,и че проблема(ако действително съществува),е някъде другаде.Щом мъжа изневерява това трябва задължително да е ,защото жените не се потдържаме,затлъстели сме и ходим вкъщи с вмирисан пенюар? newsm78

сигурно е красива, поддържана и добре миришеща.
и със сигурност не пита как да си запази брака, а как да съблазни мъжа си.
и даже споменава ' с нейните камъни по нейната глава' или нещо такова.
тоест, няма нужда сега да пишем есета за това колко е трудно да си семеен.
затова й отговарям на въпроса с някакви ( може и въображами) предложния.
другото е да й кажем сега всички, че всичко е загубено и да подава документи за развод
без изобщо да знаем никакви подробности.
жената пита как да съблазни мъжа си.
толкоз.

# 33
  • Мнения: 394
Много хубаво звучи,МИЛА за да е истина.Ти от какво си правиш заключенията,че мацката е запуснала раждала жена,с нужда от пълен комплект процедури за възстановяване на външния вид? newsm78Как реши,че това не е добра,потдържана жена,и че проблема(ако действително съществува),е някъде другаде.Щом мъжа изневерява това трябва задължително да е ,защото жените не се потдържаме,затлъстели сме и ходим вкъщи с вмирисан пенюар? newsm78

сигурно е красива, поддържана и добре миришеща.
и със сигурност не пита как да си запази брака, а как да съблазни мъжа си.
и даже споменава ' с нейните камъни по нейната глава' или нещо такова.
тоест, няма нужда сега да пишем есета за това колко е трудно да си семеен.
затова й отговарям на въпроса с някакви ( може и въображами) предложния.
другото е да й кажем сега всички, че всичко е загубено и да подава документи за развод
без изобщо да знаем никакви подробности.
жената пита как да съблазни мъжа си.
толкоз.
Е точно защото нищо не знаем-още в първия си пост ми намириса работата-няма смисъл да се дълбае.Нямаме никакъв матриал налице-щом жената казва,че иска "с нейните камъни,по нейната глава",значи знае какви са нейните камъни.Всяка ситуация е индивидуална-тук се пускат нон стоп такива теми-никакво инфо-а се впускаме да дълбаем яко всеки път.Без да сме наясно с толкова много положения.За мен няма смисъл да спорим за глупости.То е ясно,че жената ще си се оправя сама-както и всички тук в този форум.

# 34
  • Мнения: 1 150
тоест, няма нужда сега да пишем есета за това колко е трудно да си семеен.

Малко офф, но тук не съм съгласна - кой как си го направи  Peace
Не е задължително да е трудно.

Съвети се дават и т.н., ама няма кой да драсне 2 реда  - авторката примерно.... та по тоз повод - има прибързани заключения  Wink

# 35
Благодаря ви за отговорите!  bouquet
Няма пързалка,споко Stop
Предисторията е -имаме връзка повече от десетилетие, от 5 сме семейство,досега винаги е твърдял ,че аз му давам всичко-спокойствие, комфорт,във секса всичко,но сега изведнъж се появи едно момиченце ,което му е показало неща които аз нямам или поне съм ги загърбила(не става въпрос за външен вид и от този род)
Бях обвинена във всички грехове ,изведнъж заживях с човек ,които не познавам Cry
А го обичам....много и ако не беше така отдавна  afwitch да съм си отишла.
Постоянно ми се дават противоречиви сигнали?
Искам да се опитам поне да оправя нещата и знам ,че е възможно, но незнам откъде да почна.
Близки ме съветват да съм търпелива понеже сега розовите облаци били нагъсто и нещата които казвал не били реални.... newsm78
И аз съм доста объркана .....

# 36
  • Мнения: 3 376
Ти самата го каза-момиченце...Ще полети малко господина из розовите облаци,па ще вземе да се приземи накрая...Дано само не падне от много високо.А ти-не се давай,ей!Сигурно ти е много тежко и се чувстваш предадена,наранена и т.н.,но не забравяй,че най-важното в случая е да запазиш достойнството си.Бъди силна!
Конкретен съвет не бих могла да ти дам,а и не мисля,че трябва.Подхода ти към него-ти би трябвало сама да усетиш кое би било правилно и кое не,всичко това в зависимост от неговия характер,който самата ти познаваш много добре.Все пак 10 години заедно не са малко.Но както каза Елена-не се хвърляй веднага,ще изглежда,че отчаяно се бориш за него и само ще му погалиш егото.БЪРЗАЙ БАВНО.Както решиш,както прецениш.Ние жените водим света,послушай своята женска интуиция.Бъди внимателна,тактична,ненатапваща се.Бъди себе си.
Аз съм сигурна,че ще успееш.Бъди силна и смела.Успех.  bouquet

# 37
  • Мнения: 631
Ти самата го каза-момиченце...Ще полети малко господина из розовите облаци,па ще вземе да се приземи накрая...Дано само не падне от много високо.

Обикновено така става - падат от високо и се прибират при жена си наранениииииииии, ама обиденииииии, съжаляващи, просещи, искащи, с наведени глави, разочаровани. Ей тогава е момента . Тогава оценяват и разбират, тогава търсят " до болка познатото и еднаквото", тогава желаят и обичат,  тогава се оставят в ръцете на жената, която трябва на всяка цена да ги разбира и да прощава защото е тяхната "докато смъртта ги раздели".............

# 38
  • Мнения: 1 001
Хей Дами, дайте на жената съвет как да си "върне" любимия.
Аз се интересувам, защото знам за аналогичен случай и не знам ак да помогна (не ви знам "номерцата").
Доколкото схващам (а не мисля, че е "пързалка", а и дори да е случаи като този дал Бог), половинката е "хванал гората" и за да не се "обяснява" се държи арогантно. А нашата мама иска да си го "прибере" защото си й харесва.
Та дайте акъл на искащия, пък и аз ще се "ограмотя"

# 39
  • Мнения: 4 621
Ти самата го каза-момиченце...Ще полети малко господина из розовите облаци,па ще вземе да се приземи накрая...Дано само не падне от много високо.

Обикновено така става - падат от високо и се прибират при жена си наранениииииииии, ама обиденииииии, съжаляващи, просещи, искащи, с наведени глави, разочаровани. Ей тогава е момента . Тогава оценяват и разбират, тогава търсят " до болка познатото и еднаквото", тогава желаят и обичат,  тогава се оставят в ръцете на жената, която трябва на всяка цена да ги разбира и да прощава защото е тяхната "докато смъртта ги раздели".............



 Peace

# 40
  • Мнения: 7 474
Все си мисля,че ако тръгнеш да го притискаш и да му показваш колко го обичаш и не можеш без него ще го отблъснеш още повече  newsm78 По скоро пробвай с обратната тактика .   Направи се красива ,бъди мила и спокойна, но без да се натрапваи и обвиняваш.  Thinking ooooh!

# 41
  • Мнения: 196
Незнам дали аз го карам и дали изобщо ревнува,но от известно време ми проверява телефона и рови в контакт листа на ICQ ,незнам какво точно търси и дали го намира? newsm78
Също така не липсват и подхвърляния от рода на -имаш любовник, като звънне някой по телефона пита дали ми е любовника ,или -кажи му ,че днес съм вкъщи да не звъни #Crazy Sick #Crazy незнам да плача ли или да се смея! Rolling Eyes
Ми той като е направил беля си мисли че и ти по-назад няма да останеш.Нека си мисли каквото ще.Щом има интерес да те проверява значи още има надежда не се отказвай давай с каквито и да е методи за да има интерес.Успех мила.  bouquet

# 42
  • Мнения: 182
Абсолютно съм на мнение , че за момента трябва да наведеш глава , докато отмине бурята ( първосигналните , бушуващи страсти и хормони ) Игнорирай до колкото можеш дразнителя ( мъжете не обичат нацупени , мрънкащи жени ) Не го притискай и се дръж на положение . Покажи се както каза друга мама в пълния си блясък и го прави заради себе си , заради собственото си самочувствие. С една дума покажи му , че света не свършва с неговото одобрение . В никакъв случай не тръгвай в посока , ще си намеря любовник , само ще си навлечеш допълнителни проблеми , ревност , разочарование... Не е изключено и така да го тласнеш към другата . Според мен той се е закачил там заради експирианса ( вероятно изцяло сексуален) . Ако тя е твърде млада , не се съмнявай , че ще се върне Simple Smile Просто тя няма какво да му даде , а в един момент той вече няма да има какво да и купи  Twisted Evil
Успех , мила ! И не забравяй , че той е мъж , а зад един мъж винаги стои една умна жена Simple Smile

# 43
  • Мнения: 730
Като се преобърне колата-пътища много.По-скоро трябва да се стремим да не допускаме "преобръщане",а не да мислим постфактум!!!

# 44
  • Мнения: 1 860
 Дейли, народните мъдрости тук малко не помагат Peace Застраховка за никой няма. И не мисля че е задължително Гу да го е отблъснала, а просто си има и такива мацки, които знаят как да получат даден мъж без оглед социалното му положение.
 Мисля че bedstvieto , го е казала много добре. Моето мнение е че точно с "нейните камъни" няма да успееш, защото тя има едно голямо предимство което има само в новата тръпка, каквато е тя. Така е при всяка една нова връзка, без значение какво и колко имаме в момента. Обикновено в такива случаи човек е доста сляп и ако го натискаш ще намери спокойствие при другата, която го разбира. Освен да почакаш и да си позатвориш очите не виждам друго решение за момента. Времето ще покаже. Или ще стане по-лошо или той ще се върне с наведена глава и тогава ще ти се отплати многократно за търпението. Да го придизвикваш обаче съм категорично на мнение, че няма да донесе положителен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт