ЛЕТНИ НАМАЛЕНИЯ И РАЗПРОДАЖБИ

  • 11 458
  • 90
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Тъй като вече гледам по витрините започнаха с разпродажбите  е време за  летна темичка с намаления не само за деца,но и за майките им
 В  Лайкики имаше намаления 30%-50%
Вие сте...

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Geox 50%

# 2
# 3
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Бати Балено  имаха 30%
Бенетон - 50%

Последна редакция: чт, 29 юни 2006, 23:16 от Трилиън

# 4
# 5
  • Мнения: 5 370
Оня ден в МОЛ-а гледах яки намаления в КАЛИОПЕ и ТЕРАНОВА.
За повече не мога да дам инфо, защото нямах време да обикалям. ooooh!

# 6
  • Мнения: 3 457
къде е магазина на уайкики?

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
къде е магазина на уайкики?
на Алабин,където завива трамвая към Графа

# 8
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
къде е магазина на уайкики?
LC WAIKIKI, УЛ. ГРАФ ИГНАТИЕВ №2
 LC WAIKIKI, УЛ. ПАРЧЕВИЧ (ъгъла с Витошка)

# 9
  • Мнения: 3 457
а мерси   bouquet аз съм си купувала техни работи ,но от Турция -старшни са Mr. Green

# 10
  • sofia
  • Мнения: 4 296
в Бенетон кога е започнало намалението,аз бях в събота и пазарувах на нормалните цени,как ме е яд

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
в Бенетон кога е започнало намалението,аз бях в събота и пазарувах на нормалните цени,как ме е яд
Май от вчера newsm78 Имам чувството, че в сряда не беше започнало

# 12
  • Мнения: 3 089
испански обувки корида - магазини има на хр. ботев, ал стамболийски (и опълченска) и алабин (пазарчето). от последното място днес си взех невероятно красиви официални сандали, намалени от 100 лв. на 70. повечето неща имат намаления от 30 до 50 %, като средната цена е ок. 40. но има и цени по 20-30 лв. освен това имаше и леки и свежи обувчета по 10 лв.
абе който иска нещо за обуване - да намине. все нещичко ще си хареса.
иначе чух, че и в саламандър имало намаления, но нали си реших проблема с официалните снадалки от коридата, та не стигнах до саламандър.   

# 13
  • Мнения: 2 142
Някой да е минавал скоро покрай Expensive? Чакам и там намаленията!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 966
Някой да е минавал скоро покрай Expensive? Чакам и там намаленията!

тва на Графа ли беше?
Ако да-то има намаления.

# 15
  • Мнения: 2 142
там, там!

isaikova  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 216
Дика-50%

# 17
  • Мнения: 302
А в магазина на Есприт в Мол-а  дали има намаление?

# 18
ima li niakoi ot varna,da mi kaje kade ima razprodajbi i namalenia?bremenna sam sa wtori pat i niamam nikakvo vreme da obikaliam.imam predvid sa vasrastni

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Хепиленд имаше 30-50%

# 20
  • Мнения: 498
-30% Fox kids в мола

# 21
  • София
  • Мнения: 4 966
А в магазина на Есприт в Мол-а  дали има намаление?
няма

ВъВ fox за 2 или пове4е дрехи=на половин цена

# 22
  • Мнения: 147
В магазин Bondi в Лозенец има разпродажба.Има много голям избор все още, бяхме в събота и сме много доволни от придобивките. SunglassesПрепоръчвам горещо.Дрехите са немски, намерих магазина чрез форума. всъщност това е марката, която облича бебетата от корицата на "9 месеца".

# 23
  • Мнения: 147
 Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 5 370
Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry
Засега ти гарантирам, че няма-двете продавачки все така си скууучааят отвън на по цигара или си пращат СМС-чета.
днес като ходя за кухня ще погледна пак и ти обещавам да пиша. Peace
ОБАЧЕ!
ТИ за детските ли дрешки ИККС питаш? newsm78

# 25
  • Мнения: 147
Да използвам темата да попитам, дали някой знае IKKS дали имат вече някакво намаление. Влюбена съм в техните дрехи, но са ми скъпички.. Cry Cry Cry
Засега ти гарантирам, че няма-двете продавачки все така си скууучааят отвън на по цигара или си пращат СМС-чета.
днес като ходя за кухня ще погледна пак и ти обещавам да пиша. Peace
ОБАЧЕ!
ТИ за детските ли дрешки ИККС питаш? newsm78

За детските питам, не знам да има за големи.Има ли? ShockedЗащото съм разглеждала сайта на марката и съм впечатлена.. PraynigИмам предвид дали има магазин в София?

# 26
  • Мнения: 3 457
в пакостник-направо са ми легнали на сърцето,особено като не съм от София Mr. Green

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 849
В магазин Bondi в Лозенец има разпродажба.Има много голям избор все още, бяхме в събота и сме много доволни от придобивките. SunglassesПрепоръчвам горещо.Дрехите са немски, намерих магазина чрез форума. всъщност това е марката, която облича бебетата от корицата на "9 месеца".

Моля те за координатите на  този магазин Praynig

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 849
Намерих в нет-а, но не съм сигурна дали става въпрос за същия - ул. Кричим 2??

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Намерих в нет-а, но не съм сигурна дали става въпрос за същия - ул. Кричим 2??
Да за него става въпрос

# 30
  • Мнения: 1 881
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(

# 31
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(
Момичета, има ли някъде разпродажба на сандалки. Не знам как растат вашите дечица, но преди месец и половина купихме на малката сандалки, бяха й леко големички, а сега ми се струват малки:(
В Колев и Колев има 20 %

# 32
Магазинът на " Benetton" в Mall of Sofia има разпродажба до 50 процента на детски стоки, като аз специално видях много хубави блузки по 13 лв., както и патналонки къси за по 20 лв.

# 33
  • Мнения: 424

  Sad  В  Дика Варна няма грам намаление. За пореден път се убеждавам, че тук през лятото търговията е изкривена и  във Варна почти няма летни намаления, но тук е мястото да кажа:
Обувки Брайт до 40 %
Геокс - 20 %
Капаска пише до 50 % , но май е по-малко
За Манго  не знам ако някой е видял да каже

# 34
В мола на Стамболийски има доста намаления и много добри цени,през ден съм там и се охарчих #Crazy,но нали имам детски Joy

# 35
А къде се намира Хепиленд

# 36
  • Мнения: 2 071
Във Варна в момента има 30-50% в Бенетон (и в детския) и 50% в Бети Баркли/Черути.

# 37
  • Мнения: 928
А къде се намира Хепиленд

На Черни връх, до бившия (май е бивш  newsm78 ) завод Витоша.

# 38
  • Мнения: 205
на черни връх не беше ли някакъв детмаг,нямам спомен да е хипо newsm78

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
на черни връх не беше ли някакъв детмаг,нямам спомен да е хипо newsm78
Не е Хипо,а е Хепи

# 40
  • Мнения: 205
да ама нали за хиполенд питат,а в софия няма

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Не четеш внимателно.Питат за Хепиленд  Naughty

# 42
  • Мнения: 205
да права си Embarassed

# 43
  • Мнения: 193
Във Vero Moda на Витошка също има намаление. За съжаление не помня точно процентите newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 3 816
Във фирмения магазин на ФЛАВИЯ на Стамболийски! Hug  bouquet

# 45
  • Мнения: 346
в бебемания до лятно тракия варна има 50%намаление на всички дрешки до края на месеца включително и на белъо

# 46
  • Мнения: 3 089
Във Vero Moda на Витошка също има намаление. За съжаление не помня точно процентите newsm78
и аз не помня, но май по-висока цифра от 50 лв. не видях. като се има предвид, че нещата са шити в турция, разбираемо е. но пак са добри. аз се сдобих с шаренка пола и също толкова шарен потник. хубави са.
а в детския сектор май нямаше по-голяма цифра от 25. заслужава си човек да намине.

# 47
  • Мнения: 193
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв. Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20. Дрехите наистина са хубави.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.

Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 09:08 от elen

# 48
  • София
  • Мнения: 3 816
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв. Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20. Дрехите наистина са хубави.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.

Къде точно на Витошка се намира магазина?Аз също днес ще ходя да си търся рокля и ме заинтригува с тази оферта!Ако имаш снимка,  bouquet моля пусни!

# 49
  • Мнения: 193
След Солунска от лявата страна на Витошка по посока Патриарха /с две думи след магазина на Sisley/. Нямам снимка, но и нямаше да ти свърши работа, защото са останали единични бройки почти от всичко. Иначе роклята е от кенар, цветът е нещо средно между синьо и зелено, с висока талия и дантела.

# 50
  • София
  • Мнения: 3 816
Благодаря!  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 089
Не видях на нито един етикет сумата от 50 лв.
ааа, има, има - якетата, пуловери, сака - намират се точно до касата. но и 50 не е скъпо.
Не виждам нищо лошо в това, че са шити в Турция.
да, няма нищо лошо, че са шити е турция. но пък мисля, че е ясно, че потник с етикет веро мода за 9 лв не е наистина веро мода. в което, пак казвам, няма нищо лошо.
Незнам кога си ходила там, но аз в сряда си купих много яка рокля за 30 лв. и блуза за 20.
и аз бях в сряда там. току-виж сме били заедно, но не сме знаели  Hug

# 52
  • Мнения: 1 284
В Мол София във всеки магазин има намаления

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Адидаса на Витошка за детски неща има 25% намаление

# 54
  • София
  • Мнения: 2 181
В магазина на Чико с/у Южния парк 30% разпродажба -поне така пише на витрината

# 55
  • Мнения: 653
В магазина на Чико с/у Южния парк 30% разпродажба -поне така пише на витрината

може ли да ми кажеш къде точно се намира този магазин? и само с неща на Чико ли е? търся точно такъв магазин

# 56
  • София
  • Мнения: 2 181
Намира се малко по-нагоре от входа на Южния парк от към Нишава.Има и други неща,не само на Чико.

# 57
  • Мнения: 653
Намира се малко по-нагоре от входа на Южния парк от към Нишава.Има и други неща,не само на Чико.
благодаря  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 4 966
 inapp ,като ходиш-сподели на какво са намаленията.Дали не са само за дрешки...и столчетата влизат ли в промоцията.
Ще съм благодарна  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 3 816
70% в Calliope ! Hug  bouquet

# 60
  • София
  • Мнения: 3 679
Ау супер - тия дни ще мина  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 588
Къде се намира този Calliope?

# 62
  • София
  • Мнения: 797
Къде се намира този Calliope?

  В МОЛ-а на партера.

# 63
  • Мнения: 428
V Mango Varna ima   70%namalenie!Dali nqma i v Sofiq?Nqkoi znae li?

# 64
  • София
  • Мнения: 4 966
V Mango Varna ima   70%namalenie!Dali nqma i v Sofiq?Nqkoi znae li?
Има Wink

# 65
  • Мнения: 1 680
В магазина на Чико с/у Южния парк 30% разпродажба -поне така пише на витрината

Детските комплактчет са намалени от 75 на 55лв, айде нЕма нужда.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 679
V Mango Varna ima   70%namalenie!Dali nqma i v Sofiq?Nqkoi znae li?
Има Wink
За София - а има ли останало нещо или вече всичко е обрано?

# 67
  • Мнения: 2 534
В Манго лудницата е пълна , преди три дни имаше избор , сега - едва ли
Аз успях да се сдобия само с една блуза за 22 лв, ама гръд показвам с нея , удвоих оборота на оптиката в деня , в който я облякох
Иначе блузките са от 15 нагоре , хубавите около 25-30 лв
Полите също около 30 лв

# 68
  • Мнения: 428
A znae li se v MANGO namalenieto do koga e ?

# 69
  • София
  • Мнения: 4 966
A znae li se v MANGO namalenieto do koga e ?
не,докато го изкупят Mr. Green

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
В Бенетон и в Мадъркеър има намаления до 50% и доста хубави неща

# 71
  • София
  • Мнения: 1 654
В магазина на ESPRIT в Мол-а също има намаление, както и в МЕХХ, Еtere , абе ходих преди 3 дни и май навсякъде бяха смъкнали цените с по най-малко 30%.

# 72
  • Мнения: 2 534
Навсякъде в Сити Центъра има намаления

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 849
В Бенетон и в Мадъркеър има намаления до 50% и доста хубави неща
От кога е намалението в Мадъркеър??? Нещо съм го пропуснала.
Ще отида тези дни да видя, защото нещата са им хубави, но малко са им скъпички, особено при дрешките за новородено, които се носят точно 1 м.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз бях вчера и имаше намаления

# 75
  • Мнения: 4 422
Намалението само на дрехи ли е ??

# 76
  • Мнения: 3 216
В Пловдив Адиадаса на центьра има 25 % намаление.

# 77
  • София
  • Мнения: 626
В Пловдив Адиадаса на центьра има 25 % намаление.

И в София има.

# 78
  • Мнения: 43
В Премама  до 60%

# 79
  • София
  • Мнения: 4 966
Това май е от последните два дни?Доскоро нямаше никакво.
Ще намина.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 849
Е, това трябва да е от днес, защото вчера сутринта още правеха някакъв ремонт. Определено в Премама цените са по-приемливи от Мадъркеър. Ако събера сили ще отида още днес и ще докладвам.

# 81
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В "Бианка" в ЦУМ има много хубави поли по 49 лв. - има избор на модели, повечето са до коляното или под него.

# 82
  • София
  • Мнения: 797
В "Бианка" в ЦУМ има много хубави поли по 49 лв. - има избор на модели, повечето са до коляното или под него.

 А има ли по-изчистени и прави модели или са само от тези широките на волани, които са модерни сега? Защото аз си търся нещо по-изчистено и семпло, да знам дали има смисъл да ходя до там?

# 83
  • Мнения: 205
в плами-на турските дрехи-10%,на българските-20%,на обувките-10%

# 84
  • София
  • Мнения: 4 966
Fox-детско,бебешко,дамско,мъжко-50%

# 85
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В "Бианка" в ЦУМ има много хубави поли по 49 лв. - има избор на модели, повечето са до коляното или под него.

 А има ли по-изчистени и прави модели или са само от тези широките на волани, които са модерни сега? Защото аз си търся нещо по-изчистено и семпло, да знам дали има смисъл да ходя до там?

Да има, но са малко; повечето са тип плисирани

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В бебешкия Фокс ( в МОЛ-а) днес имаше чудесни цени- комплектчета- тениска с къси панталонки- 8 лв., къси дънкови панталонки - 13.50, блузки без ръкав(потник) по 7 лв. и по 4.50, и др. подобни.
Завлякох 3 ансамбъла на мойто момченце, сега се перат и ще им видя качеството.
Като му огледах гардероба, установих,че има дрехи повече от мен вече за тоз сезон  #Crazy #Crazy
Ама, много се изкуших от тез цени  Embarassed
За 42 лв.- 3 комплекта  Mr. Green 
Който желае- да пазарува, каките са любезни, без да се натрапват и настояват и ме оставиха да си ровя на воля  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 544
И аз съм от феновете на фокс вчера от детския взех едни дънки за 20 лева а от бебешкия блуза с дълъг ръкав за есента за 8 лева а днес пак от бебешкия за дребосъка панталонки за 6.50.
Страшни са им дрешките  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 4 966
Да ,мн са готини, аз се върнах и купих и блузки и бодита за есента.цените мнооого изкушават

# 89
  • Мнения: 431
А във Фокс-а до кой размер са дрешките? Има ли за по-големи деца, като за 10-12 годишни?

# 90
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В "Геокс" всички обувки са до 99 лв. Има много видове мокасини точно по 99, но нямат цели номерации- явно са изкупени.

Ето придобивката ми за есенно-зимния сезон.

http://www.rabanser.com/es/dinamic.asp?content=articoli&list … hiave=Geox_D6141E

Общи условия

Активация на акаунт