Що за птици са мъжете във форума

  • 4 517
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Абе, пак четох, не виждам злоба в изказването на Лиска, а допускам, че е способна. Не й допада, пише, пита, ама чак злоба.  newsm78

# 16
  • Мнения: 46 492
Сега като се замислих на каква птица наистина бих ги оприличила, май на-подходящата е щъркел  hahaha stork-boy

# 17
  • Мнения: 7 186
Женски форум ли? Че в Клюкарника да не би да се говорят само женски работи? newsm78
Мен ме е яд, че са ни малко мъжете, пък ти искаш и тях да прогониш, баси... Crazy

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че това да не е феминистки форум, че да се чудиш защо мъже обсъждат наравно с жените темата "Защо ги мразим?". Първо че общо взето тримата мъже, по редовни в този форум (добре де, в Клюкарника, откъде аз бих мога да знам кой е редовен в "Майките") са абсолютни образи и мисля че форума ще изгуби много без тях. Поне Клюкарника. Второ, че е хубаво дори да има повече мъжко присъствие тук, за да има поглед от двата пола по някои въпроси. По същия начин сме ненужни и аз и Бухтичка, примерно, щото сме на по 20, в такъв случай. Щото не сме женени и нямаме деца. Аз мисля че за всеки има място в този форум, а мнението ти ми се струва твърде крайно.

# 19
  • Мнения: 2 978
Ей...жегата не прощава на никой ..ша знаИте Joy Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 473
А, кажете ми, кой нормален мъж ще седне да се бърка в женските работи и да пише по женски форуми. Ето например, има един, дето се е нарекъл вече баща, дето на всяка тема забива гвоздей, а, забелязвам, и доста от женките пърхат около него.
Има ли и други пишконосци (както мило обичам да наричам мъжете) във форума и защо според вас са тук, а не в някой форум за футбол, политика или автомобили? Или да бягаме от клишетата, мъжете и те се еманципират.

Мила ми путконоске,

А, кажи ми, ти нормална ли си?  Що не си ходиш във форумите за плетки, бродерия и гримове, ми си седнала тука и ти майка да се наричаш?  Около теб не знам какво пърха, ама и не искам да знам.

Бягай, бягай...

Gaming, Евалата! Peace
 Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 394
Мъжете ни тука са -На всяка манджа мерудия. Mr. Green
Носят хубавия привкус във форума и добавят колорит.Ако и тях ги изгоним.......егати безвкусната манджа. Laughing

# 22
  • Мнения: 3 423
Лиске, що така злобно мойто момиче? Ами, че те са си колорит. Какво ти пречат мъжете? Що хапиш така нещо ти е крило на мъжете ли? Ама добре, че пусна тази тема сега ще стане интересно

Ааааа, не така, хапиш, не хапиш, темата ми е най-добронамерена. Не си и помисляйте друго. Просто ви питам. И се извинявам на тези, чийто имена не съм назовала. Ето, и мен един ме праща при плетките, гримовете и прочее, пък аз хич нямам влечение натам. Затова и прехвърчам често до клюкарника, току-виж понауча нещо. И, моля ви, не вадете саби, пушки, карабини, нека се придържаме към съществото на темата. А що се отнася до мъжете, обичам ги, нямам нищо против това да пишат тук. Не ме разбирайте погрешно.


# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бих се радвала да има повече мъже във форума. Жалко, че моят не го интересуват темите тук.

# 24
  • Мнения: 3 423
Мила ми путконоске,
... седнала тука и ти майка да се наричаш?

Извинявай, Gaming, ама ти едва ли си излязъл през ушите на майка си. Извод - всяка майка е путконоска и това е повод за гордост. Сега забелязах, че и теб те има. Мерси.

# 25
  • Мнения: X
А, кажете ми, кой нормален мъж ще седне да се бърка в женските работи и да пише по женски форуми. Ето например, има един, дето се е нарекъл вече баща, дето на всяка тема забива гвоздей, а, забелязвам, и доста от женките пърхат около него.
Има ли и други пишконосци (както мило обичам да наричам мъжете) във форума и защо според вас са тук, а не в някой форум за футбол, политика или автомобили? Или да бягаме от клишетата, мъжете и те се еманципират.

Мила ми путконоске,

А, кажи ми, ти нормална ли си?  Що не си ходиш във форумите за плетки, бродерия и гримове, ми си седнала тука и ти майка да се наричаш?  Около теб не знам какво пърха, ама и не искам да знам.

Бягай, бягай...

Gaming, Евалата! Peace
 Joy Joy Joy
Чак пък ''евала'' да му пишеш на това изказване #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 753
Аз бих се кефила мъжа ми да чете във форума. Ама да не пише, че много хиени тука  Laughing  Laughing  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 569
За съжаление трябва да си тръгвам. Не можа ли авторката да пусне темата по-рано ... Не зная какво да кажа, освен, че съм трогнат от факта, че цяла тема е посветена на мен. Като се има предвид, че и днес ми е последния работен ден, а влизам във форума само когато съм на работа ... .страхотно. За загрижилите се ще кажа, че ще продължавам да посещавам форума, но може би ще е веднъж месечно. Благодаря на авторката, че все пак пусна темата, защото се чудех как да съобщя публично, че си тръгвам. Не смеех да пусна цяла тема, в която да кажа "Довиждане момичета и момчета, оставам с най-приятни чувства към всички. Грижете се за форума Simple Smile "

Чао на всички и до нови срещи.
   bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ужас!!! Пере  Cry
Връщай се на старата си работа!

# 29
  • Мнения: 3 423
За съжаление трябва да си тръгвам. Не можа ли авторката да пусне темата по-рано ... Не зная какво да кажа, освен, че съм трогнат от факта, че цяла тема е посветена на мен. Като се има предвид, че и днес ми е последния работен ден, а влизам във форума само когато съм на работа ... .страхотно. За загрижилите се ще кажа, че ще продължавам да посещавам форума, но може би ще е веднъж месечно. Благодаря на авторката, че все пак пусна темата, защото се чудех как да съобщя публично, че си тръгвам. Не смеех да пусна цяла тема, в която да кажа "Довиждане момичета и момчета, оставам с най-приятни чувства към всички. Грижете се за форума Simple Smile "

Чао на всички и до нови срещи.
   bouquet  bouquet  bouquet

Ами сега ще трябва да се задоволяваме с недоклатени
изказвания като горното на игривия младеж.
Приятна отпуска.

Общи условия

Активация на акаунт