Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 юни 2006, 17:20 ч.

Imam dvurogava matka?

• 1 373
  • 7
  •   1
Отговори
Zdraveiete!Imam dvurogova matka i ekarkata mi kaza da hodia na kalni balni za 10 dni i posle pak na pregled.POsle shtiala da mi dade hap4eta, ako vsi4ko e nared.Trudno li se zabremeniava s takava matka?Posledtsvia?Lekarkata e optimisti4na, no az niakak si se trevoja.Molia, daite mi niakakva iformazia za tova.Niamam nikakva predstava koe i kak e...Blagodaria vi mnogo!   Praynig

# 1
  • ville de Quebec
Zdravei,
ne se pritesniavai, niama smisal. Az imam edna poznata s dvurogova matka, koiato e bremenna i shte rajda avgust. Neznam nikakvi podrobnosti, za da te uspokoia, no si e zabremeniala po estestven pat, bremennostta i e normalna, samo kadeto shte i praviat planovo sektzio zaradi dvurogata matka. Mislia, che triabva da se uspokoish, tova e nai-vajnoto za zabremeniavato, ako si napregnata i samo go mislish i s normalna matka niama da stane Wink Uspeh!

# 2
Мила има много мами с такава матка, не унивай.   bouquet Ходи си на прегледи, но ако почнат да ти казват да даваш пари за лечение щото няма да можеш да забременееш, смени си лекаря. Успех и спокоиствие   bouquet

# 3
И аз имам двурога матка, но и две деца /благодаря на Бог!/. Дори първото го родих нормално и без усложнения.
Желая ти късмет!

# 4
И на мен в началото на бременността при един от прегледите ми казаха, че имам двурога матка. Тогава за първи път чух това понятие и въобще не разбрах какво точно означава и какви последствия би имало за бебето и при самото раждане. От тогава обаче никой нищо повече не ми е споменавал за това, а вече съм в 9-ти месец. Във форума бях чела за други бременни с такава матка, но мисля, че при всички нещата се развиват нормално. Така че ми се струва, че не би трябвало това да е причина да не можеш да забременееш  и не би трябвало да се притесняваш. Можеш да пуснеш в търсачка и да видиш какво има писано потози въпрос.
Пожелавам ти от сърце скоро и на теб да ти се случи това огромно щастие!!!
Успех!   bouquet

# 5
  • София
И на мен в началото на бременността при един от прегледите ми казаха, че имам двурога матка. Тогава за първи път чух това понятие и въобще не разбрах какво точно означава и какви последствия би имало за бебето и при самото раждане. От тогава обаче никой нищо повече не ми е споменавал за това, а вече съм в 9-ти месец. Във форума бях чела за други бременни с такава матка, но мисля, че при всички нещата се развиват нормално. Така че ми се струва, че не би трябвало това да е причина да не можеш да забременееш  и не би трябвало да се притесняваш. Можеш да пуснеш в търсачка и да видиш какво има писано потози въпрос.
Пожелавам ти от сърце скоро и на теб да ти се случи това огромно щастие!!!
Успех!   bouquet
И аз съм така и съм в 6-тия месец. За сега няма усложнения. Д-ра каза, че трябва да почивам повече, но след това друг лекар търси да види нещо, ама не видя нищо и каза на акушерката, че може да е била тънка преградата. Така, че давай смело и успех без страх  newsm26

# 6
 И аз съм с двурога матка ! Моята  даже е със септум (преграда) по средата,т.е. все едно имам две отделни матки...Беба се беше разположила много интересно - в големия рог телцето,в малкия - краката.След раждането казаха,че септума се е разтегнал и следващия път няма да пречи на бебчето.
С такава матка бременността се води рискова и трябва да внимаваш повечко.Но не се притеснявай,всичко ще е наред Peace
Трябва да ходиш по-често на консултации да следят бебето.И бъди спокойна,излишната паника ще ти навреди.
Така че с две думи - с такава матка съм,а ей ме на с живо и здраво дете ! Laughing

# 7
И аз имам двурога матка и не мога да гажа че  много трудно забременях. Когато отидох на преглед за сърдечната дейност разбрах че имам двурога матка. В първия момент се стреснах много,но лекарката ми каза че нищо страшно няма има значение при аборт,трябва просто да се знае  

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт