отрицателен тест а няма М

  • 1 532
  • 21
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Имам един въпрос и моля за бърз отговор.Закъснява ми няколко дни.Правих си тест но беше отрицателен.Възможно ли е теста да не е отчел правилно.Питам понеже М винаги ми е идвала на време.А всички симптоми за бременност на лице.Благодаря на всички предварително.

# 1
  • Мнения: 7 914
Възможно е теста да не е отчел вярно, възможно е и да е отчел!
Изчакай няколко дни и пак повтори, ако пак е отрицателен и не ти идва си направи кръвен тест или отиди при някой гинеколог!

успех! newsm10

# 2
  • Мнения: 580
По принцип е възможно, но ако си направила теста по-рано /няколко дни преди датата на която трябва да ти дойде/.С 5-дневно закъснение би трябвало да отчете....
Но щом се съмняваи най-добре повтори теста или си направи кръвен за по-сигурно
Успех и ти пожелавам  EFP

# 3
  • Мнения: 4 621
Изчакай няколко дни и отново направи теста. Възможно е да е още рано и да не е отчел съществуваща бременност, а разбира се е възможно и да е отчел правилно и да не си бременна.
Успех и дано резултата е какъвто го желаеш ти Peace

# 4
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Напълно е възможно теста да не показва правилно, както се беше случило и с мен.Два теста ми бяха дали отрицателен, ама може би наистина ги бях направила много рано.Изчакай да минат 10-ина дни от датата на цикъла и повтори.Хубаво е да успееш да хванеш сутришната урина защото в нея има най-голямо количесво хормон.
Честно казано аз усетих бременноста си по гърдите, бяха безкрайно чувствителни и много ме боляха, което бе неестествено за моето тяло...затова и толкова се съмнявах в първите си  резултати от тестовете.
Все пак изкачай търпеливо!

# 5
  • Мнения: 1 975
Най - добре е да изчакаш известно време и пак да направиш тест и чак тогава да отидеш на гинеколог, защото още в самото начало и те немогат да констатират бременност, май newsm78

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Напълно е възможно!Направи го другия път с първа сутрешна урина,ако тази път не си!И след една седмица иди на лекар!  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 475
Всичко е възможно!изчакай и повтори теста!После - направо на гинеколог! Успех!  Peace

# 8
Благодаря на всички!!! Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 317
На мен теста ми отчете  EFP чак на седмия ден и то със сутрешна урина.  Двата теста преди това бяха отрицателни. Изчакай още малко и си направи друг. Независимо от резултата посети гинеколог! Hug

# 10
  • Мнения: 35 892
нов тест - и при 2те бременности имам по няколко отрицателни теста
след няколко дни - пак!

# 11
  • София
  • Мнения: 7 097
Имах три отрицателни теста, а бях бременна. Тестовете бяха на различни фирми, а закъснението ми беше повече от твоето. Тъй че е повече от възможно!

# 12
  • Мнения: 14 654
когато си направих тест за бременност(след няколко дни закъснение) ми излезна отрицателен и се оказа, че резултатът е неверен. това го разбрах , когато отидох на лекар и ми каза, че съм бременна в 8-ма седмица

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
След седмица повтори теста...

# 14
  • София
  • Мнения: 35 817
Може да направиш кръвен тест /ЧХГ/ за по сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт