Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София, Младост 1
Мисля за есента да й взема първите обувчици, по-скоро буйки Grinning Намерих няколко теми в търсачката, но те по-скоро обсъждат това какви трябва да са обувките. Мен ме интересуват марките обувки.
Скоро тук четох тема за К&К, че много са смъкнали качеството за сметка на цените и се споменаваше за някаква фирма Минимен.
Може ли да ми кажете за фирмите от които всяка от вас е доволна и горе-долу в какъв ценеви диапазон са? Само да кажа, че не мога да дам 100лв за един чифт обувки, така че, ако може да ми кажете за фирми с по-нормални цени Simple Smile

Благодаря  bouquet

# 1
  • София
Minimen sa do 50 lw, ima Primidji също,но не знам дали имат буйки
Буйките на Колев са много добри, а и аз ли4но съм много доволна от Колев Hug

# 2
Не мога да ти помогна с марки,т.к. направих един неуспешен опит с Колевските буйки и накрая я оставих да проходи боса.
А въпросните буйки на К&К може и да са добри,но за по-пълничък крак.На дъщеря си напъхвах двата крака в едната буйка,ужасно широки бяха и изобщо не можеха да се задържат на краката и.

# 3
  • София
Аз лично съм доволна от обувките на Колев и Колев Peace От буйките обаче не Naughty- много са широки в глезена и и излизаха краката.

# 4
  • гр.Банкя
Аз лично съм доволна от обувките на Колев и Колев Peace От буйките обаче не Naughty- много са широки в глезена и и излизаха краката.
аз съм на същото мнение,и при нас беше така.

# 5
  • София
Мини Мен и Перлина ,това са най - качествените обувки за деца струват 40-50лв зависи от къде

ги купуваш.

Има един много добре зареден магазин на Витошка точно със тези марки,но незнам дали имат

буйки.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт