Камера?

  • 2 739
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
За мен Sony са едни от най - добрите в този вид техника, използват оптика на Garl Zeiss. Сега има за около 1000 лв. Sony с 8 мегапиксела, мини двд, оптичен и дигитален зум, който е много добър, тъч скрийн и т. н.
Ако не бяхме избързали с нашата камера Sony преди 6 месеце, сега щяхме да имаме по - новия модел  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 680
И на мен ми харесаха тези със твърд диск, но ровейки открих, че за едни и същи пъри може да се вземе Мини ДВ камера с по-добра оптика, отколкото HDDто. Освен това твърдите дискове по принцип са чувствителни на сътресения, та не знам ....

# 17
  • Мнения: 1 259
Sony са с едни от най-добрите оптики Peace.И по-добре камерата да е касета и по възможност да има флаш карта.

# 18
  • Мнения: 786
За мен Sony са едни от най - добрите в този вид техника, използват оптика на Garl Zeiss. Сега има за около 1000 лв. Sony с 8 мегапиксела, мини двд, оптичен и дигитален зум, който е много добър, тъч скрийн и т. н.
Ако не бяхме избързали с нашата камера Sony преди 6 месеце, сега щяхме да имаме по - новия модел  Rolling Eyes

Купих си такава - само че с мини ди ви - още я изплащам, тачъбъл екранът е нещо разкошно, прави страхотни снимки, препоръчвам Peace, но да - разликата с ди ви ди то беше около 100-200 лв., но за мен и първата сума беше повече, отколкото по принцип мога да си позволя.

# 19
  • Мнения: 962
Panasonik koito zapisva na malak disk  Peace

# 20
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
ето това е камерата JVC с 20 GB харт , който можем да използваме с часове и после да си свалим на компа : http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=40002
...няма да се занимаваме с миниДВД-та.... newsm78
....кой вариант е по-добър- разликата в цената е нищожна.... ooooh! ?

Поли, наскоро и аз бях питала за камера и ми казаха, че тази с твърдия диск е много добра. Peace Ако още не си я купила, не се притеснявай,всичко е заблуда,за да осъществяват продажби . Камерата си е на същата цена и в момента. 

# 21
  • Мнения: 678
ето това е камерата JVC с 20 GB харт , който можем да използваме с часове и после да си свалим на компа : http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=40002
...няма да се занимаваме с миниДВД-та.... newsm78
....кой вариант е по-добър- разликата в цената е нищожна.... ooooh! ?

Поли, наскоро и аз бях питала за камера и ми казаха, че тази с твърдия диск е много добра. Peace Ако още не си я купила, не се притеснявай,всичко е заблуда,за да осъществяват продажби . Камерата си е на същата цена и в момента. 
Не не съм я купила още -само марката ме спря че е JVC  newsm78, но се настроих наистина за Камера с твърд диск...Сега тези дни пак ще оглеждаме и искам да купя нещо наистина добро до 1 100 лв за да можем да правим клипчета на бебка , която чакаме до 20 дни  Laughing

# 22
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе и мен това ме спря, ама една мама каза, че е много добра, имали я същата и лесно се сваляло на комютъра после. Аз също още не съм си купила. Чета, събирам инфо, двоумя се. newsm78

# 23
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
За мен няма по - добри камери от Sony, в съотношение цена - качество. Тази която сега е в промоция за 1000 лв. е страхотна, има много добри параметри за тази цена. Тази марка правят най - добрите камери, специално за камери, за фотопарати, мобилни апарати и други може да не са на първо място, но тук са наистина най - добри  Peace Мое мнение, всъщност не само мое, повечето ни приятели мислят така, някои от които маняци на тема техника, както е и мъжът ми Simple Smile

# 24
# 25
  • Мнения: 6 472
Всъщност точно тази камера си взехме http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=40002
Аз много драпах да е Сони, но накрая консултанта ни разколеба. Доволна съм от качеството на картината. Ще видим по натам какво ще стане.

# 26
  • Мнения: 3 251
Честито , Luluto ! Нека имате много красиви и щастливи поводи за заснемане!
П.П. Нашата е същата марка, но оптичният зум й е 25х- в началото на годината , това само се предлагаше, но пък сме страшно доволни!

Общи условия

Активация на акаунт