Незнам

  • 1 747
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Момичета живота ми е низ от неприятности на нищо не мога да се зарадвам.........Сега се намирам в поредното объркано състояние в ремонт сме/иначе обикновен живота ми тече монотонно и въпреки че ми е скучно пак е по добре от това положение в което се намирам/.Винаги трябва да се справям сама няма на кого да разчитам при всички трудни ситуации в живота ми.Но вече не издържам ............
 smile3511Незнам да плача ли или да крещя с пълно гърло.А може би аз искам много невиждайки реално ситуацията?!Или  купищата проблеми събрали ми се напоследък изкривяват реалността ми?Незнам.....
Накратко вече ми омръзна да бъда и мъжа и жената в нашата къща.
Сега,когато имаме нужда от помощ /някои да гледа поне за малко децата-няма кой/.Свеки си взима отпуск само за ексурзия или да си изчисти етажа.Но ака бъде помолена след работа поне за час да оставя малката не може уморена е.В нас мирише на лакове бои и пр. но ние спим горе/на нашия етаж/,за да не изцапаме неиния.Мъжо не иска нищо да и каже той винаги е пас.Целият безпорядък се очаква да бъде оправян от мен в комбинация с гледане на децата,агажиране на майстори избор на дребни детайли по обзавеждането и пр.
Исках само да споделя ,съжалявам за дългия  и объркан постинг.

# 1
  • София
  • Мнения: 223
Еми няма как ,трябва да издържиш!И ние сме в ремонт и на нас няма кой да го гледа,е Събота и Неделя го взима майка,но през седмицата....Поплачи си ,скарай се на някой излей си яда и само напред!Скоро нещата ще са по-красиви newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 1 352
Разбирам те много добре и искрено ти съчувствам. Пожелавам ти бързо приключване на ремонта и едно весело и спокойно лято.

# 3
  • Мнения: 111
Здраст Мери Ан!

Наистина е много гадно всичко да лежи на твоя гръб-особено ако си отговорен човек.Много е важно да можеш да разчита на съпруга си( то на друг не може).Незнам какви са ви отношенията, но поговори искрено с него, че ти тежи( не само с недомлъвки , упреци и обвинения).
Надявам се всичко да се оправи. Peace

# 4
  • Мнения: 334
Плача и си мисля,че  болката от безсилието отминва засега........
А ви сте много  мили.
Благодаря,че ви има.  bouquet

# 5
  • Мнения: 7 914
 Hug
Всичко ще мине...успокой се!  bouquet

# 6
  • Мнения: 819
По-добре не се самосъжалявай, така по-леко няма да ти стане! Просто разпредели задълженията- щом мъжът ти пасува-ти бъди по-активната/ в смисъл не да вършиш цялата работа, а директно му казваш тва и тва трябва да се свърши и не подлежи на коментар! Но има и друг момент-явно от самото начало всичко е на твой гръб и той така е свикнал, така че няма да е лесно, но все пак и ти си човек, намери начин да отделиш време и за себе си /ти най-добре си знаеш как/ !   bouquet

# 7
  • Мнения: 1 581
Те нещата винаги имат поне 2 страни. Мисли го от другата - все пак правите ремонт, може да е трудно, но когато свърши, ще ти е хубава, нова къщата, ще ти е чисто и спокойно... Свекърва ти не помага, но тактиката "всякой у тях си" има и редица предимства.
Работа, безпорядък и проблеми винаги има, но не всички са за днес, оставяй си и за утре   bouquet

# 8
  • Мнения: 8 917
По-добре не се самосъжалявай, така по-леко няма да ти стане! Просто разпредели задълженията- щом мъжът ти пасува-ти бъди по-активната/ в смисъл не да вършиш цялата работа, а директно му казваш тва и тва трябва да се свърши и не подлежи на коментар!
Peace
Успокой се. Налей си нещо разхладително, отпусни се удобно някъде - ако трябва и на възглавници на земята, дори и за 5 минути - "изключи" се от всичко, което те нервира и ще видиш, че като минат тия 5 минути ще си по-спокойна Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 35 897
И това ще мине, не се отчайвай.
Мисли, че след ремонта ще ви е хубаво и приятно и затова ще сте допринесли само вие двамата.
Колкото и да ми е тежко не бих търсила помощ от свекърва си. Тя е последният човек,
когото бих помолила за нещо. ooooh!
Наспиваш се и умората минава.
Стегни се и покажи че можеш и сама   bouquet

# 10
  • Мнения: 6 167
хех, пременил се илия, пак в тия)))
таман изработих стратегия какво да ти кажа и пак свеки, този унищожител на животи се появи като дух бродещ из форума:(

като се абстрахирам от нейния образ в постинга ти обаче, искам да ти кажа едно нещо.
човек привлича лошото, неуспеха , меланхолията, депресията и тн.
затова колкото повече мислиш себе си за провалена, неуспяла и тн
толкова по-провалена и неуспяла ще бъдеш.

ако има някакъв начин, отърси се от това нещо.
спри да виждаш причини навън- свеки, боята, как някой не ти помага и тн, и гледай по-положително.
погледни на факта с ремонта положително и се усмихни ( мноог хора една боя не могат да 'теглят' в банята)
гледай списания, мотивирай се да създадеш красив, уютен и положително зареден с енергия дом.

всичко ще е наред!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт