Вечер, басейн, уиски с лед, тиха латино музика, танц, Sakri

  • 2 730
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 698
Е, ужас! Човек да не потанцува някъде с чужд мъж, веднага се намира хиена от форума да го фотографира! Crossing Arms Shocked

 smile3502

Мдаааам... Ш***на работа... Накъде върви тоя свят...

# 16
  • Мнения: 3 861
наясно е! На мен вече ми каза smile3534 smile3534 smile3534

# 17
  • Мнения: 779
Е, ужас! Човек да не потанцува някъде с чужд мъж, веднага се намира хиена от форума да го фотографира! Crossing Arms Shocked

 smile3502

Мдаааам... Ш***на работа... Накъде върви тоя свят...
Към кенефа  Toilet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
На "Сигнално жълто" заприличахме.....  Wink

# 19
  • Мнения: 463
Ако не е мъжът й или постоянният й легален латино танци партньор, верно може да има убити...  newsm78
Iv дано е наясно кой е...  Rolling Eyes
Знам, знам кой е, ама няма да си кажа от раз, че ми се кльопат пуканки!

кумО ? Mr. Green

Тц

# 20
  • Мнения: 463
Адски ме е яд, че трябва да изляза #Cussing out
Дали да не пусна едно линкче на Сакри .... newsm78 newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 4 866
да не е синчето й? да му е сготвила някоя мамина манджичка и той да е пораснал голяяяяяяяям newsm78
ама пък не се вижда дали са му сини очите...

а басейна видяхте ли?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Толкова са щастливи двамата млади, улюбени, танцуващи... Ех, младост!  Mr. Green
Момата в чарвено облечена, цвят на огнена страст, изгаряща любов, шеметен компнеж! Пък той  - напет левент, с буйни коси, разпилени от вечерния бриз, обгръщащ ги с влажно ухание на сласт...
Позор!!  #Cussing out

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Толкова са щастливи двамата млади, улюбени, танцуващи... Ех, младост!  Mr. Green
Момата в чарвено облечена, цвят на огнена страст, изгаряща любов, шеметен компнеж! Пък той  - напет левент, с буйни коси, разпилени от вечерния бриз, обгръщащ ги с влажно ухание на сласт...
Позор!!  #Cussing out
Пфу, не те е срам! Shocked
А тоз латино хубавец, дето ти се кълчи, а?
 newsm68
Я не си мери лицето.  smile3533

# 24
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
сакри, евала, какиното, хубавци са ги избираш! а сега да не си го познае някоя мама, 4е тогава гледай сеир и изстрели в нощта! поръ4ах си фъстъци ! Peace

# 25
  • Мнения: 5 577
Отива и много този танц.  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
А аз пък се бях зачудила къде изчезна секси кака... smile3521

# 27
  • Мнения: 3 405
К'во пък, не може ли човек да си поденси с чужд мъж newsm78

# 28
  • Мнения: 1 006
Баси как ме развеселихте, честно !   bouquet  Втора седмица съм се утрепАла от работа и вече не говоря с думи, а с цифри. ooooh! И нета в офиса ми се разгемби, но агентите в кюто ми ме информираха, че клюкарите   Mr. Green на мой гръб и ся едвам се промуших между капките и кацнАх.

Ся откъде да започна и кво да надробя ?!? Ай ФаШТайте пуканките и бирата.

Първо...Iv, ти да внимаваш, че аз ако си разплямпам клюкарската уста /голяма в пряк и в преносен смисъл/ здраво ще го закъсаш  Mr. Green и ще трябва да те приютявам у нас за временно ползване.Те тогава те...нЕма накъде да ми бЕгаш  Mr. Green И да не си посмяла да кажеш кой е пича, че обиколих вече всичките ми приятелки, за да ме ползват те временно.Само при теб още не съм идвала  Laughing

Малиии...ма вие сте много добре информирани кой е мъжО ми, кой е кумО ми и синО ми  hahaha И кой с кви очи е и кви гащи носи. Ма те тоя пич пък нЕма да ви кажа кой е.  Mr. Green И не ми е нито постоянния, нито нелегалния партньор за танците, щото и такива си имам  bowuu  Баси кво сърце имам - голямо  Heart Eyes

Ма аз не танцувам с един чужд мъж бе...аз го прайм с чужди мъжЕ.Въпреки, че то така се почва, ама кво от тва? Гледам менюто само, още не поръчвам или поне не от всичко гУ ям   Mr. Green

Цитат на: небесна красТавица

Толкова са щастливи двамата млади, улюбени, танцуващи... Ех, младост! 
Момата в чарвено облечена, цвят на огнена страст, изгаряща любов, шеметен компнеж! Пък той  - напет левент, с буйни коси, разпилени от вечерния бриз, обгръщащ ги с влажно ухание на сласт...

Позор!! 

Ея я небесната красТавица  Heart Eyes  - най-добре е влязла в ситуацията с изключение на цвета и на позора. Mr. Green

Умнице , тоз латино убавец добре се кълчи, вЕрно...Ама се кълчи щото аз се кълча двойно.Срам ме е, ама ми е хубаво  Mr. Green Да ти се връща тъпкано. Wink 

marsy, няма опасност някоя форумска мама да си го познае пича, споко !  Wink Проучен е предварително и щателно до девето коляно и до друго нещо - пак девето.

Ай сега да изчезвам да потанцувам пак с него  newsm68, но на плажа. bowuu И да гУ побързам, че да хванем залеза. Hug

Иве, леко само с по-мръснишките снимки. Sunglasses









Последна редакция: пт, 30 юни 2006, 17:03 от SEXY кака SAKRI

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 571

...няма опасност някоя форумска мама да си го познае пича, споко ! 


Има, имаааааа - ти що крадеш чужди мъже, а? smile3534
Ама то като гледам, всички сте в кюпа smile3521

Общи условия

Активация на акаунт