Мами в Италия 11

  • 15 019
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
е ся си ги представям как хапват сладоледеца и ни обсъждат  Party

брех 4е гаднярки, зна4и, казаха 4е към 3.30 Ще се виждат, а сега е 4.30...аз свърШвам в 5.30 и до половин 4ас, 4е и по_малко стигах в Монца #2gunfire

# 31
  • Мнения: 764
Ха 4естита нова тема,то ние сме за отваряне на цял сайт Grinning newsm78 стра6на работа.
Много мерси на вси4ки за поздравите  bouquet
Бяхте ме питали за цената на ин-витрото тук на зълвата.Тя всъ6тност прави икси/направо вкарват сперматозоида в яйцеклетката/Та до колкото разбрах са оти6ли към 5.000евро.И то добре 4е стана от 1вия път.От 3те само едно ембрион4е е останало,но за 10год стерилитет си е направо супер.Тук в Рим го правиха.Но много ме у4уди факта 4е ги следят само докато 4уят сърде4на дейност и после ги оставят да си дирят доктор сами #Crazy
Я да ви питам една работа.Имате ли представа за цените на спиралите тук и къде се поставят,на 4астно може ли или само в болница?Трябва ли да ти я изпи6е ли4.лекар?4е веднъж по ТВ говореха какъв проблем е да ти изпи6ат хап4ета за след полов акт.Докато намери6 лекар оторизиран да ти ги изпи6е и то времето за изпиване попрехварлило.много не се съгласявали,все от религията им таз работа.Аиде ако някой знае не6то да ми каже.

# 32
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Ха 4естита нова тема,то ние сме за отваряне на цял сайт Grinning newsm78 стра6на работа.
Много мерси на вси4ки за поздравите  bouquet
Бяхте ме питали за цената на ин-витрото тук на зълвата.Тя всъ6тност прави икси/направо вкарват сперматозоида в яйцеклетката/Та до колкото разбрах са оти6ли към 5.000евро.И то добре 4е стана от 1вия път.От 3те само едно ембрион4е е останало,но за 10год стерилитет си е направо супер.Тук в Рим го правиха.Но много ме у4уди факта 4е ги следят само докато 4уят сърде4на дейност и после ги оставят да си дирят доктор сами #Crazy
Я да ви питам една работа.Имате ли представа за цените на спиралите тук и къде се поставят,на 4астно може ли или само в болница?Трябва ли да ти я изпи6е ли4.лекар?4е веднъж по ТВ говореха какъв проблем е да ти изпи6ат хап4ета за след полов акт.Докато намери6 лекар оторизиран да ти ги изпи6е и то времето за изпиване попрехварлило.много не се съгласявали,все от религията им таз работа.Аиде ако някой знае не6то да ми каже.

няма проблем за спиралата, който и да  е гинеколог, стига да не е obiettore di coscienza Ще ти я сложи. информирай се във ваШата USL

# 33
  • Мнения: 2 427
Лени ,ама дали ни обсъждат а? #Shocked #Shocked

# 34
  • Мнения: 6 167
и питаш! аз се видях с 2 девойки от мами в италия ... ясно ми е  Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 2 427
Егати,тези мачове край нямат.Дано Германия да излезе че е много весело да си домакин и да си принуден тъжно да гледаш другите как си подритват топката.  smile3532                                                                                                                              Еeee,номер единадесет определено почна да се точи...само две страници за днес,ми срамота бе! newsm17

# 36
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
и питаш! аз се видях с 2 девойки от мами в италия ... ясно ми е  Joy Joy Joy

aa, добре де, раздуй, какво, плЮвалник тотален ли? Twisted Evil
не, да знам какво да о4аквам... то при мен е ясно де, кой кого видял, оплЮл феиам #2gunfire Mr. Green

не, майтапа на страна, какво се полу4ава като видиШ някой виртуален познат? отговаря ли ти на о4акванията?нали разбра какво те питам?

# 37
  • Мнения: 2 427
Ciao gente!Приятен ви край на седмицата.Аз изчезвам. tongue

# 38
  • Мнения: 6 167
и питаш! аз се видях с 2 девойки от мами в италия ... ясно ми е  Joy Joy Joy

aa, добре де, раздуй, какво, плЮвалник тотален ли? Twisted Evil
не, да знам какво да о4аквам... то при мен е ясно де, кой кого видял, оплЮл феиам #2gunfire Mr. Green

не, майтапа на страна, какво се полу4ава като видиШ някой виртуален познат? отговаря ли ти на о4акванията?нали разбра какво те питам?


феиам, ние не се оплюваме.
обсъждаме се)) и аз се шегувах

ами супер беше! и пак ще го правим при сгоден случай.
все едно си ги знаеш тия хора, говориш си, смееш се, хапваш пийваш...много приятно.
ние се видяхме ( с Пиколина и Кала) уж за 1 час а май стояхме 4.
после пак се видяхме и пак така)))
дано пак се видим и с другите!

# 39
  • Мнения: 2 804
Комплименти за домовете ви много са приятни за окото , дано и ние успеем да си имаме!
В момента сме под наем и толкова да ме е яд че си хвърляме парите ,че едвам се събирам в кожата си!
Вие знаете ли някоя банка да отпуска пълен кредит за закупуване на недвижимо имущество-къща!?!
За среща не е лоша идеята ма съм на много кофти место и едва ли ще се видиме ,все  пак ако на някоя от вас и се отвори път насам е Бен Венута!

# 40
  • Мнения: 5 475
е ся си ги представям как хапват сладоледеца и ни обсъждат  Party
брех 4е гаднярки, зна4и, казаха 4е към 3.30 Ще се виждат, а сега е 4.30...аз свърШвам в 5.30 и до половин 4ас, 4е и по_малко стигах в Монца #2gunfire


  Идвам за късен рапорт!   Peace
  Wink Хайде споко  Peace..бяхме на по гранита  Wink
Twisted Evil ама как хубавичко ви обсъдихме...трябва яко да са ви червенеели ушите.... smile3534
...айде сега ..... и по-важни неща има от форума.. Wink
 А за часа...феиам ,аз завися от Миленка...в къщи съм си...а тя пък зависи от трафика кога ще дойде от работа и от тях до тук,знаеш как е...така,че предварително не можеше са се знае... Rolling Eyes
  Хайде следващия път  Hug
 newsm78 аз май познавам най-много момичета от форума...с 7 съм се виждала лично,дори с някой и семейно,с други три говоря по телефона...за съжаление разстоянието пречи за истинска  среща,а с 9 сме на раздумка в Айсикю... Embarassed
  Затова казвах преди време,че за мен момичетат тук не са толкова анонимни!  Peace

  Хайде лека вечер и спете спокойно!   bouquet
 
  Даниелче,мерси за поканата.Много си мила!  Hug
 

 
 
 

# 41
  • Мнения: 5 475
хайде честита ни победа!  Peace

# 42
  • Мнения: 2 804
Браво !!! smile3501
Ние още не сме заспали имам в предвид децата аз ще чакам мъж ми .

# 43
  • Мнения: 5 475
Лека от мен Даниелче ,по една целувка на малките принцески!  Heart Eyes  Peace

# 44
  • Мнения: 764
Да ви е 4естита победата на вси4ки вас и на мъжете ви.Аз ли4но много се надявам после да победим Германия и не само за6тото живея тук.Преди 24 години,на финала на Световното 82ра в Испания,и по то4но на 11.07 на ма4а Италия-Германия е родена моята сестра Joy Joy Joy Joy Joyи това бе6е 1ият сазнателен ма4 в живота ми.Та от тогава загледах футбол и заоби4ах Италия  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт