От какава възраст извеждате децата пеша?(без количка)

  • 3 553
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 356
         Малко след като навърши две годинки спокойно излизахме без количка.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Ха ха ха,елате по улиците на Италия,тук си возят децата  до към 5-6 годи6ни #Crazy,голям майтап,все едно отглеждат малоумни.И децата си стоят вътре като за6еметени де Rolling Eyes.То ако е българско 6те с4упи коли4ката и пак само 6те тръгне.Ама тука са така.Баткото не помня кога слезе ама не изкара много,а бебка о6те малка и се возим.
А имаш ли представа с какво ги задържат вътре? И аз съм виждала доста туристи тук, но децата седят спокойно вътре, може би защото са по-големи и разбират, че е хубво да те возят  Grinning Но как са ги удържали толкова време на колички?

# 47
  • Мнения: 4 915
Откакто проходи. На 1 година и 1 месец.
И без това мразеше да стои в количката и все я разнасяхме на ръце да гледаме храсти, цветя, кучета, гълъби и т.н., та количката беше почнала само да пречи...

Ако ходим на дълги разстояние, като се умори, я носим или аз или баща й на хълбок за около 50-на метра, после пак я пускаме и така...

# 48
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
От както е проходил от време на време го извеждам пеша, зависи какво трябва да свърша и къде да ходя. Ако бързам или имам работа го извеждам с количката. Направило ми е впечатление, че един път си ходи за ръчичка съвсем културно, а друг път си е див ужас и направо го влача след мен. Въобще не мога да разбера що така?

# 49
  • Мнения: 8 505
1г 3м.От големите снегове по Нова година.Не можех да излизам с количката и дребната взе,че свикна без нея.Иначе мислих да откарам до пролетта.

# 50
  • Мнения: 2 910
Около 1г. и 7м. беше, когато спряхме да излизаме с количката. Не съм имала проблем с ходенето й, държеше ме за ръчичка, не е искала да я нося и смело излизахме на дълги разстояния Hug

# 51
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моят син не е возен в количка.До едно време го носехме в кенгуро, но веднага щом проходи(макар и нестабилно) си се разхождаме с него.Когато се измори с тати го носим и после пак разходка и така...Сега обаче, за да се измори му трябват активно ходене и игра поне 2 часа, така, че без проблем излизаме и той си ходи сам

# 52
  • Мнения: 698
Борис след 2 започнах без количка да го водя; не издържаше дълго, но ние живеем на 4тия етаж, без асансьор и ми беше дошло до гуша да пренасям количка надолу-дете надолу-дете нагоре-количка нагоре, така че му се наложи бързичко да свиква.  Grinning Общо взето след 3 години разходките станаха дълги и съвсем спокойни без мрънкане "мамо, гуш".  Grinning С държането за ръка - докато се научи, имаше период на адаптация.... кратък  Peace

# 53
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами и аз си мисля да правя опити в това направление, ама той изобщо не ме държи за ръка, тръгва си нанякъде и.... ходи го гони...

# 54
  • Мнения: 2 757
Само с количка, защото за ръка не се води и все тича на др посока или към коли или др опасности. И в количка не иска, понякога се налага да го шамаросам за да седи докато го вържа. После и да реве не ми пука особено, защото е вързан. Нямам против да го водя за ръка, а и на ходене издържа. Ама той не ми дава този шанс защото непрекъснато тича на др посока и си рискува живота. Като се очовечи и тръгне за ръка и като спре да се тръшка за щяло и нещяло ще спрем количката. Избор има. Да видим дали и акъл ще има  Laughing

# 55
  • Мнения: 2 498
Все още я извеждам с количка....

# 56
  • Мнения: 1 403
От годинка и половина правя опити, но отказва да ходи   Crossing Arms И сега тръгваме към парка ту се носим, ту ходим  ooooh! А ве4е ме е срам да я бутам в коли4ка  Shocked

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Още сме с количката,а и тя май не обича да ходи много.Предпочита да я возя.

# 58
  • Мнения: 8 917
От годинка и половина някъде newsm78

# 59
  • Мнения: 1 877
Не две години стана и захвърлихме количката без съпротива.Сега ходи с нас на доста дълги разходки и гък не казва.Направо му се чудя как издържа...

Общи условия

Активация на акаунт