Хей , моми4ета изпратихме маминка и сега се 4уствам лека като птица...6 месеца са наистина много...
Дид, добре 4е Миро ти помага. Целувки за юнаците! Много сладка е станала снимката на Йони и Вики  
Холи малко остана да се напълни къщата. На Ерик харесал ли му е престоя в БГ? Дано Холка да свикне с новата госпожа Praynig
Калида как помниш вси4ко за всеки, направо ooooh!
Благодаря ви моми4ета за пожеланията за новата градинка и аз се моля да й хареса. Днес ще ходим да занесем документите за регистрация и ще я пусна малко сред децата......ох ДАНО...

Ние също ходихме на Niagara on the lake, но забравих да ви кажа. Място което трябва да се посети, едно кипро град4е с наконтени възрастни хора и не само...но това й направи впе4атление на маминка. По пътя за там има много хубава ботани4еска градина, този път нямахме време да я разгледаме, но преди когато бяхме още двамката ходихме- за любителите на цветята Peace
Срединка от хляб е по-добре  да не й давам, да не се задави от топка мокър хляб, нали така.

Аз съм и давала кори4ка, много оби4аше да я сму4е. Но и се задавяше от някое откъснато пар4е или цялата кори4ка. Не я лиших от удоволствието, просто й давах в мое присъствие, та ако се задави да мога да реагирам. Сигурно знаеш какво да правиш при задавяне, нали?...Обръщаш я с главата надолу и леко я потупваш по гърба, след това и бъркаш в устата да извадиш пар4ето. Обикновенно Йони много се стряскаше и ревеше при тези операции, но аз си отдъхвах нали диша....

Хайде спорен и спокоен ден на вси4ки !