Надраскан GSM-къде може да го оправят?

  • 3 322
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 605
Мами, помагайте!
Днес паднах и си одрасках капачето на GSM-а/Samsung E330/.  Cry
Драскотините не са дълбоки, но много ме дразнят. Имате ли идея може ли да се оправи и къде? Бях чувала за някаква полировъчна паста за дисплеи, но не знам става ли за външното капаче.
Ако някой може да ме ориентира, ще му бъда безкрайно благодарна.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Виж в магазините за продажба на GSM-и. Почти навсякъде го правят, но подмяната на панела или дисплея май е по- добър вариант  bouquet

# 2
  • Мнения: 5 605
Благодаря ти! Днес проверих в Хенди, 2 Ве и Мтел. Навсякъде казаха, че не можел да се оправи.  Sad Само в Мтел обясниха, че можело да се полира, но те не предлагали тази услуга и не знаели къде. Май ще се наложи да дам 36 лв. за подмяна на панела, но пък никъде нямало в наличност. Казаха да проверявам.  Confused
Някой знае ли къде предлагат добър сервиз, за да проверя могат ли да ми го полират?

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Благодаря ти! Днес проверих в Хенди, 2 Ве и Мтел. Навсякъде казаха, че не можел да се оправи.  Sad Само в Мтел обясниха, че можело да се полира, но те не предлагали тази услуга и не знаели къде. Май ще се наложи да дам 36 лв. за подмяна на панела, но пък никъде нямало в наличност. Казаха да проверявам.  Confused
Някой знае ли къде предлагат добър сервиз, за да проверя могат ли да ми го полират?

Моя съвет е да си държиш надраснахите капаци, досега не съм видяла телефон с подменени капаци, които да са читави  Twisted Evil Twisted Evil обикновенно се изтъркват ръбовете и отдолу прозира някаква пласмаса.

# 4
  • Мнения: 2 171
Аз съм виждала надпис на витрината на един магазин за GSM на бул. Хр. Ботев за пребоядисване на панели, но не съм го изпробвала на моя телефон. Той е същата марка като твоя и също е надраскан, така че ако намериш решение, сподели, моля те. Иначе магазинa се намира от дясната страна в отсечката между Сливница и Стамболйиски по посока на 5-те кюшета.

# 5
  • Мнения: 346
Мами, помагайте!
Днес паднах и си одрасках капачето на GSM-а/Samsung E330/.  Cry
Драскотините не са дълбоки, но много ме дразнят. Имате ли идея може ли да се оправи и къде? Бях чувала за някаква полировъчна паста за дисплеи, но не знам става ли за външното капаче.
Ако някой може да ме ориентира, ще му бъда безкрайно благодарна.
Има една "паста" за полиране - струва около 5 лв. Попитай в магазините за gsm-и или за аксесоари. Аз лично съм полирала мой телефон, но върши разбота само за повърхности драскотини...за по дълбоки не става  Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 626
Има един добър сервиз на ул. Иван Рилски. Незнам номера на улицата, но ето ти тел.852 39 15
Не съм сегурна дали се занимават с такива неща, защото единия се е  специализирал в сотуера, а другия в хардуера на тел. Можеш да пробваш така, както ти е казала gallia_baby

# 7
  • Мнения: 205
най качествено ще ти излезне като го занесеш в заложна къща и си купиш нов Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт