Трите прекрасни книги, които прочетох през юни

  • 3 625
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Само учебници и лекции Tired

# 46
  • Мнения: 505
В момента чета Стефан Цанев - Български хроники  newsm10. Препоръчвам я на всеки с интерес към историята, невероятно свеж и увлекателно поднесен  прочит на старата ни история.

# 47
  • Мнения: 1 761
А някой чел ли е "Художникът" на Уортън? Дали си заслужава 

Аз я имам,прочетох я миналото лято.След "Татко","Франки Фърбо","Пилето" и "Гняв",тази ми се стори малко глуповата на фона на останалите.Но аз харесвам Уилям Уортън и исках да прочета още нещо от него.

# 48
  • Мнения: 6 315
"Художнкът" на Уортън да не се казва и "Последна любов"? Пристрастна съм към този автор.

Напоследък само препрочитам книжки. Този месец: "По пътя", разкази на Бредбъри, "Малкият Принц" и др. детски книжки.

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Вдъхнови ме за поход до книжарницата Grinning Ще си ги набавя.
Аз това лято препрочитам основно.
От пролетта зачесах целия Пратчет, сега съм на 'Аз, Клавдий', после ми следва новия Пратчет, излязъл тези дни, както и чета Готварската книга на леля Ог от същия автор... чета от няколко месеца и три книги на инглиш (паралелно...те затова и толкова време се точат...), но тях не ги броя.

# 50
  • Мнения: 35 961


имам доста време покрай кърменето  Mr. Green

# 51
  • sofia
  • Мнения: 1 606
"Художнкът" на Уортън да не се казва и "Последна любов"? Пристрастна съм към този автор.

Напоследък само препрочитам книжки. Този месец: "По пътя", разкази на Бредбъри, "Малкият Принц" и др. детски книжки.

Неее, две различни книги са. Хубава е "Художникът", ама и аз съм много пристрастна към автора. Все пак за мен най-хубавата му книга е "Франки Фърбо".

Anda, де да можех душко да чета всичко, което ми се чете...

# 52
  • Мнения: 6 315
Неее, две различни книги са. Хубава е "Художникът", ама и аз съм много пристрастна към автора. Все пак за мен най-хубавата му книга е "Франки Фърбо".

Супер тогава! Реших че са едно и също след като прочетох коментара на Франзела Калина за ликьора с круша Simple Smile.

# 53
  • Мнения: 1 107
Неее, две различни книги са. Хубава е "Художникът", ама и аз съм много пристрастна към автора. Все пак за мен най-хубавата му книга е "Франки Фърбо".

Супер тогава! Реших че са едно и също след като прочетох коментара на Франзела Калина за ликьора с круша Simple Smile.

И на мен това ми направи впечатление  Grinning
Направо ми се ще да го опитам този ликьор, ммммм  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 686
Както много от вас, и прочетох Образцовия дом на Ваня Щерева (не мога да не си кажа тук, че съм една от дребните епизодичните героини - в пет реда ме има  Joy Embarassed Joy, но няма да ви кажа коя  Naughty Confused)
Освен това: на Анри Троая "Годеницата на людоеда"и на Пърл Бък "Източен вятър, западен вятър". И трите много ми харесаха и научих интересни неща  Peace
Но на всяка цена ще се възползвам от съветите ви за други интересни заглавия.
Поздравления за темата!  Peace Много е полезна и любопитна  Hug

# 55
  • Мнения: 3 342
Между другото, знаете ли как си избирам книги напоследък...
Ако някоя книга ме грабне, я намирам сред книгите на Amazon, след това разглеждам списъците, които са направили читателите на книгата и в които са препоръчали други книги, които са им харесали - So You'd Like to...
и по този начин отдавна нямам зле подбрана книга.

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ей, че хубава тема Laughing Аз нямам много време да чета в този момент,защото съм затънала в лекции и изпити в университета, а и на работа ходя....Но успявам през нощта към 2.00-3.00 часа да прочитам по няколко страници и нещо хубаво Wink в момента ми попадна тази книга: http://www.book.store.bg/c/p-p/m-701/id-9163/izvoryt-ajn-rand.html
 Доста е хубава, въпреки, че е писана преди повече от 60 години. А и за архитекти става дума, а аз нали това уча.... Laughing Американските студенти са я класирали на 43-то място за всички времена, което е добре. Жалко, че не мога да пиша за 3 книги, но така стана....Имаше времена, когато четях по една на ден, но това беше отдавна Wink Добре, че беше доста продължителен период Laughing
 А за Труман Капоти-просто ми е страшно любим.... Wink

# 57
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
въй, нова била, значи, аз реших, че преиздават с ново име. Мерсим, аз ще си я осигуря задлъжително

Общи условия

Активация на акаунт