Ние бяхме вече на море...и там беше....

  • 27 050
  • 164
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Май вече на море само в чужбина  Rolling Eyes.
ма дали с помощите за децата ще можеш да "скокнеш" до там???  Wink
Инак има много резон в думите ти, за жалост  Confused
...
п.с. може би ще направя един последен опит догодина със Сириус бийч в Св.Константин и Елена (чух добри отзиви и тук във форума)...

да не чуе Дявола, за там се глася и аз, обаче т.г. Но от х-ла могат да кажат дали ще има свободни места едва 15 дни преди пристигането... Уж, нямало да "увиснем"  Confused, но да видим. Thinking

П.П: И аз като гадже с мъж ми съм била на всякакви места.., но щом си с деца е редно да има условия. Инак въобще не тръгвай... Stop

# 31
  • Мнения: 1 547
Върнахме се. Снощи. Въпреки природните катаклизми, които преживяхме на тазгодишната почивка, много ми се ходи пак на море.

От 26 юни бяхме в "Магнолиите" на ММЦ. Хотелъте добър. http://www.primorskoclub.com/modules.php?name=magnolias
Доволна съм от начина, по който изглеждаха стаите. Беше чисто, пропуснаха да сменят кърпите само веднъж. За 5 нощувки смениха веднъж чаршафите. Когато отивате с дете до 2 год. възраст, в стаята има детско легло, което ние ползвахме за гардероб  Mr. Green Малкият досадник така и не се отдели от нас. Закуската беше на шведска маса - изключително обилна, прясна, вкусна. Много плодове, зеленчуци, сирена, колбаси, прясно изпечени кроасани и разни други вкусотии. В ресторанта имаше и много детски столчета за хранене. Тъй като нашия пакет беше нощувка+закуска, вечеряхме там ако ни мързеше да излизаме вечер. Вечерята също беше на шведска маса и струваше 13 лв. на човек. Много богат избор на всякакви храни. Освен това имаше тематични вечери - българска национална кухня, рибни специалитети. За първа година в хотела има толкова много българи, споделиха от персонала. Имаше френски групи, малко немци, малко руснаци. Възпитано се държаха и нямаше изцепки.

На 1.07. вече бяхме в Синеморец. Не бях ходила там от 2004 г., но положението е почти непроменено, което всъщност е прекрасно. Тишина, спокойствие, птиченца, щурчета - рай в сравнение с чалгаджийски Китен - бляк. Бяхме там по време на големия порой - Велека заля пътя и всичко живо се юрна по магазините да се презапасява с продукти - голям майтап. Хляб нямаше никъде. Реката беше учетворила ширината си. Страшна гледка. Ще пусна снимки. Емоциите край нямаха. В самото село има доста места, където можеш да хапнеш много вкусно. Дори си позволих да нахраня Кольо със супи и нищо не му стана, слава богу. След бурята плаж на устието нямаше. Бутамята не го посещаваме по принцип заради тъплите от Бела Виста. Силистар обаче беше страшно подтискащ - половината плаж го нямаше, чадърите бяха само скелети, а курортистите прииждаха и малкото сух пясък беше фраш от народ. За съжаление никъде в околността не ставаше за плаж и последните дни се принудихме да ходим на плаж в Китен. Всеки ден пътувахме 30 км в едната посока, за да стигнем до Южния плаж - само там ставаше за плаж. Ахтопол, Царево, Лозенец - никъде не можеше да се ходи. Огромни буквално буци пяна прелитаха през пътя между Царево и Ахтопол - много беше странно.
Намерихме съвсем случайно 2 страхотни кръчми - едната в Приморско (където никога преди това не бях ходила) и една в Лозенец, в която предлагат само морски дарове - много видове риба, ,миди, скариди - да си оближеш пръстите.

Уф, че дълго станало. Още има, но спирам  Wink

Като цяло съм доволна. Без забележки.

# 32
  • Мнения: 7 640
Смърфи, коя е кръчмата в Приморско

# 33
  • Мнения: 1 547
Смърфи, коя е кръчмата в Приморско

PolarFox , казва се механа "Гергана" и е в т.нар. стар град. Забравих името на улицата, но се пада отдясно като вървиш към морето. Богато меню, много вкусна кухня. Попаднахме там съвсем случайно, докато се мотахме една вечер и съответно се запознахме с една форумка и семейството и  Laughing, които също вечеряха там. Няма чалга, даже май нямаше никаква музика. Има маси отпред, на тротоара и зад къщата има градина. После повторихме с други приятели и беше много вкусно и обилно. Качила съм килца след това море  Embarassed

Приятно ви!    bouquet

# 34
  • Мнения: 1 334
...Май вече на море само в чужбина  Rolling Eyes.
ма дали с помощите за децата ще можеш да "скокнеш" до там???  Wink
Инак има много резон в думите ти, за жалост  Confused
...
п.с. може би ще направя един последен опит догодина със Сириус бийч в Св.Константин и Елена (чух добри отзиви и тук във форума)...

да не чуе Дявола, за там се глася и аз, обаче т.г. Но от х-ла могат да кажат дали ще има свободни места едва 15 дни преди пристигането... Уж, нямало да "увиснем"  Confused, но да видим. Thinking

П.П: И аз като гадже с мъж ми съм била на всякакви места.., но щом си с деца е редно да има условия. Инак въобще не тръгвай... Stop

А може ли Шани  да кажеш какви са условията от началото на септември, ако имаш инфо.мерси

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Бяхме си в караваната на к-г Смокиня. И беше хубаво Grinning

# 36
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Biska - ми ОК. са условията (по думите на Фуклето, сегашна Арлина било много добре  Party). То и ние ако ходим, ще е края на август, началото на септември. Можем да се засечем там (евентуално) и ще ми бъде супер драго  Heart Eyes.
http://www.siriusbeach.com/ - сайта на х-ла. На посочените телефони се обаждах!

# 37
  • Мнения: 2 839
Току що сабалян завърнала се от http://aquafantasy.com/defaultEN.asp
Доволна съм много и много, много благодарна на eta, че ни организира   bouquet
Всичко беше без грешка - мястото, обслужването, храната, басейните, компанията ... и най-важното - тази година изкарахме здрави  Mr. Green
Един кусур само имаше - много кратко 10 дена, трябваше 14  Mr. Green
Аз никога не съм била патриот по отношение на курортите ни. Не го харесвам нашето море  Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 198

На 1.07. вече бяхме в Синеморец. Не бях ходила там от 2004 г., но положението е почти непроменено, което всъщност е прекрасно. Тишина, спокойствие, птиченца, щурчета - рай в сравнение с чалгаджийски Китен - бляк...


и една в Лозенец, в която предлагат само морски дарове - много видове риба, ,миди, скариди - да си оближеш пръстите.
Ето това исках да чуя, че ме наплашиха , за много строителство и в Синеморец Wink А до август , дано се пооправят нещата по плажовете Grinning

И коя е кръчмата в Лозенец?

# 39
  • Мнения: 2 534
А-а , моля , моля , и по-нагоре от Варна е супер , визирам Балчик , мой роден града , ЧАКАААААЙ мееееееееее  Mr. Green
Аз пък ще пусна отделна тема с въпрос , който ме интересува за едни язовири

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Току що сабалян завърнала се от http://aquafantasy.com/defaultEN.asp
Доволна съм много и много, много благодарна на eta, че ни организира   bouquet
Всичко беше без грешка - мястото, обслужването, храната, басейните, компанията ... и най-важното - тази година изкарахме здрави  Mr. Green
Един кусур само имаше - много кратко 10 дена, трябваше 14  Mr. Green
Аз никога не съм била патриот по отношение на курортите ни. Не го харесвам нашето море  Crossing Arms

Ще споделиш ли ако искаш колко ви излезе там почивката ?Ако искаш и на лични.Че за другата година се точим в Турция да ходим.Много ще съм ти благодарна,ако дадеш по-подробно инфо! Hug

# 41
  • Мнения: 2 768
Току що сабалян завърнала се от http://aquafantasy.com/defaultEN.asp
Доволна съм много и много, много благодарна на eta, че ни организира   bouquet
Всичко беше без грешка - мястото, обслужването, храната, басейните, компанията ... и най-важното - тази година изкарахме здрави  Mr. Green
Един кусур само имаше - много кратко 10 дена, трябваше 14  Mr. Green
Аз никога не съм била патриот по отношение на курортите ни. Не го харесвам нашето море  Crossing Arms

И аз доволна! Хубава почивка заформихме, трябва пак! Party
П.П. Аз пак благодаря за банскито, спаси басейна от "корабчета"   bouquet

# 42
  • Мнения: 639
Току що сабалян завърнала се от http://aquafantasy.com/defaultEN.asp
Доволна съм много и много, много благодарна на eta, че ни организира   bouquet
Всичко беше без грешка - мястото, обслужването, храната, басейните, компанията ... и най-важното - тази година изкарахме здрави  Mr. Green
Един кусур само имаше - много кратко 10 дена, трябваше 14  Mr. Green
Аз никога не съм била патриот по отношение на курортите ни. Не го харесвам нашето море  Crossing Arms

И аз доволна! Хубава почивка заформихме, трябва пак! Party
П.П. Аз пак благодаря за банскито, спаси басейна от "корабчета"   bouquet
Кажете за какво става дума и какви пари?

# 43
  • Мнения: 2 768
Сайта го е дала Дива, по-късно ще кача малко снимки и от нас. Много добър хотел за деца! ( била съм в хотели пак в Турция, дето се бихме за 10 бебешки столчета за хранене).
Цената - зависи от стаята, възрастта на децата и периода в който ще почивате. За нас беше 1600 ?, за стая с 5 легла ( 2 възр.+3 деца) , децата бяха в безплатната възр. група, 10 дена, All incl, собствен транспорт. Туй като най-общо.

# 44
  • Мнения: 188
И ние вече бяхме на море от 16,06-27,06 и беше супер на Евксиновград нямахме един лош ден
 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт