Дайте малко инфо за Бодилайн, плиииис

  • 1 612
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 054
Видях реклама в едно списание 9-месеца на някакъв уред за стопяване на кг и целулит, но сайта им е малко странен, или това са просто дистрибуторите на тези уреди, защото може да попълниш запитване и да си купиш някой от четирите предлагани уреда. Ама аз не искам да си го купувам, а само да го ползвам.

Та въпроса ми е: някой ходил ли на такива процедури, има ли ефект, къде се провеждат, какво представляват и, не на последно място, колко струват - абе дайте инфо, ако знаете нещо, моля ви Praynig

Ето за това говоря:
http://www.bodyline-bg.com/

# 1
Аз ходих след първото раждане на ул. Неразделни. Отидох точно веднъж и така не ми хареса, че повече не стъпих. Сега трябва да излизам, но като се върна, ще си редактирам поста и ще ти разкажа най-подробно.

# 2
аз ги посещавах, но вече не. Ужасна обстановка, западнало и мръсно. Завеси закачени на обикновени корнизи за тавана преграждат помещението на 5-6 зони. Стари апарати, направих 36 процедури за 1200 лева без никакъв ефект. Стари кърпи. Отвратителна душ кабина ( ползвах я само 1 път и не повторих, канала беше запушен, абе гадост, но след вибросауна си е гадно да не вземеш душ). За собственичката - груба жена на около 40 години, женена за грък, той и децата са в Атина, тя е тук сама. Тя е единственото лице с което се контактува. Зле поддържана, дебела и пъпчива. Смята че е много напред в диетологията, раздава страници от СИЛА ЗА ЖИВОТ като панацея. Абе ужас Sick. Съжалявам че само си дадох парите, обаче няма начин, само с предплащане става.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 054
Лелеее, благодаря ви момичета, че ме предопредихте   bouquet

Ама рекламата какво не прави, някаква снимана уж "преди" и "след", знам си аз, че тук трябва да питам първо, пък после да се затичвам по такива съмнителни места  Hug
Набързо ме свалихте на земята, че вече се виждах в изрязан бански на плажа - някъде към средата на август  Mr. Green

# 4
Лелеее, благодаря ви момичета, че ме предопредихте   bouquet

Ама рекламата какво не прави, някаква снимана уж "преди" и "след", знам си аз, че тук трябва да питам първо, пък после да се затичвам по такива съмнителни места  Hug

Мацката от рекламата е действителна личност, казва се Моника и е отслабнала с повече от 40 килограма. С диета. Не повече от 800-900 калории на ден и процедурите на Бодилайн....за стягане на кожата. Всъщност вибросауната не е лошо нещо, но на цена от 50 лева за процедура или 33 ако си предплатиш съответно 12 или 36 процедури....

Но ако те кара да се чувстваш добре, няма лошо, лошото е, че е голяма мизерия там, тези апарати са се изплатили много отдавна, но пустата българо-гръцка алчност....Стърчат някакви мазни кабели, кантара им е от тея дето ги имахме в училище, отврат, няма една чаша вода къде да изпиеш.

# 5
Точно тази реклама накара майка ми да започне да ме подканя да ида някъде на процедури, за да отслабна и каза, че тя щяла да ми направи този подарък. Съответно на няколко пъти ми отваря Журнал за жената на тази страница. Накрая, аз се обаждам и си записвам за събота най-ранния час. Взимам в чантата си 100 лв /все бях ходила на целутрони и подобни неща и мислех, че ще ми останат и доволно много за следваща процедура/. Отивам рано сутринта към осем часа. Звъня и ми отваря една жена, която точно както са ти описали по-горе е антиреклама на студиото си. Не е хубаво да я описвам с негативна нотка, но наистина има неща, които някак не вървят при толкоз реклама и такива цени. Жената наистина е някъде малко над четиридесетте. Закръглена - не това съм гледала, а че беше се облякла така, че да се подчертават всичките й издатинки по тялото. Иначе аз бях по-дебела от нея. Русо, ама гадно изрусено и проскубано. На всичкото отгоре и рошаво. Не знам откога не се беше ресала. Кожата и жълтеникаво пепелява на супер пушачка и зъбите й черни, като пръстите и чак пожълтели и маникюрът и много нечитав /аз съм на принципа, че една жена като не може да поддържа маникюр е по-добре да ходи с добре подрязани изрядни нокти, пак е елегантно/.
Влязох вътре и тя ме покани в някаква мизерна стаичка като кабинет да чакам, защото вече по това време салонът й бил пълен и тя имала много работа. Наотвори ми списания, като на всичките се виждаше въпросната реклама и каза да чета да видя. По някое време, след като достатъчно се бях изнервила от висене, дойде и вече съм позабравила как точно протече разговорът, но беше направо повече от шантав. После го бях разказала на всичките си познати и дружно се съгласихме, че нещата са да плачеш ли, да се смееш ли.
Даде ми една картичка /имаше цял куп с различните комбинации от процедури/ и започна да ми обяснява. Цените бяха грандиозни. Най-евтиното, което можеше да се избере за мен беше 1600 евро, забравих за колко, ама не бяха особено много процедури и тя през цялото време ме убеждаваше, че това няма да ми помогне. Трябвало да избера една комбинация, която беше над 2 400 или нещо подобно /забравила съм вече/. После ме попита дали нося парите и аз й казах, че не. Че нося за процедури за един ден и така. Не мога да ви опиша каква тирада последва. Как можело аз да ида неподготвена така, какво съм си мислела. Не съм ли знаела, че това което тя прави струвало пари. Направо ми ги редеше, като че ли кой знае какво престъпление съм извършила да не нося толкова пари в себе си. Какво съм си мислела, знаела ли съм какви дами ходят там с какви възможности и тя ми правела компромис, че ще ме вмъкне в програмата, а аз да ида така неподготвена.  Много й беше непонятно как така не съм се подготвила с парите. Аз нещо замазах, като й казах, че не е станало дума по телефона и никъде не са обявени цените, затова съм взела сума, която да покрие процедури за деня и че съм мислела, че се плаща всеки път. Тя тогава каза, че не е луда да допусне да се плаща всеки път, че се плащало накуп, за да е сигурна, че клиентките ще ходят. След това ме попита дали поне четири петстотин евро нямам в себе си, за да й предплатя да започна процедурите и после да й платя разсрочено, тоест на другия път да й занеса остатъка. А на редовни клиентки можело и на три четири пъти да платят.Е не нося по четири петстотин евро за джобни. Това много я подразни.
После аз попитах дали може да видя какво представлява салона. Все пак за цените, дето ми показа, някак си най-малкото е да отделиш временце и  да покажеш на клиентките салона и да им обясниш какво представлява апаратурата и процедурите. Някак си много е редно, пък и така съм виждала да постъпват на други места / в България, а за чужбина да не говорим/. Вкарах си таралеж в гащите с този въпрос. Не можете да си представите колко време отиде, за да ми обясни че това не е възможно. Конкуренцията идвала ей така като мен, престрували се на клиенти, влизали и оглеждали всичко и после си купували същата апаратура, за да печелят пари. Това беше разказано надълго и нашироко  и не съм знаела аз какви хора има. Тя не пускала да се види апаратурата, само след като си платиш и за процедурите се научавало като ги започнеш. Даже ми обясни, че така като идвали и гледали преди време и след това я обрали. Това направо ми преля чашата. Изчаках момент да си поеме въздух и я прекъснах, като й казах, че ще се прибера до нас и ще ида да изтегля пари и ще й се обадя кога ще дойда пак. Тя омекна и каза добре, да ида да изтегля пари и да бързам. Можело още същия ден да отида към четири часа и да почна, а ако било от понеделник, тя била готова и в шест сутринта да идва заради мен да започваме, даже и по-рано, защото графикът и от бизнес дами бил препълнен.
Аз затръгвах и вече на врата, тя ме изпрати с думите: "хайде, изтегли пари и още днес те чакам в четири часа, тогава имам час".
Вероятно пропускам детайли и цените вече са ми изскочили от главата. Пазих известно време картичката, която ми даде, за да се посмеем с приятели, но после я изхвърлих.
Но в най-общи линии това беше моето преживяване в този център.
Както се досещате не отидох втори път. Отидох в центъра за отслабване на Албена и хем изкарахме едно чудесно море, хем правех  процедури, хем не умрях от глад и поотслабнах.  Само дето като се върнах от морето, се оказа че съм бременна с Бобо, та пак се освини пейзажа и ей ме на отново на диета.

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 10:24 от MamaBuba

# 6
  • Мнения: 1 975
Тези хора не са добре #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Не мога да повярвам за какви пари става въпрос, че то човек с тези средства на пластичен хирург може спокойно да отиде за една липосукцийка с гарантиран ефект newsm78
 Joy Joy Joy Joy Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 463
Аз също преди доста време ходих да проверя за какво става дума - освен че е грозно дебела и невъзпитана онази жена, салона е в безобразен  вид. Само си загубих вемето -ако това нещо имаше ефект наистина, то собственичката поне да беше пробвала процедурите - никоя моя позната няма да отиде там- на всички съм разказала Stuck Out Tongue Winking Eye

# 8
  • Мнения: 1 455
Направо съм измумена от прочетеното по-горе  Shocked Не ми го побира акъла как може да се върти бизнес по този начин  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 3 054
MamaBuba Безкрайно съм ти благодарна и задължена за този подробен разказ  Hug
И доста изумена, то бива  Money ама това е някакъв връх! Както е казала Галя за тези пари на липосукция ще идеш...а такова отношение е недопустимо, що ли продължавам да се изненадвам на такива!

Единственото хубаво в случая е голямата антиреклама, която се получи, да не вземе някой да се иалъже да отиде  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 57
maika mi otslabna s 30 kg v bodyline
 oba4e nikoi ot "lekrite im" ne pomisli da napravi isledvane za stitovidnata i zleza..kilogramite se vurnaxa stom spria da e v programite im

# 11
maika mi otslabna s 30 kg v bodyline
 oba4e nikoi ot "lekrite im" ne pomisli da napravi isledvane za stitovidnata i zleza..kilogramite se vurnaxa stom spria da e v programite im

когато нещата са поставени на чисто комерсиално основа, никой не се интересува дали тя ще си върне килограмите и каква е първопричината. важното е да се вземат парите сега и на момента и готово.
аз не останах с впечатление, че там има лекари.

Общи условия

Активация на акаунт