Колко са нормални бившите?!

  • 3 247
  • 51
  •   1
Отговори
  • In transit
  • Мнения: 11 664
Привет и от мен! Реших и аз да се оплача малко Simple Smile Кажете само моя "бивш" ли е толкова ненормален? Постоянно мъкне детето по разни музеи. Например във Военноморския музей са ходили поне 100 пъти! Всяка седмица го мъкне там. Баси, той знае всеки експонат наизуст вече. Отделно това Морска гара ( при посещение на кораб) и изобщо всичко свързано с кораби. Луда работа ви казвам. Отделно в тях му говори пак за кораби, купува му книги за кораби. Последно бил станал щатен журналист на някакво морско списание. Факт, с който е много горд, но детето пак остава на заден палн. Днес искаше да идва да го взема в 7.00, щото имало някакво учение на Морска гара. Казах му, че е ненормален и че няма да стана толкова рано, нито ще вдигна детето толкова рано заради неговия мерак. Дойде го взема на обед и ми заяви, че довечера щял да го води на концерта на Айрън Мейдън! И това при условие, че вчера му казах, че не съм съгласна да го води по концерти. С какъв акъл ще заведеш ти 9 годишно хлапе на концерт! Незнам, това е луда работа. И този човек е на 37 години вече. Смята се, че трябва да е улегнал уж. Кажете как мога да му огранича правата, всеки път ми сервира нова простотия, тези са просто най-пресните, просто ненормална работа. И друго се замислям, да взема мерки предварително ако мога... мисля до 1-2 години да съм излязла някъде навън, извън БГ, но тоя кретен, няма да ми подпише за детето. Кажете как да се подготвя, ако мога предварително. Мерси, че ме "изслушахте" Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 023
молим, пак заповЕдай!
бтв, ако беше дошъл и брус дикенсън - щех да водим аз 1-годишно на концерт  Laughing
* щот нема на кой.

милк - смета, че твоя "бивш" не е то4но ненормален, а несъобразителен и може би твърде погълнат от себе си.

# 2
  • Мнения: 1 425
Твоя бивш явно има силен интерес към корабите. Много хора си имат някакви хобита. Някои бащи водят децата си на риба, други по планините, трети на изложби на марки и монети. Твоя го води по музеи и по кораби. Кое му е лудото - изобщо не виждам. Много от моряците така правят водят си децата на кораба да видят къде работят бащите им, купуват им книги (някои) - тях всичките ли ще ги изкараш луди?

Като си го направила баща си му дала права и сега трудно можеш да му ги отнемеш.
Той също има право на мнение как ще се възпитава детето и това и прави - възпитава го в обич към морето.

Колкото до концерта - не виждам никакъв проблем да заведеш дете на 9 години на концерт на Maiden. Ти от какво точно се опасяваш на тоя концерт, че чак луда работа ти се вижда?

# 3
  • In transit
  • Мнения: 11 664
Твоя бивш явно има силен интерес към корабите. Много хора си имат някакви хобита. Някои бащи водят децата си на риба, други по планините, трети на изложби на марки и монети. Твоя го води по музеи и по кораби. Кое му е лудото - изобщо не виждам. Много от моряците така правят водят си децата на кораба да видят къде работят бащите им, купуват им книги (някои) - тях всичките ли ще ги изкараш луди?

Като си го направила баща си му дала права и сега трудно можеш да му ги отнемеш.
Той също има право на мнение как ще се възпитава детето и това и прави - възпитава го в обич към морето.

Колкото до концерта - не виждам никакъв проблем да заведеш дете на 9 години на концерт на Maiden. Ти от какво точно се опасяваш на тоя концерт, че чак луда работа ти се вижда?

Не смятам, че хоби заемащо 99% от времето ти е нормално, а се нарича мания. Не смятам, че е нормално да водиш малко дете на метал концерт. Всеки е слушал тази музика в някакъв етап от живота си и знае за какво става дума.
Нес мятам, че е нормално да се обадиш в 23.30 пиян и да искаш да се скараш на детето си, че не ти се е обадило да ти честити РД. Или да се обадиш в 10.00 , че тръгвате от град Елена, който е на 3 часа път от Варна и в 19.00 да не сте се прибрали. И когато му звъннах д ами каже че били на гости в братовчедка си в търговище. Ами смятам, че тоя човек няма грам чувство за отговорност и не е нормално за един 27 годишен мъж да е така.

# 4
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Все пак е нещо позитивно - води го в музей, може би ако детето се опита да му каже, че не иска отново на същото място ще се замисли..За концерта аз си мисля, че не е лошо, само концерт е  Simple Smile. За пасопрта и декларация ще е трудно ако той не е съгласен... опитай се да го хванеш в настроение. 

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 865
Последно на 27 г. ли е или на 37 ?

Ще прави това, което му позволиш! Ти поставяш границите.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 673
Аз не виждам нищо ненормално в музеите, корабите и т.н. И аз не разбрах на 27, или 37 е бившият ти съпруг.
За останалите неща може би си права. Карен го е казала - ти поставяш границите.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 493
И все пак проявява някакъв интерес към детето. Ако всички пишешти тук опишат случките които съм и спретвали бившите, ще се успокоиш че твоят случай е в границите на нормалното. Бащата разтройва ли детето, обижда ли го, наранявали го и т.н. Вероятно - НЕ !!! А относно не съобразяването  Naughty- концерт на Мейдън -  Thinking като имам предвид музиката им - и аз не бих пуснала детето си.
п.п. Възрастта не е гаранция за акъл или чувство за отговрност - на 27, 37 ,47 или 57 - вероятно ще си е същият, само лошите черти ще се задълбочават.

# 8
  • Мнения: 508
По добре по му3еи и кораби, отколкото в ка3ина и игрални 3али като моят бившия.А и нашето е моми4е...
Нооо, както Диони е написала, радвай се, 4е не му се кара, не го бие, иска да го види.. и други подобни.А3 в това отношение сьм доволна. Лош сьпруг, но добьр баща.

# 9
  • In transit
  • Мнения: 11 664
Последно на 27 г. ли е или на 37 ?

Ще прави това, което му позволиш! Ти поставяш границите.

Съжалявам грешка .. на 37 е. Последно Simple Smile

Май сте прави, има и много по-тежки случаи, ама всеки си гледа от собствената камбанария. За мен тия неща не са както трябва. Колкото до това, което е написала perla , определено се радвам, че не го води на такива места, поне не е почнал още.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 315
Мхм, нормален си е човекът - иска да си "предаде" онова, което го влече. Металика да ми дойдат - веднага завеждам 2-годишния си син, който само знае "чичко пей" - така казва на Джеймс Хетфийлд и припява Wink. Но когато нещо не ти харесва и мислиш за неправилно - ти си човекът който поставя границите и който преценява кое е добро за детето.

За това колко е нормален моят бивш - само на лични мога да говоря, че не го зная дали чете или не. Confused

# 11
  • Мнения: 3 634
Бих се зарадвала ако ги заведе в някой музей или зоологическата.
Бях му дори и заръчала там да ги заведе, че е далече и не можем да стигнем до там кога да е... Ама на... то като си е наумило едно и каквото и да направиш или кажеш не може да му промениш начина на мислене. Ех, да можех да му направя лоботомия... мечтиии мечтииииии.
Браво на всички татковци които водят децата си по парковете и каквито и да има културни места.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 477
Мхм, нормален си е човекът - иска да си "предаде" онова, което го влече. Металика да ми дойдат - веднага завеждам 2-годишния си син, който само знае "чичко пей" - така казва на Джеймс Хетфийлд и припява Wink. Но когато нещо не ти харесва и мислиш за неправилно - ти си човекът който поставя границите и който преценява кое е добро за детето.

Даааа, и ние биха тръгнали тутакси ако Металика или Мейдън додат тук отново! Малката само като чуе музиката на мама, затръсква глава, свива пръстите и вика - "хеми метъъъъл".....И става страшен купон. Това за музиката и концертния живот. Иначе - човека си има хоби, ама ти ще прецениш дали и до колко да занимава с него детето.
Хайде, Милки и Марги - при следващото метъл събитие - с дечковците на линия? Wink

# 13
  • Мнения: 1 023
Даааа, и ние биха тръгнали тутакси ако Металика или Мейдън додат тук отново! Малката само като чуе музиката на мама, затръсква глава, свива пръстите и вика - "хеми метъъъъл".....И става страшен купон. Това за музиката и концертния живот. Иначе - човека си има хоби, ама ти ще прецениш дали и до колко да занимава с него детето.
Хайде, Милки и Марги - при следващото метъл събитие - с дечковците на линия? Wink

ного офф от темата - мики, извинявай, ма не мог да устискам:
морг, то се виде 4е били айдъл ш го спусна, ма 25ти август туистед - не ми се ще да мине по тъ4 линята.
така че правете проверка ли4ните календари и интереси и бързо и овреме да се казва.

милк - и на били айдъл щеше да иде, ма не мога да намери придружители - ма сама на "майната си" няма да иде.
* тея дни кълт и мейдън пред 500 4овека са свирили. ако продължават с тая морска организация - другото лято никой нема и да дойде па-за по другото хептен.

# 14
  • Мнения: 5 584
 offtopic
Оффф, ама кога са идвали Мейдън, бе?   #Crazy Ще се изяммм направо, ако съм ги изпуснала. Какви са тия организатори, че го държат в тайна?  #Cussing out #2gunfire Е за това се провали концерта на Скорпиънс.
Я кажете кои се очакват да идват и кога, че да взема да се организирам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт