Бургас - Ний сме с памперс на дупето и с морето във сърцето (7)

  • 14 977
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Ми не ми стана много ясно като не ви харесва, че съм го написала що не си кажете, че поне е от мене. А Джи струва ми се кофти след като ти писах защо съм го писала и по какъв повод е пак да се хващате.
Тъпо е да си коригирам мнението, защото аз найстина мисля така. Но това далеч не е класификация, за работещите и хората които са преценили, че нямат нужда.
Още веднъж ще го напиша. Става въпрос за безхаберието на общинарите и онези, дето хем нямат, хем искат и мизерстват, за да имат децата им памперси, но предпочитат да пият кафе вместо да застанат и да се помъчат ако не с друго то с присъствие да направят нещо.
То другите хора ако преценят, че имат време и желание ще дойдат.
Да не говорим, че последното писано да ходим да работим вместо да организираме протести е малко кофти.
Просто го приемете за мене тези хора /описаните горе/ са тъпи мутри и това си е.

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 23:17 от Sesana

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Например малко смешно ми се вижда една майка с количка от 500-600лева да протестира,че не и стигат парите,така ще има обратен ефект и онзи чичко от министерството ще каже пак:"Вижте им количките по колко лева са...и тн."Така,че това само ще бъде една анти реклама,незнам как иначе да се изразя.
Лек ден на всички ви и много здрави деца ви желая!
Не е така по БТВ днес се видяха доста такива колички. Ясно е, че не става въпрос толкова за нас, колкото за самия принцип и за в бъдеще.
Чесно казано на мене въобще не ми дреме дали ще ми дават 50 - 100 - 200 лв. ама хич. Но знам, че има хора, които имат нужда и деца, които се нуждаят. Най - малкото няма цивилизована страна с такива стандарти и с такова майчинство.
Да не говорим, че има точки и за яслите и градините, и за площадките и движението по улиците. Това ме вълнува мене. Кажете ми, че ни ви пука,, че трябва да бутате количките по улиците. Не ви ли дреме, че децата ви няма къде да играят. Бе какво ли се спускам в размисъл. Не всичко опира до 160лв. И понеже си седя по цял ден с дете и немам ко да прая, ми на с протести се занимавам. Laughing
И да не забравяме, че българина е малко егоист, и малко чака нещата да паднат от небето. Но уви не падат.

И дайте да не се убиждами на ентилигентност молим ви. Laughing

УФ много грешки правя бе. ОТ жегата ще да е.

Последна редакция: сб, 01 юли 2006, 23:28 от Sesana

# 17
  • Мнения: 237
Sesana,не се ядосвай ,не си струва!Ти си изказала мнението си - и те изказват тяхното Wink
Аз също не мисля,че има значение с каква количка си-някои са с от по 18лв. и им е удобна ,други са с от по 500лв,защото са им я подарили ,примерно LaughingНо това няма значение за финансовото им състояние.А кой какво прави в малкото си свободно време,си е лично негова работа.Няма да го пращам да работи щом не иска пари от мен.  Това също е примерно smile3534

# 18
  • Мнения: 595
Абе скъпи, всеки си има причини и мнения да отстоява.
Ако вече сме си казали всичко по темата викам да я прекратяваме, че авно мненията са постоянни и не се променят колкото и да даваме аргументи в полза на едната или другата страна.;
Истината е че дори няма да разберем гледната точка на другия, честно. Щото си мислим че ние сме правия в спора.
Затова е безсмислено да се спори. В спора не се ражда истината а само враждата.
И понеже мразя да съм мрачна да ви кажа че се кефя на световното Mr. Green
Много обичам да гледам дузпи! Laughing Joy

# 19
  • Мнения: 237
Ооо,tsachi,унесох се и пропуснах - СТРАХОТНА темичка.Поздравления newsm51
Да лягаш да спиш Naughty

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Абе скъпи, всеки си има причини и мнения да отстоява.
Ако вече сме си казали всичко по темата викам да я прекратяваме, че авно мненията са постоянни и не се променят колкото и да даваме аргументи в полза на едната или другата страна.;
Истината е че дори няма да разберем гледната точка на другия, честно. Щото си мислим че ние сме правия в спора.
Затова е безсмислено да се спори. В спора не се ражда истината а само враждата.
И понеже мразя да съм мрачна да ви кажа че се кефя на световното Mr. Green
Много обичам да гледам дузпи! Laughing Joy
Ти що ни спиш?  Mr. Green
Спирам, че ставам вече .. спирам.. ще спя

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
И забрави. Някой има ли желание да отидем в общината за разговор по въпросите на легионално равнище. Предложиха ни среща да ги обсъдим.

# 22
  • Мнения: 595
За Регионално съм навита
И няма пък да спя!
аааааааааа аз таласъм ли съм или лукова глава newsm78

# 23
  • Мнения: 17
tsachi страхотна темичка ,поздравления  Simple Smile
И аз тази вечер съм от таласъмите,не ми се спи хич,от жегите е май  newsm78.
Момичета позравления за протеста,яд ме е че неможах да дойда ,а нямам и скат и неможах и да ви гледам даже  Cry

# 24
  • Мнения: 595
мацки, айде някой да качи снимки от протеста че забравих да снимам нали моренцето беше с 12 бала вълнение #Crazy

# 25
  • Мнения: 393
И няма пък да спя!
аааааааааа аз таласъм ли съм или лукова глава newsm78
Ей, страшна сииии!  Joy Heart Eyes Благодаря за хубаво оформената темичка!   bouquet

Ей, мацки, днес ми беше адски приятно на протестчето. Дори не съм си и помисляла, че ще срещна толкова мили и симпатични мамчета!  Hug Ако има друга срещичка, пишете ме и мен и без това по цял ден се чудя къде да се дяна.  Mr. Green

Веднага се заемам с качването на снимките, до 15 минути ще са тук!  Party

# 26
  • Мнения: 1 975
AngelEyes 15мин. минаха, бе мила къде са снимките? Wink
Nadejdica къде се загуби? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 035
ето ме и мен  Hug
в4ера с мъжо се посдърпахме малко и ми изклю4и нет-а.....знае каде ми е слабото място  #Cussing out...
но аз нали съм си 4аровница Heart Eyes , го "омилостивих",като му казах ,4е ще му изтрия БЕЛОТ-а  Laughing ....и ето ме ,ве4е съм в 4ата  Mr. Green
айдееее,4акаме снимките ,какво стана  newsm78
Цани,мила,страшна си ей....само да ти кажат и ве4е е готова теми4ката....4УДНА Е   bouquet   bouquet   bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Цачи щом си навита, дай да се срещнем и да се разберем какво ще вършим. АЗ довечера ще ходя у нас/нали съм при мама  Mr. Green/ и там няма нет. Ама ако имаш желание. Кликни ми  на мобилния утре, ще ти звънна да се разберем.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 5 634
Цачи ще ти открадна детето. Голяма жабка е. Гушнах го малко и взе много да ми харесва. Ако не го открадна ще ми даваш ли да го гушкам от време на време  Cry
Като завърша догодина ще взема да си родя и аз. Да попълня редиците, както си мисля за още двенки  Hug

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 15:48 от Sesana

Общи условия

Активация на акаунт