Ужасно ми стана........трагедия около волейболистите ни

  • 3 255
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чух новината по телевизията и ми се развали вечерта Sad
Нека почива в мир невинната душичка Praynig

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен ми се сви сърцето...
Нека почива в мир малката душичка! Дано другото момиченце се пребори и оживее! Cry

# 17
  • Мнения: 7 110
Снощи го чух.
Трагедия.
Дано успеят да спасят Яна. В Монитор информацията беше, че бубичката е в клинична смърт.  Praynig

Съпругата на Ники Найденов и да прескочи, едва ли би се радвала на спасението си. Дано се оправи заради нейните родители и близки.

Когато се случват такива неща всички постигнати успехи в живота отиват по дяволите.

# 18
  • Мнения: 2 755
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!

Много съжалявам за тагедията. Мир на праха на загиналото момиченце.  Flowers RoseДано останалите се възтановят. Дано намерят сили да преживеят този ужас.

# 19
  • Мнения: 5 255
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!
Подчертах с червено, най вече и заради тази тема Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 7 837
Ужасно е  Confused


А буквално съм удивена от изобретателността на някои в другата тема  Rolling Eyes И всичко това, заради някакви си 100-тина лв. Няма нужда.

# 21
  • Мнения: 6 039
Ужасна трагедия, горките хора........

# 22
  • Мнения: 155
Ужасна трагедия, горките хора........
newsm45 newsm45 newsm45

# 23
# 24
  • Мнения: 2 353
  Ужасно тъжно. Моля се всичко да се оправи, а за детенцето - нямам думи...Господ да бди над всички тях Praynig

# 25
  • Мнения: 730
Голям ужас,горките родители.............

# 26
  • Мнения: 2 142
 Flowers Rose Flowers RoseНека почива в мир душичката!
Господ да даде сили и мир на близките! Praynig

# 27
  • Мнения: 8 769
Трагедията е ужасна! Милите дечица!  Sad
Вчера в спортното предаване на Крум Савов имаше дълъг репортаж по случая! Ужас огромен!
Едното момиченце е починало, другото било в кома, момченцето уж било малко по-добре.
Лошото е, че по пътищата ни все още се кара безобразно, нагло и без да се впрягат в действие мозъчните клетки.
ДЖИП с Тх регистрация, карал с превишена скорост по магистралата. Завалял силен дъжд, и джипът се забил в мантинелата. Вероятно шофьорката на Пежо-то (мисля, че з апежо ставаше дума) очевидно е карала със несъобразено висока скорост. Завъртяла се и тази кола и.....трябвало е да режат колата на парченца, за да извадят телата. Ужасно е било. Кадрите бяха потресаващи!
Войната на пътя взе поредните, за съжаление най-невинните жертви!
Майката на децата била в шок и говорела за самоубийство.
В общи линии ви пресъздадох вчерашния репортаж, който гледах. Sad

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!

Много съжалявам за тагедията. Мир на праха на загиналото момиченце.  Flowers RoseДано останалите се възтановят. Дано намерят сили да преживеят този ужас.

Какви столчета- момичето е било на 10 г, в столче ли е трябвало да я возят?
Да почива в мир загиналото момиченце,а другото- дано се оправи без последствия. Cry

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 13:39 от djemma

# 29
  • Мнения: 1 172
Трагедията е ужасна. Дано родителите намерят сили да продължат напред след тази огромна загуба.

Относно столчетата - има такива за деца до 12-годишна възраст (36 кг), важно е детето да е винаги максимално обезопасено. Нека не съдим родителите, а да си дадем сметка какви рискове поемаме на пътя и да се молим този кошмар никога да не ни застига!

Общи условия

Активация на акаунт