какъв е случая с гостенката на Венета Райкова?

  • 2 323
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 053
коя е тази Ваня Червенкова?

# 1
  • Мнения: 732
Преди 3 години на пазара във Варна се опитаха да я убият Confused
Виж тук: http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=646

# 2
  • Мнения: 1 258
Ето това е въпросът:Как ги решава Бог тия неща-кой да върне към живота и кой не?Ето някои оцеляват и започват да виждат философски неподправено,а невинни дечица умират.

# 3
  • Мнения: 4 053
Преди 3 години на пазара във Варна се опитаха да я убият Confused
Виж тук: http://www.bulpress.net/index.php?p=view&r%5Bid%5D=646

не хванах началото на предаването,а ми стана интересно,просто не бях чувала за тази дама Rolling Eyes благодаря ти Laughing

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ето това е въпросът:Как ги решава Бог тия неща-кой да върне към живота и кой не?Ето някои оцеляват и започват да виждат философски неподправено,а невинни дечица умират.
Добър въпрос.

# 5
  • Мнения: 7 640
много дълбоковярваща се изкара тази дама, а иначе направо съмнителна ми изглежда Whistling

# 6
  • Мнения: 817
Ето това е въпросът:Как ги решава Бог тия неща-кой да върне към живота и кой не?Ето някои оцеляват и започват да виждат философски неподправено,а невинни дечица умират.
Добър въпрос.
да ви кажа и аз това се питх.Не знам защо но вчерашното предавене ме афектира много на вътре и цяла нощ се будих и не можах да спа в размисли.........

# 7
  • Мнения: 1 455
Ух, как ме е яд, че изпуснах снощното предаване, но гледах Световното. Ще разкаже ли някой по-подробно за предаването, моля?

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз гледах мача и съм изпуснала предаването.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
много дълбоковярваща се изкара тази дама, а иначе направо съмнителна ми изглежда Whistling

Тая вече за втори или трети път я засичам в някоя медия. Писна ми. #Cussing out
Как пък се изкарва света вода ненапита. Що не дойдат да стрелят по мен или по някоя от вас???
То току тъй не се правят "атентати" с/у определен човек.

# 10
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ваня Червенкова е от първите производителки на алкохол и бутилира минерална вода по времето на демокрацията. Раззвива много сериозен бизнес със страни от ОНД и балканските държави. Радиоводещият Боби Цанков бе един от разследваните за неосъществената екзекуция, станала малко след като Ваня заведе дело срещу него. Обвинението й е, че той я завлякъл с 60 бона.
много дълбоковярваща се изкара тази дама, а иначе направо съмнителна ми изглежда Whistling

Тая вече за втори или трети път я засичам в някоя медия. Писна ми. #Cussing out
Как пък се изкарва света вода ненапита. Що не дойдат да стрелят по мен или по някоя от вас???
То току тъй не се правят "атентати" с/у определен човек.

Това  дали ти се струва току тъй а ? Бизнесът и бил легален и т.н. и т.н. глупости от 1001 нощ . Обвързани са от всякъде с мутри и ни мислят за балами . Като И. Павлов на времето , продал си колата "Жигула" теглил заем и хоп хотелче на морето .

# 11
  • Мнения: 7 640
мен ме изнерви фалшът, който излъчваше с тези някак заучени приказки за Господ, модерните"разбираш ли" и "повярвай", да не говорим, че набожна и вярваща жена едва ли щеше да има толкоз изкуствени коси, мигли, устни и пр. Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 6 797
И мене много ме издразни това същество... Wink

# 13
  • Мнения: 4 053
а,дали не е луда тази леля newsm78
много от високо говореше и като-чели се приема доста на сериозно ,че е света вода ненапита Close

# 14
  • Мнения: 259
Абе за луда не луда щом може да върти такъв бизнес ,ама ме подразни че се изкара едвали не

светица .

Във едно друго предаване или във весник бях чела неси спомням точно каза че била лична приателка  със хора от руската мафия,а видишли сега горката седнала да се жалва и да се прави на ангелче People Angel

Общи условия

Активация на акаунт