Вредно ли е...

  • 2 084
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • там някъде около Пловдив
  • Мнения: 236
Аз мисля,че когато бебето е до теб то спи много по-спокойно!
Поне моето е така!Но това е въпрос на личен избор!

# 31
  • Мнения: 1 172
А, много ми е чудно тези, които смятат, че не е редно бебето да спи в едно легло с родителите си, и ако тяхното се буди всяка нощ и не иска да заспи ако не го вземат при тях - каква песен щяха да пеят...
Вземаме го при нас и като се успокои или заспи го пренасяме в неговото легло, ако ще и 5 пъти на нощ да се случва. А в периодите, в които е проплаквал повечко заради зъбки, леглото му е било залепено за нашата спалня, така, че хем е до нас и усеща, че сме близо до него, хем си е неговото си легло (с преграда, така че да няма никакъв шанс да се търкули при нас). Както вече писах, след като детето ми рева сума си време на 1 ръка разстояние  от мен и аз не го чух в дълбокия си сън, вече не вярвам, че историите за задушени и затиснати деца са измислици и че на мен такова нещо не може да ми се случи.

# 32
  • Мнения: 181
Виктор никога не е спал при нас, има си свое легло за тези цел - и да си знае, че там се спи. От всичко, което съм прочела тук във форума, ми стана ясно, че доста мами имат проблем със спането след време. Плачело детето и т.н. Надявам се да се отучи лесно, успех.
А все още продължавам да кърмя. Wink

# 33
  • Мнения: 359
по-скоро го отучи!

# 34
  • Мнения: 5 647
Като беше бебе, дъщеря ми заспиваше на нашето легло, след това я премествахме в нейното. Това беше варианта да заспи, защото искаше иначе да заспива на ръце. Не виждам да е кой знае какъв проблем, още повече, че идва време, когато децата искат да си спят в тяхното легло. Самички.

Общи условия

Активация на акаунт