Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 962
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А летенето какво означава? Понякога сънувам, че се опитвам да политна както си ходя. Обикновено успявам, но с много усилия  Laughing

# 16
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя...

 - Това е Пожелателен сън, отразяващ желанието ти, самата Ти да караш кола, но
 наред с това е и страхът и несигурноста ти да не катастрофираш.

 - Като изкараш книжка, евентуално ще сънуваш само втората част от съня... Stop

# 17
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Ами препоръчай нещо хомеопатично. След месец съм на море и пак ще влизам във водата само до кръста  Crazy

 - Да, да, Лоша комбинация -  загуба на страх от водата, при положение че не можеш да плуваш... Mr. Green

# 18
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А летенето какво означава?

 - Летене или падане с летене отвисоко?

# 19
Аз много често сънувам бебета ThinkingНапример,че се разхождаме по брега на морето newsm78
А също сънувах много често и змий... Crazy

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
- Да, да, Лоша комбинация -  загуба на страх от водата, при положение че не можеш да плуваш... Mr. Green
Joy
Абе плувам на дълбочина до 1 м., но на по-дълбоко не смея Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 370
Цитат
А летенето какво означава?

 - Летене или падане с летене отвисоко?
ALEX-а моят сън по-горе как тълкуваш?

# 22
  • Мнения: 14 654
аз имам повтарящ се постоянно сън като на рени - че съм на плажа и водата започва да се надига и да ме залива ,накрая,след доста опити, все успявам да се измъкна или се събуждам и все още ме е страх .а мога да плувам и не ме страх , когато наистина съм в морето,само ме е страх да не си потопя главата под водата . този сън е ужасен и от много малка го имам .преди винаги бяхме заедно с майка ми във водата и едната ми сестра,а сега напоследък с детето и се мъча да го задържам над водата - много гадно

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
А летенето какво означава?

 - Летене или падане с летене отвисоко?
Политане... И си летя като Карлсон.

# 24
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Бъчи: Имам един много отвратителен сън - падат ми зъбите и са още в устата ми, даже се задавям  Sick

 - Зъбите са символ на нашата способност за съпротива, за отпор!
 - сънят че падат, означава страх че ще можем да се "озъбваме" - т.е. съпротивляваме и защитаваме идентичноста си!  smile3529

# 25
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Политане... И си летя като Карлсон.

 - Къде летиш, какво виждаш и срещаш ли някой?
 - Имаш ли странното усещане че е като в действителност?

# 26
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
рени, много интересно това. и аз съм водолей и ме е страх от водата. плувам само, ако усещам дъното. иначе изпитвам панически страх.
простете, че спамя. не се сдържах
И при мен е същото

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цитат
Политане... И си летя като Карлсон.

 - Къде летиш, какво виждаш и срещаш ли някой?
 - Имаш ли странното усещане че е като в действителност?
За последно пиша, че много въпроси станаха...

Нося се над улици, къщи, блокове и винаги, ама винаги е тъмно когато летя. Коства ми физическо усилие и напрежение да се задъра във въздуха. Понякога не успявам да политна- само за малко се откъсвам от земята.

# 28
  • Мнения: 696
Цитат
Бъчи: Имам един много отвратителен сън - падат ми зъбите и са още в устата ми, даже се задавям  Sick

 - Зъбите са символ на нашата способност за съпротива, за отпор!
 - сънят че падат, означава страх че ще можем да се "озъбваме" - т.е. съпротивляваме и защитаваме идентичноста си!  smile3529

Хм, аз пък мислех, че е нещо лошо. Сега вече съм спокойна  Simple Smile

Постоянно сънувам, че някой умира. Чувала съм, че е на хубаво, нали?

# 29
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Аз плача и се чувствам виновна-не знам защо??!!

  - Червена Депешарчице, ти ми се виждаш една много Състрадателна душа, която изпитва чувство на вина за нещастията и войните по света.
 - Чувства се и страх от смърта, но се тревожиш за другите,  не и за себе си!
 - Мисли и за себе си, защото другите разчитат на теб, но ще можеш да им помагаш когато си здрава, нали.  smile3529

Общи условия

Активация на акаунт