Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 902
  • 298
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Maй си доста прав......въпреки че не ме познаваш. newsm10

# 31
  • София
  • Мнения: 1 223
Незнам как е при другите, но при мен решаващо е внушението на самият сън - може да сънувам поляна с цветя и да изпитвам чувство на удоволствие и хармония, друг път същата поляна ме ужасява... Случвало ми се е да сънувам неща, които се сбъдват 1:1 ( за моя радост  от 5-6 г. нямам такива - обикновено  предсказваха много лоши неща) Сънувам се и като жена от друга епоха (с много различва външност) случвало ми се е да сънувам и  част от историята на дадено място - в последствие потвърдена!
Виждам, че имаш доброто желание да анализираш безплатно сънища (похвално!)- има един сън, който винаги ще помня - представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите и шарките в неописуема жълто-бяло-искряща тоналност и хвърлят отблясъци в стаята ми... всичко, което виждам съотвестсва на мебелировката, но най се изумих на часовника - показваше 02.47ч.!

# 32
  • Мнения: 6 155
А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506

# 33
  • Мнения: 696
А като изневериш в съня си какво означава?  smile3506

Цък  Laughing

# 34
  • Мнения: 306
... окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.Ще съм много благодарна,ако получа отговор!

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 19:38 от Reza

# 35
  • Мнения: 306
...........Защо го сънувам,защо се сбъдва?

Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 19:36 от Reza

# 36
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
представи си глава на тигър в абосолютна тъмнита... светят само очите

 - Посетена си  Астрално от твоя Тотем - Тигър. А мебелите, часовника са част от усещането за абсолютна реалност, въпреки че може би в съня ти е минала мисълта че това е само един сън...

# 37
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
А като изневериш в съня си какво означава?

 - Не сподели и какво е било усещането ти  newsm76...

 - По принцип приятните усещания са Пожелателни сънища... , това което Потискаш наяве, подсъзнанието те "дарява" в съня  Kissing Heart

# 38
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 993
Забелязала съм че след като съм сънувала вода следва някаква промяна...
Сънувам баба ми и дядо ми /починали преди няколко години/ и след това ми се случва нещо хубаво. Самият сън обаче ме натъжава, защото след като се събудя осъзнавам че тях ги няма вече, а в съня ми всичко е било толкова реално  Cry

Тази нощ сънувах че отново съм на село и се разхождам с дядо ми из двора, обаче по едно време дядо изчезна и видях колко е запустяла къщата и изоставен двора. /Като бях малка прекарвах всички ваканции на село и това беше най-големият ми страх - че един ден тази къща ще е пуста и празна, а дворът обрасъл в бурени. / В съня си някак си осъзнах че баба и дядо вече ги няма и се разплаках, събудих се обляна в сълзи на мократа възглавница и сега цял ден ми е ревливо  Rolling Eyes Уф, пак се разревах...

Имала съм много пророчески сънища, много от тях са се сбъдвали по един или друг начин. Вярвам, че сънищата имат своето значение...

# 39
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
като дете,може би окло 5-6годишна,сънувах сън,който помня идеално и до днес-огромен дворец,вътре всичко е в светло-зелено-завеси,прозорци,а стъклата бяха цветни,като тези в църквите.Имаше и жени,като индийски принцеси,но целите в светло зелено,дори лицата им.Аз само разглеждах.

 А, това вече е много интересен сън!
 - Както се знае, децата до 5-6 годишни си спомнят живота от  "Другата страна" а някои и Астрално се връщат по време на сън в този прекрасен Свят. Била си в една от великолепните сгради "Там", така точно описани от Силвия Браун.

# 40
  • Мнения: 4 651
Цитат
Не мога да карам, обаче става нещо и се мятам на някаква кола и си карам все едно съм можела винаги и се кефя...

 - Това е Пожелателен сън, отразяващ желанието ти, самата Ти да караш кола, но
 наред с това е и страхът и несигурноста ти да не катастрофираш.

 - Като изкараш книжка, евентуално ще сънуваш само втората част от съня... Stop

Мдам общо взето съвпада с моето тълкувание. Моята теория е че най- накрая трябва да изкарам 1 курс, че ще се наложи да имам книжка пък аз няма да имам Simple Smile

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Астралният свят е елемент от източните религии  Rolling Eyes
Според мен децата просто имат развинтено въображение. Дъщерята пък сънува разни делфини.

# 42
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Защо го сънувам,защо се сбъдва?

 - Едни от най-красивите сънища са тези, когато нашето подсъзнание продължава и претворява в образ и усещания полета на "дневното" ни съзнание. Това са Пожелателните ни сънища.
 - Още по-вълнуващо е когато тези сънища се сбъдват.
 - Тук може би роля играе и телепатията, знаете как влюбените имат усещането че любимия "ей сега ще звънне" - и той звънва. Или мислите им текат свободно и ... паралелно. 1dating

# 43
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Дъщерята пък сънува разни делфини.

 - Може би това са Нейните тотеми - закрилници...

# 44
  • Мнения: 2 657
Аз когато сънувам цигани винаги се разболявам Twisted Evil

Последният ми сън бе,4е отиваме с едни познати с колата им до някаъде и аз и мацката слизаме,а мъжа и остава с детето и тръгват с колата.В този момент усещам,4е ще стане нещо и запо4вам да крещя да спре,4е ще  се убърнат.Колата се обърна няколко пъти и когато отидох малкия/гол/беше паднал в ръцете на мъжа Rolling EyesОказа се,4е нищо му няма,ама аз бях отка4ила.

Общи условия

Активация на акаунт