Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 967
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 212
А какво значи да сънуваш, че правиш секс  Mr. Green

Ами сигурно, че ИСКАШ да правиш секс Grinning

Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има  Laughing

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
А какво значи да сънуваш, че правиш секс  Mr. Green

Ами сигурно, че ИСКАШ да правиш секс Grinning

Ами то всеки иска и без да го сънува, въпоросът е някакво друго скрито послание дали има  Laughing

Ами тогава пророческо- че скоро ще има секс Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 212
Дааа, със сигурност е пророческо, защото като се събудиш на сутринта с такова чувство и ако любимият човек е до теб пророчеството веднага бива осъществено  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 817
Спомняте ли си цунамито в Тихия океан.Е аз го сънувах/не съм луда/ два дни по-рано............ и разпитвах на горе и долу какво е станало!?!Всъщност сънувах ,че го чета във вестника,ама беше толкова реално100%бях сигорна ,че съм го прочела.............майка ми пише и тя тук та може да го потвърди жената............ . EmbarassedТака и едно земетресение сънувах...........
А онази нощ /сбурята ,преди 2дни/ сънувах ,че ме разтресе гръм ,една неонова светлина а аз се гърча ,но в същото време аз се виждах от горе............все едно бях на тавана и се гледах ShockedТакъв ужас изпитах и се събудих /такъв страх............/

# 64
  • Мнения: 3 164
една нощ сънувах много странен сън..........майка ми,( която е починала  малко след моето раждане) и съответно нямам никакъв спомен визуален от нея....сънувам я като сянка на жена облечена в черно(тръпки ме полазиха и в момента и тогава в съня) и без да й видя част дори от лицето Rolling Eyes но с ясното съзнание, че това е точно ТЯ.
и друг сън, който се е повтарял и ме е "шашкал" - гушкане, цункане, лигавене и т.н. , но не се стига до съществената част Laughing не че не го искаме(в съня), но все не се стига до там по някакви необясними причини  #Crazy ooooh!

# 65
  • Мнения: 7 837
Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.

# 66
  • Мнения: 3 164
Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.

Кейси, аз съм от "малкото" Laughingзаинтригува ме с това-дай повече инфо, на лични Praynig

# 67
  • Мнения: 337
Когао сънувам,че ми пада зъб,най-късно до 2-3 дни,някой умира.Ужасно е.В нощта,когато почина дядо ми,се събудих крещейки,защото пак сънувах същото.И толкова страшно никога не е било,болеше ме ужасно и устата ми се напълни с кръв.Всеки път, след такъв сън съм като пребита и и в очакване на лоша новина. 
Сънувам също така и доста често че съм бременна и раждам близнаци,и всеки път раждам нещо странно.Сред най-невероятните случаи са 2 малки котенца или пък 2 огромни яйца #Crazyе това някой ако ми го изтълкува.. newsm78

# 68
Сънищата ми са много интересни и пророчески, Любовта всяка сутрин ме кара да му разказвам какво съм сънумавала. Иначе си ги тълкувам чрез интуицията и малко от бабиния съновник. Знам, че най-лошо за мен е да сънувам, че съм булка, че съм гола, че ми пада зъб. Но пък имам и много хубави сънища! Май че е време за Лека нощ!

# 69
  • Мнения: 883
Преди няколко дни сънувах, че подарявам хамстера на сина ми. Отидох в едно заведение и извиках на глас: "Някой иска ли тоя хамстер да му го подаря?" Няколко човека вдигнаха ръка, а аз го дадох на най-влизко стоящата жена. Странното е, че хамстера беше черния, който отдавна умря, а не тоя дето е още жив.
Иначе за пророческите сънища и аз знам за зъб. До скоро ходех на зъболекар и понеже много се страхувам това ми се отразяваше и на сънищата. През това време за щастие никой не умря. Но всеки друг път когато съм го сънувала е умирал някой близък.

# 70
  • Мнения: 2 978
Когао сънувам,че ми пада зъб,най-късно до 2-3 дни,някой умира.Ужасно е....

Това и на мен ми се е случвало...А бях чувала, че колкото е по- напред (преден зъб), толкова по- близък човек ще е Cry

# 71
  • Мнения: 3 405
Цитат
Сънят ... изразява дълбоката ни личност, истинската ни същност. Той ни среща със самите нас.
Но сънят ни предава своето послание чрез образи, които никога не бива да се приемат буквално.
...правилното декодиране на съня може да ни доведе до вътрешно обновление.
Да, можем сами да тълкуваме сънищата си при условие, че им отдадем вниманието, което заслужават, че се запознаем със символиката им и приемем неоспоримата истина - ние сме това, което си мислим.

цитат от тази книга Grinning

Но това е само част от психологията на съня, въпросът е толкова обширен, колкото хора има по света.

# 72
  • Мнения: 959
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E4%E0%EA%EEоттук може да си свалите книгата на Дако,в която има интересни тълкувания

# 73
  • Мнения: 3 405
Благодаря, 666, ще ми свърши работа  Simple Smile

# 74
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Кама4е:
Цитат
От 4-5 нощи сънувам,че съм бременна

 - Ако не е Пожелателен сън (само вие знаете дали е така), то може да е това че у вас е "назряла" някаква нова идея или ще се "родите" , ще се изявите в нова светлина, а ако изпитвате страх, това е страхът - как ще ви приемат околните... smile3529

Общи условия

Активация на акаунт