Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 940
  • 298
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 877
Яаа, желаещи да тълкуват.

Бях сънувала дядо си, направен от лед... и топящ се на слънцето. Беше след смъртта му.

Имах детски сънища - помня един, в който бях принцесата и принцът беше разстроен за някакви шишета  newsm78 и аз търгнах от двореца, минах през някакви високи треволяци и там се намираше Хъмпти-Дъмпти, който ми даде нещо като акордеон и ми каза "С това се спира парното на целия дворец"  Joy
Е, в края на съня неизвестно защо не бях принцесата, а принца...

# 106
  • Мнения: 6 315
Сега се сетих за един от най-откачените ми сънища. Минавах покрай оградата на строителния (не изглеждаше изобщо като него, но бях убедена, че минавам от там) и зад нея имаше хора, които изведнъж се превърнаха в лисици  Shocked. Не помня дали вече бях чела Франки Фърбо, но не се изненадах изобщо от трансформацията.

# 107
  • Мнения: 122
И аз да разкажа сън. По-скоро поредица от сънища, които продължиха около година и нещо. Всъщност не сънувах нищо конкретно. Просто изведнъж в съня ми " влизаше " нещо страшно и зло. Не го-виждах , а го усещах /като филма да стане изведнъж по-тъмен или сянка да падне изведнъж върху теб/. Тогава аз разбирам че това е от " ония " сънища и че сънувам. И започвам да се опитвам да се събудя- напъвм се да си отворя очите с всички сили и ... така докато ги отворя. Това е.

# 108
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Бях сънувала дядо си, направен от лед... и топящ се на слънцето. Беше след смъртта му.

Имах детски сънища - помня един, в който бях принцесата и принцът беше разстроен за някакви шишета

 - За дядо ти, незнам, може би по детски се сливат усещането за Загубата и очарователното, по детски оптимистично обяснение...

 - А втория ти сън е смесица от твоите "приказни" тревоги, насложени от проектираните върху теб тревоги на възрастните за парно и...  smile3529

# 109
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Маргарита
Цитат
...и зад нея имаше хора, които изведнъж се превърнаха в лисици...

 - Този сън тълкувам като резултат от сблъскването на твоя идеализъм и романтичност с... проявите на лицемерие на някои твои съученици. smile3520

# 110
  • Мнения: 4 806
Алекс, държа да подновя въпросите си, поставени по - горе Simple Smile

# 111
  • Мнения: 569
Много често сънувам че съм на брега и ме заливат големи вълни или по скоро виждам как приближават, а са високи 10-15 метра. Този сън ме притеснява почти през месец два и винаги съм на брега/ един път на плаж, друг път просто се разхождам / и изведнъж започва да се смрачава и се появява направо цунами. Какво означава това?


Друг сън повтарящ се също много много често е как се карам с майка си и направо се треса от нерви, аз и говоря нещо, а тя си знае нейното. Събуждала съм се със сърцебиене и цялата в сълзи. Странното е че реално това се е случвало но без сърцебиенето и сълзите, само с леко вдигнат адреналин. Ей това ако ми кажеш какво означава ще съм ти благодарна.

# 112
  • Мнения: 7 837
Кейси :
Цитат
Тук малко хора вярват в свръхестественото, но публичното достояние на сънищата, е един от начините за нарушаване на биополето.

 - Чие биополе Кейси, твоето ли наручихме ?  smile3520

Споделям, това което съм чела. Човек никога не знае, откъде ще му дойде. В повечето случаи подпомага сам. Но това е друга тема...
Щом имаш желание и желаещи, тълкувай  Simple Smile

# 113
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
До утре! чао засега  luvbed 1countingsheep

# 114
  • Мнения: 1 004
РЕНИ, защо имаш като моите сънища Shocked
 Simple Smile
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай Grinning
А също сънувам и много фантастика Simple Smile Че идват извънземни, че съм в космоса и гледам Земята оттам, че идва краят на света Sick

# 115
  • Мнения: 2 978
И аз много сънувам този асансьор newsm78..все пропуска етажите..т.е. последният и продължава..на къде незнам обаче Rolling Eyes

# 116
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ще си разкажа и аз съня, въпреки че малко ми е неудобно, но само за него мисля...

Озовавам се недалече от вкъщи на тротоар, седнала с адски много жени и приятелката ми. Направо на тротоара сме седнали, говорим се, смеем се, а хората ни заобикалят.
Изведнъж спират много коли около нас. Повечето таксита.
Излизат странни хора, по двойки- единия е закачен за носа с кука, а другия го тегли. Разбирам, че тез със закачените куки са съвсем ненормални. Тези, които ги водят, ги карат да мятат камъни по нас, а по едно време почват и разни димящи неща...
Казвам на приятелката ми да си тръгваме възможно най-бързо, обаче тя почва да тича по краткия път към блока, а аз се затичвам за рейса на близката спирка като успявам да го хвана. Слизам и ми става притеснено за нея, връщам се и се срещаме с нея посредата. Сядаме на  две "гледащи се" пейки да обсъдиме случилото се и аз си качвам краката на отсрещната. Нещо се смеем, говорим за съвсем други неща и грам не съм притеснена. Изведнъж тя се смразява- обръщам се и виждам 3 двойки от онези. Един от водачите ми казва: Не са ли те учили, че не трябва да стоиш на обществени места с разкрачени крака? Аз му отвърнах: Това са прибрани крака.
Оня си изкриви страшно физиономията и ме прасна с все сила с някаква тръба.
Събудих се...
После пак заспах и сънувах пак кошмар, но не беше толкова силен...

# 117
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Айде да разкажа и другия, защото може да има някаква връзка... (да кажа само, че с всячески сили гледах да си държа очите отворени-както ги затворех и същия сън продължаваше)

Карам малкия с Пасата към Копривщица. Аз нямам книжка и почти не мога да карам. Наближавам Копривщица, но там са някакви двуметрови, мокри поляни и огромен баир. Спрях пред табелата и се отказах, зарязах колата. Сънят ми продължава, че сме на Плиска в някаква много стара Шкода и се притеснявах да не ме спрат полицаите. Едвам се добрахме до вкъщи. на другия ден заведох мъжът ми да прибере Пасата....оказа се, че просто няма такова място- пътя за Копривщица си беше съвсем нормален...

# 118
  • Бургас
  • Мнения: 605
Много често сънувам че съм на брега и ме заливат големи вълни или по скоро виждам как приближават, а са високи 10-15 метра. Този сън ме притеснява почти през месец два и винаги съм на брега/ един път на плаж, друг път просто се разхождам / и изведнъж започва да се смрачава и се появява направо цунами. Какво означава това?
Аз също често посрещам голямата вълна в сънищата си, макар и не винаги на плажа - виждала съм я и от терасата например (може би защото живея до морето). Познайте как се почувствах когато гледах "След утрешния ден"  Sick

Другият ми неприятен сън или по-точно полусън са паяците(огромни и космати и черни или с леопардова украска) - лазят по стената, докато съм в леглото. Тогава се стряскам, събуждам се и понякога още виждам в тъмного звъняща лилава паяжина. Интересното е, че сестра ми също сънува кошмари с паяци.

Какво означават тези сънища?

# 119
  • Мнения: 386
Сън , в който съм малка частичка в нищото, в миг тя експандира. разширява се със страшна скорост и става все по-голяма, всеобемаща, минава границите на възприятията ми и се будя.
Дали и някой друг е сънувал?

Общи условия

Активация на акаунт