Какво искат да ни кажат Сънищата?

  • 46 980
  • 298
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 310
И аз много сънувам този асансьор newsm78..все пропуска етажите..т.е. последният и продължава..на къде незнам обаче Rolling Eyes

Моят пък се спуска под земята...където се появяват всякакви гадости  Shocked Mr. Green Shocked

# 121
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Добро утро  easter
Цитат
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай

 - Повечето асансьори са доста неприятно място, и са свързани с много наши страхове, подклаждани и от смъртни случаи, затова отдавам сънищата ви свързани с асансьори с тези страхове, като Освобождаващи сънища.
 - По принцип клаустрофобията е една от проявите на Родовата травма, запечатала се в нашата памет, особено ако раждането е било трудно и продължително.
 - Има десетки хомеопатични лекарства, които с лекота ни освобождават от този и хиляди други типични или специфични страхове и фобии.
 - Предполагам че и сънищата с Цунами се дължат на кошмарните кадри по Телевизията.
  smile3529
Цитат
- за летенето? Уточнявам - леко ми е да летя, обикновено при изгрев слънце, големи градове (никога не летя над поляни или гори) И всички сънища са цветни...

 - Това вече трябва да е Астрално летене на душата по време на сън, несъзнателна Медитация.
 
 

# 122
  • Мнения: 4 806
с последното не съм съгласна - цунамито е в сънищата преди да се случи в Азия. Няма как точно тези кадри да са повлияли Simple Smile

иначе и наяве си имам малка клаустрофобия - не мога да понасям да са затворени вратите и прозорците на стаята, в която се намирам. През зимата си е проблем, че става студено Simple Smile

# 123
  • Linz
  • Мнения: 11 619
РЕНИ, защо имаш като моите сънища Shocked
 Simple Smile
За асансьора и големите вълни ми се повтарят до безкрай Grinning
Това са ми двата повтарящи се кошмара още от дете. Но асансьорите нещо май спряха да ме вълнуват (вече живея в къща).

# 124
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
с последното не съм съгласна - цунамито е в сънищата преди да се случи в Азия.

 - Ооо, не знаех това, тогава това е бил Предсказващ сън, за момент ти се е отворил един "прозорец" във Времето и Пространството...
 smile3529

# 125
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Цунами съм сънувала и без да съм виждала или чувала, че има такива вълни (да вметна само, че цунамите са в резултат на сеизмична активност и не са с толкова големи размери както вълните, образувани при изригването на вулкан). А като гледах филми от рода на Смъртоносно влияние и Перфекна буря, сърцето ми се качваше в гърлото Sick

# 126
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Много често сънувам че съм на брега и ме заливат големи вълни или по скоро виждам как приближават, а са високи 10-15 метра. Този сън ме притеснява почти през месец два и винаги съм на брега/ един път на плаж, друг път просто се разхождам / и изведнъж започва да се смрачава и се появява направо цунами. Какво означава това?

Друг сън повтарящ се също много много често е как се карам с майка си и направо се треса от нерви, аз и говоря нещо, а тя си знае нейното. Събуждала съм се със сърцебиене и цялата в сълзи. Странното е че реално това се е случвало но без сърцебиенето и сълзите, само с леко вдигнат адреналин. Ей това ако ми кажеш какво означава ще съм ти благодарна.

 - Отговора на съня ти го дава..............Самата ти!
 - В сънищата ни Морето символизира Майката!

 - Сърцебиене и сълзи? - Явно в будно състояние успяваш да Потиснеш емоциите и Гнева си, но по време на сън подсъснанието се опитва да те Освободи от натрупаното Напрежение.
 - Имал съм такива "тандеми", които трябва да се лекуват заедно, и тогава нещата бързо се нормализират.  cheers

# 127
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Erica
Цитат
таксита...Излизат странни хора, по двойки- единия е закачен за носа с кука, а другия го тегли. Разбирам, че тез със закачените куки са съвсем ненормални. Тези, които ги водят, ги карат да мятат камъни по нас,

 - Правя опит да си обясня сънищата ти като Освобождаващи - от натрупаните в теб страхове от улични демонстрации, манипулирани хора (водени с куки за носовете - спомни си демонстрациите на такси шофьорите) Полицаи, палки, улична престъпност и тем подобни... newsm66   fight

# 128
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Благодаря ти, дано съм се поосвободила!

# 129
  • Мнения: 1 616
Някога често летях насън. Случвало се е както летя, с шеметна скорост да почна да се издигам нагоре или да падам - и в двата случая изпитвах неописуем ужас, сякаш летя или падам към края на живота си, и се събуждах точно преди "края" (не знам какъв е) със сърцебиене. После се научих "да управлявам" съня си и летенето взе да ми доставя удоволствие - летях плавно и спокойно, наслаждавайки се на полянки, сгради и хора от птичи поглед. Моя приятелка се беше запалила по Карлос Кастанеда и ми разказваше колко трудно, но важно е да видиш ръцете си насън. Аз така и не прочетох нито една негова книга, защото ми се стори досаден и откачен, но потърсих ръцете си насън и успях! Видях ги един-единствен път, но оттогава почнах да летя насън с удоволствие. Забелязала съм, че често летя, когато ми е леко и хубаво на душата. И благодарение на тази тема си дадох сметка, че много отдавна не съм летяла... SadSadSad

# 130
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Другият ми неприятен сън или по-точно полусън са паяците(огромни и космати и черни или с леопардова украска) - лазят по стената, докато съм в леглото. Тогава се стряскам, събуждам се и понякога още виждам в тъмного звъняща лилава паяжина. Интересното е, че сестра ми също сънува кошмари с паяци.

 - Това са кошмари характерни за индивидуалноста ви със сестра ви, и със съответстващото хомеопатично лекарство, лесно ще бъдат "изтрити" от менюто за сънища  smile3529

# 131
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А аз останах някъде там на предната страница! Неразгадана....  Confused

# 132
  • Мнения: 463
Интересна тема.
Сега се замислих дали означава нещо това, че сънувам единствено и само кошмари, за щастие, рядко. Обикновено са свързани с близките ми, виждам ужасяващи сцени как най-близките ми хора умират или се измъчват зверски и аз не мога да помогна.
Много рядко ми се е случвало да сънувам нещо, което се е случило действително. Например, сънувах как една приятелка ражда, но аз не мога да видя бебето и беше едно такова тягосно усещане.... На следващия ден й звъннах да видя как е и понеже не се бяхме чували и виждали поне половин година, тя се учуди от настойчивото ми питане, какво ново при тях, всичко ли е наред и т.н. Оказа се, че е направила спонтанен аборт преди седмица...
Друг път сънувах как един се е заврял до половината в колата през прозореца и бърника нещо. Сутринта колата беше разбита.
Другите ми сънища са адски кошмари.
Чудя се, как е възможно никога да не сънувам нищо в розово!

# 133
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Iv  Вероятно имаш Ясновидски способности, за което говори твоята хиперчувствителност и това че си отличен приемник.
 - Трябва същевременно да отбягваш хора с Негативно излъчване. smile3529

# 134
  • Бургас
  • Мнения: 605
Цитат
Другият ми неприятен сън или по-точно полусън са паяците(огромни и космати и черни или с леопардова украска) - лазят по стената, докато съм в леглото. Тогава се стряскам, събуждам се и понякога още виждам в тъмного звъняща лилава паяжина. Интересното е, че сестра ми също сънува кошмари с паяци.

 - Това са кошмари характерни за индивидуалноста ви със сестра ви, и със съответстващото хомеопатично лекарство, лесно ще бъдат "изтрити" от менюто за сънища  smile3529

Това за изтриването е добре, но каква обща индивидуалност имаме със сестра ми? Плашливи?  Laughing Стана ми любопитно.

Общи условия

Активация на акаунт