Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
отказах го от цигарите, за което съм много горда.

# 16
  • Мнения: 17 407
Аз- от цигарите и доста любими неща за ядене. Той пък прояде чушки Mr. Green

# 17
  • Мнения: 46 510
За сега и двамата от нищо Grinning

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, за него- аз пряко не съм изисквала, но с годините се отказа да си казва вси4ко на мама, на тати още не се отказал! но не и от цигарите. оставила съм му ли4ната свобода и необходимостта да си излиза с приятели, оба4е аз се лиших от вси4ко в бг, семейството, приятелите, заведенията, цветята ми, работата, контактите ми и морето, зеленината, спокойствието на собствения ми дом и нашата кухня!

# 19
  • Мнения: 2 161
Отказах се от професионално развитие,защото реших,че един постоянно липсващ родител е достатъчен.Така,че,моята жертва е голяма.Той не се е отказал от нищо,защото професията,която си е избрал е мечтаната от него.Липсват му ежедневните контакти с децата и с мен,липсват му празниците в семейството,защото почти всички такива пропуска,но ...изборът го е направил сам и аз също бях наясно за какъв мъж се омъжвам.

# 20
 Разбира се отказах се от приятелите си само защото,да бада повече време с него.Винаги в една истинска вразка трябва да се правят компромиси.Аз него немога да го накарам да откаже цигарите,защото тои си решава за себе си какво е по добре за него.А относно дали се е отказал от нещо то това,че се махна от родителите  си.Занего това беше много трудна крачка. javasjavascript:void(0);cript:void(0);javascript:void(0);javascript:void(0);

# 21
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
от нищо, което да ми липсва. и нищо само заради него или връзката ни.
това, че нямам нещо за известно време като родното място, родители и приятели във България, не значи, че съм се отказала от тях.
за него? не се сещам да се е отказал от нещо.
промени се начина ни на живот и на двамата.семейния живот е по-различен така или иначе. по-рядко посещаваме дискотеките. Laughing
всичко е баланс.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Сякаш с нищо не сме се променили, все същите сме си.  smile3507

# 23
  • Мнения: 1 128
     Отвикна ме къщата ми да е отворена за вси4ки приятели,познати и семеиство по 24 4аса в денонощието.Той е съвсем затворен в това отношение.Това за мен е голяма жертва и все още ми тежи и не съм свикнала въпреки ,4е живем заедно 6 години..А той каза 4е откакто е с мен не е избухлив.Като го гледам какъв е спокоен не мога да си представя как е  бил избухлив преди това.

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не сме се отказали от нищо съществено. Не  съм жертвала нищо за него, но и не ми е била поискана жертва.

# 25
Много съм горда, че заради него спрях цигарите, но това се оказва, че е най-дбрента промяна. И двамата се научихме на много неща и продължаваме да действаме в това отношение. Аз "улегнах", прередих приоритетите си, станах сериозна и усмихната жена и най-важното - станах мама! Той започна да обръща внимание на духовната страна от живота, научи се да обича и разбра, че може да бъде обичан. Това е № 1 в нашия ТОП НА ПРОМЕНИТЕ!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 437
Щом се замислих, значи няма нищо, което да ме притеснява или да ми тежи...

Но, иначе, да, живота ми се промени във всяко едно отношение, няма начин- приятели, ежедневие, интереси, забавления и т.н.

За партнъора ми, нямам представа...щом незнам и не съм усетила, значи и при него е така Mr. Green

# 27
  • Мнения: 6 039
от абсолютно нищо

# 28
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
от нищо. или де да знам, много неща се промениха с нас, в нас и покрай нас, но не е било въпрос на отказване, а на стечение на живота. Не жаля за нещо конкретно, май
ама и не мога да се сетя за нещо, което бих направила за друг, пък аз да не го искам  newsm78

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Спрях цигарите  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт