MОЛЯ ВИ ЗА ИНФО ОТНОСНО ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА ОКОЛО БУРГАС И НЕСЕБЪР!

  • 1 692
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
Много ви моля, мами които живеете в районите там.Имате ли някакво инфо за пътната обстановка?Вали ли още и т.н.???
А по пътя от морето насам???
Много се притеснявам  Sad
Синът ми замина за първи път с баща си на море и то стана потоп  Sad.Говорихме по телефона.Искат да си тръгнат, а не зная каква е обстановката и ще могат ли да минат?
По новините съобщиха за 50 см. вода, за свлачища и т.н.
Моля ако имате инфо пишете  Praynig Praynig Praynig
Те са в Ахелой !

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Никой ли нищо не знае?  Cry Sad

# 2
  • Мнения: 3 447
По принцип можеш да следиш новините тук
http://www.focus-news.net/
Мамите от бургаската отчетна нямат ли инфо  newsm78 Стискам палци всичко да е ок  Praynig

# 3
  • Мнения: 4 665
В Бургас преди малко спря да вали. В Сл.бряг имам познати, които казаха че в бунгалата, където са настанени има вода до кокалчетата. Дамаянти, не се притеснявай то днес почти в цялата страна е така Hug А и по морето лятото все дъждове валят...Сигурна съм,че утре или вдруги ден ще пекне. Относно свлачищата...в Ахелой не се сещам къде може да има такива, виж около Сарафово да, но там където са близките ти няма страшно. Тъй че им кажи хич да не си и помислят да си ходят, че ще изтърват слънцето  Laughing

Мога да добавя и това от колеги: " Пътят Бургас – Слънчев бряг, който беше залят от приливна вълна от река Ахелойска е открит, все още обаче движението е затруднено заради големите задръствания. "

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 19:53 от Kasidy

# 4
# 5
  • Мнения: 1 313
мъжа ми следобед пътува от бс до сф и всичко е ок. Вече не вали,топло е  и съхне

# 6
  • Мнения: 229
В момента в Бургас вали проливен дъжд.
Пътя до Ахелой през Поморие е отворен, а през Каблешково е затворен.
Само не знам, бяха съобщили, че моста на река Ахелой е залят от реката, не знам дали е проходим.

# 7
  • Мнения: 1 313
току що казаха, че слънчев бряг-бургас е затворен по Хоризонт
Къде в бургас вали?? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 6 743
Ох, те се чудят дали да се прибират, но не смеят да тръгнат за да не висят по пътя някъде  Sad

# 9
  • Мнения: 1 313
до бс е проблема ,след това е чисто

# 10
  • Мнения: 229
По добре да изчакат. Утре ще изсъхне и ще си изкарат почивката, след 2-3 дни няма и да си спомняме за дъжда.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз мисля, че трябва да изчакат. По-добре е след 1-2 дни да се върнат, отколкото да тръгнат, без да знаят до къде и за колко време ще тръгнат.

Аз лично настръхнах  ooooh! от инфото за потопа по морето от емисията Новини по К1...ужас  #Crazy, какви са тези метеорологични катаклизми бре  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 1 313
Ако има възможност поне до утре да изчакат

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Стискам палци да няма проблеми.  Peace
Тук все едно сме извън страната, засега нищо.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Ами те са точно в Ахелой.Павчо ми каза, че някаква дига на реката май се е скъсала и е заляла градчето.Те слава Богу са на сухо.Искат да си тръгнат утре, но не е ясно до къде ще стигнат  Praynig
Дано всичко се оправи, защото там още вали Sad
Благоадря ви момичета.Ако някой нещо знае моля пишете ми тук  Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт