Боже колко ми е тежко

  • 2 970
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
това писмо все едно аз съм го писала и аз така се чувствам всеки път когато майка си тръгва, но искам да ти кажа, че първият път ми беше най-тежко след това реших да я докарвам на всеки шест месеца. така хем на мен ми е добре и си мисля и броя дните кога ще дойде, хем на нея не й е толкова тежко, хем и брат ми в България намазва когато тя е там да му помага. Та не се натъжавай ами измисли начин как да събираш пари да й пращаш за билет.

# 16
  • Мнения: 2 959
...И на летището как ще издържа....Боже как ще ни липсва само...
Виктория, ще издържиш, мила. И не само на летището, но и след това. Не толкова заради себе си и заради Майчето си, колкото заради малкото Ти съкровище Елли, то никъде няма да ходи, остава завинаги до Теб.  HugИ ако мама Вики плаче, и бебка ще усети и ще й бъде нервно и некомфортно. Така че погледни до себе си мъничето, целуни и прегърни Мама, и й пожелай лек полет. Живота продължава, дори и когато мама си е в БГ! Peace

# 17
  • Мнения: 940
Милички ,толкова много ви благодаря на всичките,толкова съм трогната от вашите постинги въпреки че пак си поплаках докато ги четях страшно много ми помогнахте,дори не можете да си представите.
Вчера след раздялата бях толкова тъжна че не можех да спра да плача,
чувствах се почти все едно никога вече няма да се видим ,все още ми е страшно тежко но знам че с всеки изминал ден ще ми става все по леко.Миличката Елла търси баба си с поглед когато влезнахме в стаята и днес и даже се беше усмихнала като приближавахме стаята и,много ми стана тъжно защото знам че баба вече и липсва Cry.Днес къщата е една такава ужасно тъжна и празна Sad .
kalinka i zvezdichka... вчера ви прочетох постинга тъкмо преди да тръгнеме и се оптвах да направя точно каквото ме съветвате Hug
friki...да правихме си планове да доиде пак ,защото аз може би скоро няма да ходя и въпреки това е тежко,да с маика ми сме страшно близки,съжалявам че и ти се разделила наскоро с толкова скъп човек. Sad
mcdiroc...точно това се случи вчера,просто беше убииствено чувство и като  видях как прегърна бебка и се разплака безутешно Cry,и аз си поплаках вчера на воля и наи вече си отпуснах душата когато маичето се изгуби от погледа ми,казах на таткото да не ми обръща внимание и че имам нужда от това,тои така се беше притеснил с цялата тази ситуациа защото мрази аз да плача,ама няма как природата си знае работата ,затова са ни дадени сълзите
burka...благодаря за комплимента за дъщеричката и твоето бебче е голям бонбон,да ще си говорим много по телефона ,това са ми плановете
twins mama...Това е наи хубавия начин за раздяла и аз го предпочитам ,маика ми прави така когато аз си ходиа в БГ,само че тука няма как защото татито ни е америkано а летището е на 1час път и не става някак си да ходят двамата като не могат да се разберат,браво че маичето ти идва всяка година и ние така сме решили да се виждаме поне 1 път в годината,тя и маика е от младичките -на 56 години е и не работи но си имам татко в БГ и естетствено и тои има нужда от нея,много егоистично е да искам тя да го зареже и да доиде да живэ при мен.
Да вярно е че на маичето със сигурност и е по тежко на душата,а аз компания си нямам защото не познавам други мами тука,тези които познавам работиат целодневно,затова и ще ми е по тежко
tandoori...  вярно е права си ,щастливка съм че тя успя да доиде за толкова време,дано да се видите скоро с вашата баба
G&J...точно така се чувствам днес,не пипам нещата на маика и чершафите и няма да и сменя докато не ми улекне малко
amei...синчето ти има страхотни очи,обожавам сини/светли очи
smily 5q...сигурна съм че и маика ще се чувства така като и чуе гласчето,страхотно е че маика ти е сварила раждането ти
 алиса...  точно така ,сега се опитвам да се самодисциплинирам ,трудничко ще ми е де,маика  ми помагаше много с малката  и ме разглези доста newsm78
zori gb...много съжалявам че се случило такова нещастие в може би наи прекрасния момент от живота ти ,дори и не искам да си представиа какво ти е било Sad
sladoled... поне това е утехата на твоята маика ,при нас е кофти че и брат ме е тука със семеиството си ,така че в БГ родителите ми си нямат друга занимавка
kalida...вярно  е и затова се опитвах/м да не плача пред бебка,вчера като подсмърчах пред нея тя ме гледаше много очудено

Исках да ви питам нещо друго,записала съм маика на камерата за да и я пускам на бебка от време на време за да не я забрави напълно а и снимки ще и показвам редовно,мислите ли че това ще помогне,не ми се иска бебка като я види следващият път  да заплаче като все едно е чужд човек

# 18
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Вики не се безпокой,бебка няма да забрави майка ти. Те много усеЩат малките 4ове4ета. Моята мама както по_горе бях написала седя тук само до 20тия ден на мале4ка и после я видя отново когато беШе ве4е на около 8_9 месеца. Не заплака ,когато майка я гуШна,гледаШе я много съсредото4ено сякаШ ровеШе в 4екмеджето със спомени,но този момент отмина много бързо и после не искаШе да се отделя от нея.  Hug Heart Eyes  bouquet
Така,4е не се притеснявай:показвай и снимки,пускай и клиповете ,на които си записала майка ти,говори и,давай и телефона да 4ува гласа на баба си.  Peace Сигурна съм,4е няма да я забрави.   bouquet

# 19
  • Мнения: 74
Чак се просълзих като прочетох поста ти Blush
 И моята майка беше тук, само за 20 дни, но пак съм благодарна. Много ми помогна, видя си внучката, видя ме и като бременна, пристигна 2 дни преди раждането Simple Smile Ние не ги изпратихме до летището, щеше да ни е много тежко Cry Сложила съм си VoipBuster на компа и си говорим всеки ден по цял час Hug Сега вече и знае обстановката в къщи, казва ми в коя тавичка да сготвя Joy и така някак си раздялата не е толкова тежка. Мисля че за нея е по трудно, често и потреперва гласа като чуе плача на Йоанка, но вече плануваме следващата среща Heart Eyes Кураж!
И при мен беше така.Моята майка беше дошла за да ми помогне при раждането на бебо и си тръгна той като беше на 2 седмици.Много тежко ми беше без нея,още повеЧе ,Че не се бяхме виждали 2 години.Но сега пък си говорим всеки ден по компютъра и сме си купили камери за да се виждаме.Добре,Че ги има тези комуникации....... HugНо наистина малките ЧовеЧета много разбират и не забравят.Малкия като и Чуе гласа на компютъра и запоЧва да се смее.   baby_neutralКогато ти се обади давай и слушалката на бебЧо и ще видиш как ще се заслуша.Аз също карах по едно време моята майка да дойде при мен и да остави баща ми сам в България,но после реших,Че постъпвам погрешно и съжалих Naughty

# 20
  • Мнения: 3 394
ееееееее, стига де, като че ли се разделяте во веки веков....следващият път ще бъде още по хубаво

# 21
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Бях пуснала тема-баба на внуци в чужбина-сега темата май е същата,само че за дъщерите... И аз бях за 1 месец в Италия за раждането на внучката,а там е и по-големия ми внук,който растна 8 години до мене и цялагодина неги бях виждала.Нямях търпение да пристигна  и после изведнъж реших кога да тръгна обратно,да избягна броенето на дните.Наканила съм се да ходя на есен пак,но  не искам и да се навивам отсега,че имам  и възрастен самотен баща,а в края на годинатачакам и друго внуче в София,а каката е само на 1,5.Милички важното е да сте вие добре,тогава и ние ще сме,макар че е много тъжно понякога...Поплаквайте си и пак гледайте напред!ИМмам една приказка-когато ви е най-трудно,брадата да ви сочи луната! Simple Smile Peace

# 22
  • Мнения: 940
mcdirock ,Aira25...    толкова се зарадвах като ми казвате че бебка няма да забрави маика ,не можете да си представите,бебка е толкова влюбена в нея че ако тази любов се изпари току така няма да е честно,аз ще направя всичко възможно това да не се случи,да и по телефона ще ги оставиам да си "говорят" Simple Smile

Арвенправа си следващият път ще е по хубаво Peace,знам че хленча много ама нали съм си такава една..много се привързвам и трудно понасям разделите,незнам дали има и други като мене и може и да прозвучи много смешно но аз дори отроних 2 сълзи когато си продадох колата която карах 5 години ,еми какво да направя имах все хубави спомени с нея Heart Eyes

krasitrud...
Милички важното е да сте вие добре,тогава и ние ще сме,
Стана ми много хубаво като го прочетох това въпреки че маика ми го е казвала поне 100 пъти,просто не бях сигурна че това е така,но след като и други баби го казват значи е така Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 2 959
...че ако тази любов се изпари току така няма да е честно,аз ще направя всичко възможно това да не се случи,да и по телефона ще ги оставиам да си "говорят"...
Виктория, тази любов никога няма да се изпари така лесно. А дори и Елла да позабрави баба, любовта която се чувства в погледа и в гласа на един човек никога няма да излъже сърчицето на бебка. Дечицата усещат инстинктивно кои ги обича искрено и кои е само с повърхносни чувства. Така че гледай ведро пред себе си и се радвай на малкото си злато до теб. Hug

...Милички важното е да сте вие добре,тогава и ние ще сме,макар че е много тъжно понякога...Поплаквайте си и пак гледайте напред!ИМмам една приказка-когато ви е най-трудно,брадата да ви сочи луната! ...
КрасиТруд, благодаря за хубавите думи! Дано и майчето ми така да възприема нещата!  Hug А аз доста добре помня твоята темичка, доста мнения събра. Живот и здраве желая на бащата Ти! Peace

# 24
  • Мнения: 7 430
...ох, защо ли четох Sad...толкова мЪчно ми стана за моята майчица  newsm45 newsm45 newsm45

# 25
  • Мнения: 5 183
Нямам сили да пиша по тази тема ... Майка ми не е виждала внука си по4ти три години. Последния път той беше на 10 месеца и на летището само го гушкаше и повтаряше:"Кога пак ще те видя?" За първи път го видя 6-месе4ен.
Искате ли да ви споделя нещо? Страх ме е да си ида отново в БГ, то е и трудно де, а и доста скъпо и т.н. НО понякога се страхувам сама от себе си... Мисля си 4е ако още веднъж преживея поредната раздяла... няма да тръгна изобщо от там, пък каквото ще да става!!!  Embarassed Cry

# 26
  • Мнения: 5 183
...ох, защо ли четох Sad...толкова мЪчно ми стана за моята майчица  newsm45 newsm45 newsm45
И на мен  Cry
А ти си попла4и и се успокой, з ада не тревожиш беб4о. Моя поне е на детска градина

# 27
  • Мнения: 940
 maika...точно така се чувствам и аз ,страх ме е от раздялата ,всеки път когато си ходя или родителите ми идват на гости ,изпитвам панически страх от момента в които трябва да се разделиме,още като си купувам билет почвам да мисля за това-ужасно е че си провалям пътуванията с такива мисли ,но какво да направя,тежко преживявам разделите и явно затова е така.
Все още мине не мине ми потичат сълзите за маика Cry,по цял ден споделяхме и гледахме заедно как Елла расте ,сега ми е много трудно че няма с кого да споделя всеки един звук и движение с което тя ме изумява - татито ни  работи човека и не може да е непрекъснат свидетел на неиния прогрес.Оххх кога ли ще отмине това чувство на празнота Sad....
(((прегръдки))) на вас които ви е мъчно за вашите маичета

# 28
  • Мнения: 3 478
Мила Вики ,върна ме три години назад във времето  Tired Моята майка седя тук много по_малко (дойде за раждането ) :само месец,но въпреки това когато настъпи момента да си тръгва беШе траги4но.  Sad И аз като теб стисках до последно,но когато я видях как прегърна бебка и не можеШе да се откъсне от нея и се разплака безутеШно, рухнах.  Cry
На мен плакането ми помогна много колкото и налудни4аво да зву4и. СякаШ сълзите отмиха цялото насъбрало се напрежение. И после по4нах да си мисля кога пак Ще се видим.  Rolling Eyes
ПраЩам ти силна прегръдка и дано да се съберете пак скоро  Hug  bouquet

Абсолютно същото беше и при мен.

# 29
  • Мнения: 822
Оххх кога ли ще отмине това чувство на празнота Sad....
(((прегръдки))) на вас които ви е мъчно за вашите маичета
При някои хора никога не отминава това чувство...Единственото ми успокоение е,че има "заминаване" без "завръщане" и се надявам, тези раздели да са в далечното бъдеще...Аз се опитвам да запълня тази празнота с повече разговори по телефона или в нета...Не е същото... Cry

Общи условия

Активация на акаунт