по вода да ни върви - времето да се смени!/3.07 -9.07/

  • 7 878
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 414
тази седмица почва дъждовна/поне в София/, но се надявам просто да ни поразхлади и пак да огрее слънчице Wink
пожелавам да ни върви по вода и всички начинания да се увенчаят с успех.  Hug
стискам палци за срещата с висшестоящите органи! Hug
болните - бързо да оздравяват! Naughty
учениците да се адаптират! Flutter
на бременните - спокойствие и силна храна  bouquet

# 1
  • Мнения: 816
И от мен много хубава седмица мили майки



# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хубава и щастлива седмица на всички!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 677
И от нас здраве и усмивки през новата седмица!

На мен такова време много ми харесва.Ще се разхождам с удоволствие! Laughing

# 4
  • Враца
  • Мнения: 871
И от нас най-хубавите пожелания!
Не мога да се стърпя да не ви похваля Криси.  newsm44 С всеки изминал ден чува все повече.Стряска се от непознати за него звуци,от шума на колите през прозореца,от водата в казанчето в ОО,Реагира на нормален говор и се обръща на името си.Толкова съм обнадеждена ,че нямам думи....За някой ,тези неща могат да се сторят смешни и елементарни,но за нас са много важни!Започваме дългия път на обучението.Дори си реди ринговете със  скрит барабан.С две думи ....окрилена съм.А се почувства разликата и в емоционално отношение.Преди си седеше свитичък а сега...   smile3511 Не се спира и нещо все си джомоли на негов език.На ела казва "ла",на ало "ло" на кучето "бау-бау",само където не различава котка и куче.На съседите сиамката е три пъти по-голяма от пинчер.Но важното са резултатите.
Петенце,Ели,Лони ...ще ме извините ,че не ви пиша,но имах много разправий с тези болнични.Като не мога за Криси се наложи аз да се "разболея".И толкова тичане....  smile3514 .Но аз съм оптимист човек и гледам напред.
На всички пожелавам да могат да се похвалят с нещо хубаво като мен,макър и толкова дребничко.  newsm51

# 5
  • София
  • Мнения: 2 356
Браво Марго   bouquet само такива новини да има  Grinning
Лека седмица на всички  Hug

# 6
  • Мнения: 882
Браво на Криси, Чудесни новини! Hug Тези наши дечица са направо невероятни. Справят се с всякакви трудности.

Искам да благодаря на всички, които ни поздравиха за рожденния ден и да Ви пожелая много здраве и щастие!
Ако някой прояви интерес, пуснала съм няколко снимки от партито в другата тема.

Силве, ти защо не пишеш? Даже и на лични?
Някой има ли новини за Мишето и Иги?

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
Весела и щастлива седмица и от нас!
Браво на Криси,дано все така продължава.
Габи,как изкарахте на село?
Дано скоро има добри новини и от мама Иги. Praynig

# 8
  • Мнения: 3 743
...
Силве, ти защо не пишеш? Даже и на лични?
Някой има ли новини за Мишето и Иги?
Embarassed Hug  bouquet Ще пиша, но  вчера имах много спешна работа да свърша, дори нощес не съм лягала Rolling Eyes и само набързо хвърлях по едно око във форума... Марти мисля, че вече се оправи Praynig. Аз нещо пак съм яхнала метлата, но за това ще пиша на лични Wink
Току що говорих с Иги по телефона, може би днес ще ги изпишат. Мишето е по-добре, но Иги нещо не се чувстваше много добре, дано не е лепнала вируса Praynig

Лека и прекрасна седмица на всички  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 1 333
Успешна седмица за всички, хубаво време и много разходки с децата!
Всички болни дечица и мами да оздравяват и никаква болест да не ни достига!!!
Леко и спокойно бременеене и хубави емоции за всички тръгващи на море!!

Стискам палци за успешни срещи с Управляващите и властимащите ! Нека чуят всичките ни искания и направят всичко възможно за по-добрият живот на децата ни!

# 10
  • Мнения: 3 743
...
 и хубави емоции за всички тръгващи на море!!


А някои вече се върнаха newsm45

# 11
  • Мнения: 3 537
Лека и успешна седмица и от мен!Аз тези дни се чувствам ужасно. SadПусках си климатика да духа срещу мен и от три дни не мога да си завъртя главата ни на ляво,ни на дясно.Цялата съм схваната,боли ме чак гърбът. ConfusedПия аспирин,но не помага много.Гадни климатици! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 12
  • София
  • Мнения: 1 333
А някой няма изобщо да ходят ....  smile3518
не съм виждала морето вече 2 години и така ми липсва.
Искаме да водим Мими на рехабилитация в Карин дом във варна и ако успеем да си запишем час ще успея да си топна дупето поне веднъж  smile3503

# 13
  • Мнения: 480
Привет на всички и от нас!
Щастлива,здрава и слънчева седмица на всички,изпълнена само с положителни емоции и усмивки!
Ние изстрадахме два кътника с температура в почивните дни и доста бях притеснена но всичко отмина-днес пак си е моето Ади-щръкливо,бърборещо и правещо белички.За сега усъвършенстваме ходенето по мебели и честно да си призная аз все се разплаквам от щастие като я видя как се изправя сама и върви.Толкова мечтах за тоя момент и се притеснявах ,че сега все ми е буца от радост.Може и от ЕГН-то да е,нали съм от по-големите мами.
Все още няма развитие по въпроса с млякото но днес разговарях пак с лекарката към фирмата вносител и май има вероятност някаква но докато не го публикуват нищо не се знае.Така че стискайте палци дано да не е платено,че иначе ще я караме на фотосинтеза/поне ще отслабна ако не друго Grinning/
Целувки на всички мъничета!

# 14
  • Мнения: 1 710
Привет и от мен, то май да кажа от нас с Валя, че ние само на компютрите висим задружно и се опитваме да изчистим протестните искания. Момичета, ако смятате, че нещо не е написано както трябва - коригирайте ни! Ако трябва нещо да се изчисти, доизглади, конкретизира.... Отиваме там сред депутатите, като смятаме че изразяваме общи искания, кажете, ако с нещо не сте съгласни - важно е да го знаем или пък ако нещо може да се допълни.
Айдичке, днес се срещнах с г-н Дуцов - оказа се че човека живее много близо до Ресурсния център и дойде при нас да говорим. Иска да ни подкрепи, даде идеи по исканията и ги изгладихме. В четвъртък се съгласи да дойде с нас на срещата с депутати от Коалиция за България - така че всички - стискайте палци.

Общи условия

Активация на акаунт