Отговори
# 30
  • Мнения: 6 039
Пазарувам само в Пикадили. Изобщо не са ми направили впечетление цените/нямам база за сравнение/.
а най-новото просто ми пълни душата, най-после нещо за хората, които живеят по вилите към Златните:

Търговски комплекс, разположен на повече от 5 500 кв. м, строи варненската верига "Пикадили" по пътя за Златни пясъци. "Пикадили парк" ще се намира в местността Салтанат до спирка Почивка в посока курортния комплекс и ще е с лице на бул. "Княз Борис I". Комплексът ще бъде изграден на 5 нива - 2 подземни и 3 надземни.

за първи път във Варна и ескалаториииии

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Само от Пикадили пазарувам - действително направиха добра марка и се надявам да се запази така.
Следва Пикадили парк! Ура!

# 32
  • Мнения: 6 871
Аз пък съм безкрайно доволна от Пикадили и откакто са отворили,пазарувам само от там. Дори за 1 хляб  само отивам дотам. Страшно ми хареса и новият Пикадили Парк на ПОЧИВКА
-"европейски". Пикадили сложиха и първите ескалатори във Варна. Ами това са те- евала им правя,защото каквото правят-хубаво го правят.
И къде са ги сложили тези ескалатори? Защото в Елитис до нас имат такива и мисля, че от доста време е отворен магазинът.
Иначе по темата и аз си пазарувам в Пикадили, вече колко години съм свикнала там просто. И почти винаги ходим до Пикадилито в Младост, там най-много ми харесва Laughing

# 33
  • Мнения: 3 211
И къде са ги сложили тези ескалатори? Защото в Елитис до нас имат такива и мисля, че от доста време е отворен магазинът.
В Пикадили Практикер има асансьори, а не ескалатори.
А новият комплекс е просто супер, по-хубав е от картинката.
Много харесвам и Мамбо-тата.
Ходя основно на Пикадили на окръжна, че ми е най-близо, но на Практикер е по-хубаво.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Май не Пикадили имат първи ескалатори, а Елитис, както е казала по-нагоре Бухтичка.

Аз също съм доволна от Пикадили, само от там пазаруваме, ето прясна случка от днес, от която останах впечатлена:

Наред с другите неща, купих си от Пикадили-център слънчеви очила, на излизане от магазина реших да си ги сложа, а те се оказаха с някакъв странен дефект на стъклото - виждаше се размазано, изобщо не ставаше за носене.

Върнах се с касовия бон, на Информация реагираха веднага, звъннаха на който трябва, дойде един млад господин, веднага ме заведе при очилата за да си избера други - всичко мина гладко, без излишни  въпроси - доволна съм!  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 13 512
И на мен Пикадили-Център ми е по-близо, но откакто отвориха Пикадили Парк ,ходя само там. По-удобен ми е паркинга-колата ми е на сянка в подземния паркинг и ми е по-приятно да се помотам  по етажите. Верно,че икономически никак не ми е изгодно, но.. Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 781
В Парк не съм била, къде точно се намира? Освен че е на Почивка, по-точното му местонахождение къде е?  Laughing Автобуси има ли дотам?  newsm78

# 37
  • Мнения: 2 978
В Парк не съм била, къде точно се намира? Освен че е на Почивка, по-точното му местонахождение къде е?  Laughing Автобуси има ли дотам?  newsm78



Точно преди бензиностанцията на OMV Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 781
В Парк не съм била, къде точно се намира? Освен че е на Почивка, по-точното му местонахождение къде е?  Laughing Автобуси има ли дотам?  newsm78



Точно преди бензиностанцията на OMV Laughing

Много ги знам бензиностанциите....  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 2 978
В Парк не съм била, къде точно се намира? Освен че е на Почивка, по-точното му местонахождение къде е?  Laughing Автобуси има ли дотам?  newsm78



Точно преди бензиностанцията на OMV Laughing

Много ги знам бензиностанциите....  Rolling Eyes

Хаха е, добре де Laughing

Адрес:
"Приморски Парк II", 482
http://www.piccadilly.bg/shops.php?shop=40

Така как е? Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 781
В Парк не съм била, къде точно се намира? Освен че е на Почивка, по-точното му местонахождение къде е?  Laughing Автобуси има ли дотам?  newsm78



Точно преди бензиностанцията на OMV Laughing

Много ги знам бензиностанциите....  Rolling Eyes

Хаха е, добре де Laughing

Адрес:
"Приморски Парк II", 482
http://www.piccadilly.bg/shops.php?shop=40

Така как е? Wink


Нищо не ми говори...  Rolling Eyes

Ако ми кажат, примерно, до еди-кой си блок, или еди-кое-си заведение.... или около него е пустош?  newsm78

# 41
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Киса, не е до блок  Laughing Като се движиш по пътя от центъра по посока Златните и подминеш отбивката за Почивка /където завиват автобусите/, веднага след това е в дясно. До него е бензиностанцията /само че май е на Shell newsm78 /

# 42
  • Мнения: 5 713
До края на месеца ще си имаме и в Бургас Пикадили, и да ви кажя чакам го с нетърпение. Пазарувала съм във Варна, и за мен това са страхотни магазини.  bouquet
Е айде дано го до4акаме това Пикадили в Бургас. Бяха казали, 4е края на 2005-та ще го отварят.
Когато отидох да живея във Варна преди 2год, Пикадили много пове4е ми допадна от супермаркетите в София. Някак много по-уютно ми беше.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 10 781
До края на месеца ще си имаме и в Бургас Пикадили, и да ви кажя чакам го с нетърпение. Пазарувала съм във Варна, и за мен това са страхотни магазини.  bouquet
Е айде дано го до4акаме това Пикадили в Бургас. Бяха казали, 4е края на 2005-та ще го отварят.
Когато отидох да живея във Варна преди 2год, Пикадили много пове4е ми допадна от супермаркетите в София. Някак много по-уютно ми беше.

Не го ли отвориха вече в Бургас? Ако не - всеки момент ще стане.  Wink

# 44
  • Мнения: 8 769
До него е бензиностанцията /само че май е на Shell newsm78 /
Точно на Шел е бензиностанцията, а не на ОМВ. Grinning Wink

Общи условия

Активация на акаунт