Отговори
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Възползвам се от въпроса на Divana в темата за Сънищата, за да попитам с нея:
- Има ли някое дете, разказвало нещо необикновено на родителите си, нещо свързано с "Другата страна" тъй наречените "Измишльотини"smile3529

# 1
  • Мнения: 1 320
А има ли дете което да НЕ е разказвало нещо необикновено на родителите ?

# 2
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Оооо, моят син непрекъснато ми разказва едни такива цветни и подробни сънища... Shocked цели филми! Ама сигурно от толкова книжки и филмчета вече и насън се вживява  Rolling Eyes! Понякога нямат нищо общо с нито едно филмче, което е гледал, ама той си е с развинтена фантазия   Mr. Green ...
Най-пресен случай: Били сме в подножието на някакъв вулкан и той обяснявал на всички хора как ей сега щял да изригне и да бягат, ама те не го слушали. И тогава... лавата наистина запълзяла надолу към нас, той събрал всички, натоварил когото може по колите и сме избягали  #Crazy И него изобщо не го било страх! Ама имало и много жертви Cry И това образно разказано от 3-годишен любопитко... Crazy Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 877
Мамо, аз като бях в твоето коремче, там имаше пясъчник... и пързалка... и аз си играех, а от време на време отварях едно прозорче и поглеждах оттам...

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 605
На мен ми бяха много сладки историите "Аз като бях голям...".

# 5
  • Мнения: 2 584
Мамо, аз като бях в твоето коремче, там имаше пясъчник... и пързалка... и аз си играех, а от време на време отварях едно прозорче и поглеждах оттам...
Grinning hahaha

# 6
  • Мнения: 3 034
"Мамо, искам да те гушна. Много те обичам."
"И аз те обичам, маме."
"Ама аз много исках да се родя...... обаче / замества 'и'/ ти ме роди....и много исках да се родя при тази майка, при този татко и при тази котка..."

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
На мен ми бяха много сладки историите "Аз като бях голям...".

 - Разкажи поне едно де.... smile3523

# 8
  • Мнения: 3 491
"Когато бях маймуна ..." (това 4-годишният ми син, де е Дарвин да го чуе).

# 9
  • Мнения: 3 405
Децата постоянно разказват необикновени истории Grinning
По-чудно ще е, ако НЕ разказваха!

# 10
  • Мнения: 819
"Мамо, искам да те гушна. Много те обичам."
"И аз те обичам, маме."
"Ама аз много исках да се родя...... обаче / замества 'и'/ ти ме роди....и много исках да се родя при тази майка, при този татко и при тази котка..."

То това си е цяла научна теория ! / в смисъл, че децата избирали родителите си...нещо от този сорт беше! /  Така че... newsm78

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 605
Цитат
На мен ми бяха много сладки историите "Аз като бях голям...".

 - Разкажи поне едно де.... smile3523

Забравила съм ги  Embarassed Самите истории като съдържание не бяха нещо фантастично, отнасяха се за ежедневни неща. Но винаги ми е било интересно, как децата приемат за естествено, цикълът на живота да не се прекъсва. Синът ми е казвал също "Ти като станеш пак малка...", за мен това е докосване до "Другата страна".

"Мамо, искам да те гушна. Много те обичам."
"И аз те обичам, маме."
"Ама аз много исках да се родя...... обаче / замества 'и'/ ти ме роди....и много исках да се родя при тази майка, при този татко и при тази котка..."

И ние сме водили подобни разговори  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 937
"Мамо, искам да те гушна. Много те обичам."
"И аз те обичам, маме."
"Ама аз много исках да се родя...... обаче / замества 'и'/ ти ме роди....и много исках да се родя при тази майка, при този татко и при тази котка..."
Simple Smile Това ми припомни нещо! Когато решихме да имаме дете, опитвахме дълго, а Тя все не се "случваше", една много мъдра според мен жена ми каза: Това не зависи от теб! Детето само те избира...". Дано така помагам и на други мами, които чакат своето дете...


Сега прочетох, че някой вече ме е изпреварил...Нищо  Grinning

# 13
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Цитат на: iviche в понеделник, 03 юли 2006, 14:17
"Мамо, искам да те гушна. Много те обичам."
"И аз те обичам, маме."
"Ама аз много исках да се родя...... обаче / замества 'и'/ ти ме роди....и много исках да се родя при тази майка, при този татко и при тази котка..."
  - Да, твърди се, а и от 50 - 60 години се доказва чрез регресивна хипноза, че душата влиза в яйцеклетката в момента на оплождането.  smile3529 а също и че, предварително си пишем плана на живота...

# 14
  • Мнения: 5 877
Да оспамя хубавата тема - като малка бях гледала част от такъв филм... някакви дечица играеха в една гора и си избираха семейства, в които да се родят; десетгодишната ми глава беше толкова впечатлена, че когато за пръв път направихме опит за бебе, си го спомних... след това имах да ходя на рожден ден, по пътя гледах нацъфтелите дървета и топлата априлска вечер и си мислех "дано се помами, милото"... е, получи се.

Общи условия

Активация на акаунт