Как да опека чушки?

  • 2 602
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 366
Във фурната върху тава, на която предварително слагам оризова хартия. Няма залепване и няма цапане. След това в найлонова торба и хайде готови чушки. Не преувеличавам - тонове ми минават през ръцете и не ми са никаква тежест.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз като пека във фурната върху решетката с фолио - залепват ми за фолиото. Sick

Фолиото го сложи долу, на дъното на печката, а чушките на решетката Peace Хем няма да цапат, хем няма да залепват Grinning

А, thanks!   bouquet Така ще пробвам следващия път.

# 17
  • Мнения: 2 825
Аз ги пека директно на керамиката - стават много бързо, не залепват и се чисти много лесно след това.  Peace
И царевица там пека, картоф не съм пробвала, но мисля, че и той ще стане  Confused

# 18
  • Мнения: 4 392
Аз като пека във фурната върху решетката с фолио - залепват ми за фолиото. Sick

Фолиото го сложи долу, на дъното на печката, а чушките на решетката Peace Хем няма да цапат, хем няма да залепват Grinning

Сложи хартия за печене в една тава,нареди чушките вътре и гаранция-нищо не залепва.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
Добре Peaceзадължително ще пробвам!!!  bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 8 280
Аз ги пека директно на керамиката - стават много бързо, не залепват и се чисти много лесно след това.  Peace
И царевица там пека, картоф не съм пробвала, но мисля, че и той ще стане  Confused
ок, ще пробвам  ама ако стане беля ще пращам мъж ми да му обясниш, че няма проблем  Mr. GreenJoy  Joy

# 21
  • Мнения: 2 825
Аз ги пека директно на керамиката - стават много бързо, не залепват и се чисти много лесно след това.  Peace
И царевица там пека, картоф не съм пробвала, но мисля, че и той ще стане  Confused
ок, ще пробвам  ама ако стане беля ще пращам мъж ми да му обясниш, че няма проблем  Mr. GreenJoy  Joy

Прати го, нямаш грижи  Simple Smile
Сериозно, пробвала съм на няколко различни марки керамики, до сега проблеми не е имало, освен че целия апартамент се омирисва на вкусно  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт