Слънцезащитно бебешко мляко "Дейлонг" фактор 40- впечатления

  • 1 426
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Докторът ми го препоръча ,но никъде го няма по аптеките.Другият проблем е ,че нито една от познатите ми майки не го е мазала на детето си и се чудя какво да правя .Да го търся ли или да си взема нещо по-популярно като Бюбхен,например

# 1
  • Мнения: 2 241
Много съм доволна аз, това купувам за Ники от миналата година, не е изгорял нито веднъж, а цяло лято е на слънце.

Но все пак той е по-големичък, за бебе не знам, на нашето май пише, че е детско newsm78.

Има голям избор Дейлонг в аптеката срещу "Св. Неделя", ако се сещаш - в началото бул. "Ал. Стамболийски".

# 2
Аз също не съм го ползвала, но мога да ти препоръчам "Нивеа" детския спрей този цветния много е добър. Моето дете го мажа непрекъснато с него като нямам никакъв проблем. Ние току що се върнахме от морето, като с този спрей сме придобили много хубав тен.

# 3
  • Мнения: 5 391
Ползвам само серията на Дейлонг слънцезащитни кремове, много съм доволна, наистина швейцарско качество Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 115
Има го в аптеки Ремедиум, цената му е към 23 лв. Daylong SPF 40 е за деца над 1 годинка, а за по-малки е Daylong MicroSun SPF 20.

Общи условия

Активация на акаунт