Бебе и самолет. Пак

  • 5 178
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
Bebeto ti syvsem ne e myni4ko za samolet,moet pytuva kogato be6e ne 2 meseca.Za da predpazi6 u6encata na bebeto ot nalqganeto pri izlitane i kacane e dobre da mu dava6 voda ili sok4e dokato trae promqnata v nalqganeto.Pregly6taneto na te4nostta 6te mu pomogne da preodolee promenite.Ne zabravqi,4e polea ti ne trqbva da e prekaleno dylyg,nai-bezopasni sa poletite s produljitelnost ot 2-4 4asa.

# 31
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Bebeto ti syvsem ne e myni4ko za samolet,moet pytuva kogato be6e ne 2 meseca.Za da predpazi6 u6encata na bebeto ot nalqganeto pri izlitane i kacane e dobre da mu dava6 voda ili sok4e dokato trae promqnata v nalqganeto.Pregly6taneto na te4nostta 6te mu pomogne da preodolee promenite.Ne zabravqi,4e polea ti ne trqbva da e prekaleno dylyg,nai-bezopasni sa poletite s produljitelnost ot 2-4 4asa.

През океана - с лодка.  Laughing
Не се заяждам, просто понякога няма начин да се избира продължителността на полета.  Peace

# 32
  • Мнения: 676
Bebeto ti syvsem ne e myni4ko za samolet,moet pytuva kogato be6e ne 2 meseca.Za da predpazi6 u6encata na bebeto ot nalqganeto pri izlitane i kacane e dobre da mu dava6 voda ili sok4e dokato trae promqnata v nalqganeto.Pregly6taneto na te4nostta 6te mu pomogne da preodolee promenite.Ne zabravqi,4e polea ti ne trqbva da e prekaleno dylyg,nai-bezopasni sa poletite s produljitelnost ot 2-4 4asa.

През океана - с лодка.  Laughing
Не се заяждам, просто понякога няма начин да се избира продължителността на полета.  Peace

 Grinning Grinning Grinning Ееееееее ти пък лодка...ами ще си пори4аш изтребител Laughing Laughing Laughing

# 33
  • Мнения: 2 309
Няма вьзрастови ограничения за бебета,които трябва да пьтуват сьс самолет.Дори преди годината е по_лесно.
Синьт ми не се спира.Не седи на едно място,а постоянно снове покрай хората и се закача с тях.По време на кацане и излитане,трябва да е закопчан за мен и...рев,иска да ходи.Дори не мога да го удьржа да си погледна на кой терминал ми е полета  hahaha Joy ooooh!
Така,че пьтувай си спокойно.Бебето ти е малко и ще спи.Можеш да си вземеш столче за кола и да го носиш с него.

# 34
  • Мнения: 3 423
Пътувахме с Ер Франс, бебо си спа като нов, дадоха му някаква рибка играчка и възглавничка, а на мен кафе и бисквитки. Не било толкова страшно.

# 35
  • Мнения: 7 430
Пътувахме с Ер Франс, бебо си спа като нов, дадоха му някаква рибка играчка и възглавничка, а на мен кафе и бисквитки. Не било толкова страшно.

Радвам се, че пътуването ви е било безпроблемно  Wink чудно ми е на вас само кафе ли ви предлагат или има и обяд (вечеря) newsm78

# 36
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Дидка, само на презокеанските полети има обяд/вечеря, в зависимост от това дали полета е нощен или дневен. На късите полети (Европейските) предлагат кафе/чай, безалкохолни и вино, а ако полета е много рано сутри, може и сандвич. Специално Луфтханза хранят много добре - постоянно ти предлагат нещо, включително и Бейлис  Blush

# 37
  • Мнения: 464
Бебето трябва да е по голямо от 7 дена, за да лети. Таня беше на 6м когато летяхме от САЩ за Европа. Нямахме никакви проблеми. КОлкото е по- млако бебето, толкова по спокойно лети, тоест спи хехех

# 38
  • Мнения: 3 423
Пътувахме с Ер Франс, бебо си спа като нов, дадоха му някаква рибка играчка и възглавничка, а на мен кафе и бисквитки. Не било толкова страшно.

Радвам се, че пътуването ви е било безпроблемно  Wink чудно ми е на вас само кафе ли ви предлагат или има и обяд (вечеря) newsm78


Летяхме към 10 сутринта и явно беше време за бисквитки.
Днес обаче летяхме по обяд и имаше папане - пилешко, салата, ананас, камембер, някакъв бонбон с неидентифициран произход... Или може би защото бяхме в бизнескласата... Мъжът ми пи и шампанско. Играчката рибка пак присъства на полета.
Мисля, че някои авиокомпании са по-щедри на кльопачка, други на усмивки, трети на проблеми - за всекиго по нещо. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт