салон за красота и детски кът

  • 3 688
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • в стаята
  • Мнения: 469
Идеята наистина е стахотна Peace
Действай!
Жалко, че не съм в София Sad

# 46
  • Мнения: 4 371
Тук сме все майки и всяка от нас ще подкрепи такава идея. Но ако питаш неомъжените, не мисля, че ще са възхитени да отидат в козметичен салон, където водят и дечурлига...
Е, децата по никакъв начин няма да пречат на неомъжените и бездетни жени. Те ще са изолирани в друга стая все пак. А и ще си има човек, който да ги наглежда. С тази дестка стая печели и един друг вид клиентела.


Моля, на Дуци да бъдат осигурени истински въшки! Mr. Green

Мъжки или женски  Mr. Green
Срамни Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 2 958
Ще ти намеря от най-дребните и упорити въшльоци  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 5 877
диско-въшки

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тук сме все майки и всяка от нас ще подкрепи такава идея. Но ако питаш неомъжените, не мисля, че ще са възхитени да отидат в козметичен салон, където водят и дечурлига...
Е, децата по никакъв начин няма да пречат на неомъжените и бездетни жени. Те ще са изолирани в друга стая все пак. А и ще си има човек, който да ги наглежда. С тази дестка стая печели и един друг вид клиентела.

Абе аз все си мисля, че нямат да останат изолирани. Нали виждам по детските клубове- като се присети някое за майка си и като ревне с пълно гърло... В такива случаи викат майката по мобилния, но ако е на масаж?... С което не казвам, че не е добра идеята, а само че е необходима преценка в кой от случаите ще има повече клиентки.

# 50
  • Мнения: 5 877
Според мен салони без детски кът - много.
Трябва да има нещо уникално, което да накара хората да ходят именно при нея. А за неомъжените - на някои пък може да им е забавно да гледат как петгодишни госпожици се кипрят също като тях!

Общи условия

Активация на акаунт