Playmate BG 2006

  • 4 021
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 186
Гледате ли го? Тъкмо почна по Нова. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 1
  • Мнения: 5 577
 Blush Какво е това?

# 2
  • Мнения: 2 978
Аууу не..... благодаря, че Whistling Wink

# 3
  • Мнения: 135
Аз го гледам

# 4
  • Мнения: 7 640
ма тез що са по цици Shocked

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
щото това ще им оценят  Wink

# 6
  • Мнения: 7 640
щото това ще им оценят  Wink
ами що си си стискаш у шепи тогаз Sunglasses

# 7
  • Мнения: 1 455
гледам, а после ще клюкарстваме  Twisted Evil!

# 8
  • Мнения: 2 978
щото това ще им оценят  Wink
ами що си си стискаш у шепи тогаз Sunglasses

Айде сега, подробности.....да се намеква какво се крие зад ръката Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 640
мммдаа, някои ги надигат, други ги посплескват...
Най-невероятни са ми обиколките, които декламират

# 10
  • Мнения: 899
Гледаме с мъжо и се хилим...една ей сега каза, че една жена трябвало да има "сексапил отвътрешен"...
 Joy

# 11
  • Мнения: 918
Малиии, що ги карат да гУворИят ве Crazy

Сутрен стаам, измиивъм са и излазям Flutter  Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 2 978
И моя каза, че ще е по- добре да не говорят Sick

# 13
  • Мнения: 7 186
Хехех, видях една позната. Laughing

# 14
  • Мнения: 7 640
Хехех, видях една позната. Laughing
Коя е  Grinning
Гледаме с мъжо и се хилим...една ей сега каза, че една жена трябвало да има "сексапил отвътрешен"...
 Joy

е, друга иска да иде в Ковън Гардънт

# 15
  • Мнения: 899
Ох, ша падна от дивана от смях  Mr. Green
Някой освен, че не трябва да говорят, не бива и да ходят..че се клатят като патета  ooooh!

А и половината искат да правят секс с Памела Андерсън, туй да не е нова политика за участие в конкурса? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 759
   Незнам защо, ама всеки момент ми се струва, че ще пропеят чалга... Асоциации разни...  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 978
Е те сега ще паднеме...Всичките ще ги видиме в едно Mr. Green


Абе на тия майките им знаят ли къде са им щерките newsm78 Laughing

# 18
  • Мнения: 7 640
Абе на тия майките им знаят ли къде са им щерките newsm78 Laughing
и аз се чудя на родителите на такива момичета по принцип- сто процента се червят- я от срам, я от гордост...

# 19
  • Мнения: 7 640
ееее, тая Мариела- машалла Crazy

# 20
  • Мнения: 2 978
ееее, тая Мариела- машалла Crazy

 hahaha hahaha hahaha

А предната беше със силикон...ама неразбрах коя е Wink

# 21
  • Мнения: 7 640
па й бЕха качили зърната до ушите Mr. Green

# 22
  • Мнения: 918
Има една, която прилича на Парис Хилтън Thinking

# 23
  • Мнения: 899
"Русо-гладно нема!",  произнесе се Рачков  hahaha

# 24
  • Мнения: 7 640
"Русо-гладно нема!",  произнесе се Рачков  hahaha
стари лафчета, ама на място ги вкарват.
Дано няма обидени после Wink

# 25
  • Мнения: 899
Аз се отказвам, после да кажете коя е спечелила  Wink
Неам сили, отивам да спя..

# 26
  • Мнения: 2 978
Моя ги гледа и ми вика:

- "Да ти врътнем една фотосесия?" hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 918
Моя ги гледа и ми вика:

- "Да ти врътнем една фотосесия?" hahaha Joy

Ми фащай бичето, дет се вика Laughing Laughing

# 28
  • Мнения: 7 186

Яна от Царево. Ходеше с един приятел на мъжа ми. Wink Последно като съм я виждала работеше в магазин Geox на Главната /в Пловдив/. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7 640
тази ми се стори симпатична Peace

# 30
  • Мнения: 7 186
Ето я победителката:



http://rozali.com/events.php?l=a&p=707

# 31
  • Мнения: 7 640
Лейди-то скоростна както винаги  newsm10

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 789
"-Какво ли си мисли сега бичето?"
"-МаааМуууууууууууу"
 Joy Joy Joy Joy
А как говореха, не е истина  ooooh!

# 33
  • Мнения: 7 186
Ето още снимки: Simple Smile

http://sms.index.bg/tarantula/pro4life/pix/play2.jpg

http://sms.index.bg/tarantula/pro4life/pix/play.JPG

На мен победителката не ми харесва. По- симпатична ми е тази на 3- то място /от Чирпан/- на първата снимка- втората от дясно на ляво. Братовчедка ми я познава и твърди, че и в действителност е много хубава. А тази, дето е Мис Секси ездачка наистина много прилича на Парис Хилтън. Laughing
Забелязах, че има и някоя друга силиконка, а и това перхидроленото русо нещо взе да ми втръсва. Що пък трябва секс бомбите да са непременно изрусени до n- та степен и със силиконови бомби? На мен нещо вече ми е банален тоя "сексапил". Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 550
Мис Секси Ездачка?  newsm78 ooooh!
Какво ли съм пропуснала снощи Simple Smile)

# 35
  • Мнения: 7 186

Ами да, нали спонсора е водка Флирт. Laughing

# 36
  • Мнения: 2 550
Бутилките ли обяздва?  newsm78 Mr. Green


А, ясно...добре, че сложи снимкатаSimple Smile

# 37
  • Мнения: 7 186
Бутилките ли обяздва?  newsm78 Mr. Green

Вероятно журито- на генералната репетиция. Mr. Green

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз го гледах около 40 мин., но ми беше супер тъпо. Не ми харесаха тез девойки.

# 39
  • Мнения: 1 616
Аз съм приятно изненадана от девойките. По разните му там конкурси за мис се нагледах на целулити и виснали задници, ама снощи се зарадвах - всичките стегнати, хубави...  Grinning Някои от тях имаха доста просташко излъчване, ама като цяло ми харесаха. А че на интервютата падна голям смях, така е, ама ще бъда снизходителна - все пак от момичетата се иска да са красиви и секси, а не да са умни... Та като цяло съм доволна, но самата "церемония" не ми хареса - някак скучна ми беше. И ми втръсна на всяко събитие да гледам за водещи Рачков и Зуека - симпатизирам им, ама имам чувството, че и ютията да включа, ще "тръгнат" тея двамата. Толкова ли няма други талантливи актьори?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 809
Приятно си изненадана защото не си ги видяла на живо без грим. Аз миналия понеделник гледах репетицията. Пълна трагедия! А иначе грима и постпродукцията толкова добре са си ссвършили работата, че като ги гледах снощи и не можех да ги позная.

# 41
  • Мнения: 7 186
Грима наистина прави чудеса. Освен лицата и телата им мажат яко, за да изглеждат перфектно.
Клипчетата също бяха доста обработени.
Всъщност тези момичета откъде ги събират, може би са тези, които са участвали през годината в Плейбой като момиче на броя?

# 42
  • Мнения: 1 616
Стига бе, вие ми сринахте излюзиите! Laughing Добре де, не падам от небето и ми е ясно, че гримът прави чудеса, че на снимките и клипчетата са "пообработени", ама нали ги гледах да дефилират по подиума - как е възможно да се скрие целулит или смъкнато дупе? Ако има такова "чудотворно мазило", казвайте, че и аз да се наклепам и да смаям света! Laughing Пък и на всичките гърдите бяха много красиви - говоря за естествените, щото една-две ми се сториха силиконки... newsm78

# 43
  • Мнения: 7 186
Стига бе, вие ми сринахте излюзиите! Laughing Добре де, не падам от небето и ми е ясно, че гримът прави чудеса, че на снимките и клипчетата са "пообработени", ама нали ги гледах да дефилират по подиума - как е възможно да се скрие целулит или смъкнато дупе? Ако има такова "чудотворно мазило", казвайте, че и аз да се наклепам и да смаям света! Laughing

Е не бе, естествено че чак такива чудеса не стават Laughing, говоря по принцип за визията, че все пак професионалния грим, осветлението, прическата... всичко си е пипнато и прикрива много дефекти.
Иначе за телата няма спор- наистина всички бяха супер в това отношение- гладки и стегнати. Simple Smile
Макар, че за силиконките малко се чудя дали е честно спрямо останалите и те да участват? Thinking
Щото имаше много момичета с хубави и естествени бюстове.

# 44
  • Мнения: 1 616
Макар, че за силиконките малко се чудя дали е честно спрямо останалите и те да участват? Thinking
Щото имаше много момичета с хубави и естествени бюстове.

Ами и на мен не ми се струва много честно, ама в Плейбой силиконките са на почит. Иначе наистина естествените бюстове на останалите момичета бяха много красиви - признавам си, че им завидях! Simple Smile

# 45
  • Мнения: 7 186
А Мартин Захариев бил нашенския Хю Хефнър. Wink
Снощи ми се стори, че доста палави погледи мяташе към подиума. Thinking Laughing
То и цялото жури се бяха поизпотили май. Grinning

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На мен са ми интересни критериите за оценка... При два хубави бюста- единият естествен, другият силиконов- кой ще получи по-висока оценка, или ги оценяват еднакво  newsm78

# 47
  • Мнения: 2 978
На мен са ми интересни критериите за оценка... При два хубави бюста- единият естествен, другият силиконов- кой ще получи по-висока оценка, или ги оценяват еднакво  newsm78

Ами ако тази със силиконовият има целулит, а тази с естественият няма.... newsm78
Ай са...затруднихме ги в избора!!! hahaha

# 48
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

# 49
  • Мнения: 2 978
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

# 50
  • Мнения: 918
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........

# 51
  • Мнения: 1 616
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

Според мен пък не е честно, би трябвало естествените да са с предимство! Защото естественият бюст е висок и стегнат, ако е по-малък, ако е по-голям съответно е по-тежък и паднал (което не го прави по-лош), а силиконовите гърди винаги изглеждат твърди и "натопорчени", независимо от големината. Ама по тая логика пък трябва да ги разделят и на естествени и изрусени... newsm78 Изобщо... добре, че не съм жури в такъв конкурс - ми то било голяма хамалогия! Shocked

# 52
  • Мнения: 952
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........
ами ако следят нашата статистика за Плейбой ще избием рибата с най възрастна мацка/баба/, нали Лили Иванова се снима. Това за брюнетките е жалко наистина, такива яки мацки има с черни коси,че блондитата да завидят  #Cussing out

# 53
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Браво, браво!!! Супер  девойчета, супер телца!

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мисълта ми- е изкуственото на една везна ли го слагат с естественото...

РзбрахтЪ бе Hug

Би трябвало..ако са чесТНИ Wink

Според мен пък не е честно, би трябвало естествените да са с предимство! Защото естественият бюст е висок и стегнат, ако е по-малък, ако е по-голям съответно е по-тежък и паднал (което не го прави по-лош), а силиконовите гърди винаги изглеждат твърди и "натопорчени", независимо от големината. Ама по тая логика пък трябва да ги разделят и на естествени и изрусени... newsm78 Изобщо... добре, че не съм жури в такъв конкурс - ми то било голяма хамалогия! Shocked
И според мен ако са честни би трябвало да дават предимство на естествените. Котират се стройни тела с големи стегнати бюстове- нещо рядко срещано, докато не се появи пластичната хирургия, която от всяка овца може да направи красавица... Колкото до цвета на косата- това не би трябвало да има значение.

# 55
  • Мнения: 5 647
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

# 56
  • Мнения: 1 616
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

Не знам... Други пък твърдяха, че искат да прекарат една нощ с Памела Андерсън... И май не се шегуваха... newsm78

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Мъжа ми като го чу това за Милко Калайджиев не издържа и смени канала.

# 58
  • Мнения: 5 647
Не го гледах много-много конкурса, но чух, когато една от мацкте каза, че искала да прекара една нощ с Милко Калайджиев.  Sick Дали се е шегувала?  newsm78

Не знам... Други пък твърдяха, че искат да прекарат една нощ с Памела Андерсън... И май не се шегуваха... newsm78

Май бяха доста тъпички момичетата. А и водещите се избъзикаха с едната, че от нея лъха интелект.

# 59
  • Мнения: 11 607
А чухте ли статистиката: За 40 год. не е имало брюнетка на корицата; най-възрастната снимала се е била на 35год., най-много корици памела Андерсън..........

Коя брюнетка бихте предложили да е на корицата на Плейбой?

# 60
  • Мнения: 7 640
Всъщност тези момичета откъде ги събират, може би са тези, които са участвали през годината в Плейбой като момиче на броя?
да, затова са и дванадесет мацки Peace

# 61
  • Мнения: 569
Тези момичета досега не са се снимали в списанието май. Просто са участнички и тепърва ще ги виждаме в списанието. Може една две да имат фотосесия, но повечето сега изгряват. Поне така си мисля.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

# 63
  • Мнения: 7 186
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Да, добре изглежда. Wink
Аз като гледам снимката май само 7- мата и 9- тата от ляво на дясно са силиконки. Simple Smile И то не особено качествени, много раздалечени им стоят гърдите.

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Да, добре изглежда. Wink
Аз като гледам снимката май само 7- мата и 9- тата от ляво на дясно са силиконки. Simple Smile И то не особено качествени, много раздалечени им стоят гърдите.
Тъкмо това гледах и аз. На тия двете гърдите им са много неестествени Sick

# 65
  • Мнения: 779
Нямам нищо против силикона, но съгласете се, че по- убаво от естествен, стегнат бюст няма. Колкото и да го оправят силикона, пак си стои неестествено. Не е честно, че спечели силиконката  Crossing Arms .


П.П. Искам и аз такива гърдииииии   newsm45

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 10:52 от Малчо

# 66
  • Мнения: 5 622
брат ми ходеше 3 години с 1-вата в ляво - Емилия. На живо е пъти по-хубава . Гърдите и са истински ...още тогава си беше цицореста

Момичета, коя от тези спечели? Аз не гледах и съответно ме тресе любопитството!

# 67
  • Мнения: 7 186
Момичета, коя от тези спечели? Аз не гледах и съответно ме тресе любопитството!

На 2 стр. съм сложила снимка, тук на общата не мога да я разпозная нещо. newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз не мога да я разпозная Confused Колко ги променят снимките не е истина просто.

# 69
  • Мнения: 5 622

Аха. Обаче поне тук, на тая снимка, ми изглежда ужасно бре! Май имаше и по-убавки от нея  Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 3 423
Видях снимките. Ми то много евтин тоз курволяк, бре.
И кво, всичките ли са били в средата на Плейбой
или тепърва ще се разкрачват?

# 71
  • Мнения: 7 186
Дават победителките в "Сблъсък" в момента. Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 153
Само се хилят тъповато и питат постоянно:"Трябва ли да отговорим на тоя въпрос?"

# 73
  • Мнения: 3 153
Въпрос към двете: "Разбрахме, че вечер обикаляте поп-фолк заведенията. А през деня какво правите?"
Отговор: "Ами същото правим, само че по кафетата........"
 Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 7 186
Големи тъпачки, все очаквах ама чак пък толкова... ooooh!

# 75
  • Мнения: 2 759
   На следващите да им се впише в договорите, че е забранено да си отватят устата!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт