Падане по лице!

  • 1 362
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
 Скъпи, мами, сутринта моето детенце на 10м., падна от леглото ни/30-тина см./ по лице, по-точно по биберон. Беше си наранил горния венец и тече доста кръв. Бързо се успокои, но се чудя дали е възможно да си увреди горните зъбки, които скоро ще пробиват? Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Не се притеснявай, няма какда си е наранил зъбките-те са добре защитени във венеца.

# 2
  • Мнения: 817
Тоника е падала така вече незнам колко пъти и слава Богу нищо и няма.

# 3
  • Мнения: 492
Мисля, че не ги е наранил, след като венеца не е сцепен.И силикона на биберона е олекотил удара.Но и да е наранен нищо не можеш да направиш.Не се ядосвай напразно! newsm03

# 4
  • Мнения: 193
 Ох, поуспокоих се, но все още не знам дали да не го заведа на лекар. Отстрани сигурно звучи смешно! Малко под горната устна, на венеца, има засъхнала кръв и е по-тъмно синьо! Това дали е проблем? Малко съм разстроена ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 237
Не се притеснявай,според мен нищо страшно не е станало.Моята си удари горните зъби в ръба на масата,когато бяха току що пробили.Изтече доста кръв,понаду се ,но нищо повече.Това тъмно синьото ще се разнесе,успокой се! Wink

# 6
  • Мнения: 1 259
Не се тревожи и ние преди месец паднахме по лице,имаше само червено петънце на челото което изчезна след 2 ч.Все пак детето не е паднало от голяма височина.

# 7
  • Мнения: 85
Не се притеснявай! И моят син скоро падна по подобен начин, но без биберон. Не изтече много кръв, обаче си полака. Синьото ще се разсее, не се тревожи!

# 8
  • Мнения: 14 133
Не се тревожи, така израстват. Като няма някакви притеснителни реакции, всичко е наред.

# 9
  • Мнения: 1 632
Моят син понеже е голямо шило,редовно пада и се удря някъде!Да чукна на дърво,нищо му няма(да не казвам голяма дума)!

# 10
  • Мнения: 723
Според мен също няма нищо страшно, но ако много се притесняваш, нищо не ти пречи да го заведеш до педиатъра, най-малкото ще се успокоиш!   bouquet

# 11
  • Мнения: 193
 Водих Емануил до лекарката му. Ох, всичко е наред, няма място за притеснение.  PartyБлагодаря на всички за подкрепата Hug

# 12
  • Мнения: 8 917
Не се притеснявай, няма какда си е наранил зъбките-те са добре защитени във венеца.
Peace
Радвам се, че всичко е ОК, а сега си отдъхни Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
И аз мисля, че няма нищо обезпокоително.

# 14
  • Мнения: 683
Хубаво, че всичко е наред. Спокойно. Ще има и други такива паданки...

Общи условия

Активация на акаунт