Още няма зъбки?!?

  • 1 155
  • 33
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Още няма зъбки?!?- трябва ли да се притеснявам?
Има дечица на които изникват късно ,но Валето е вече на 10м.?

# 1
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Това е строго индивидуално.На синчето на моя приятелка, първото зъбче изби на 1 годинка.
Не се притеснявай излишно.

# 2
  • Мнения: 3 116
В градинката имаме едно момиченце на година и месец близо, което няма зъбки. Коментирайки случая с нашата педиатърка, тя каза че това не е нещо ненормално. Всяко дете е уникално.

На Майчето първият зъб изби когато беше на 9 месеца и половина и за 2 месеца се сдобихме със 7 зъба (ако не са станали повече вече)  Crazy

# 3
  • Мнения: 6 155
Синът ми до 1г. нямаше никакъв зъб, така че спокойно - ще излезнат  Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 301
На моя син първото зъбче проби на 10,5 месеца, после скоростно за 2 седмици излязоха 7. Няма страшно, няма дете, на което да не са излезли зъбките.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 387
И моята щерка още няма нито един зъб, а е на 11м., но се успокоявам с факта, че съм чувала за деца, на които са им поникнали на 14-15м.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 407
Спокойно, няма за какво да се притесняваш. На Вики първото му зъбче изби на 10 месеца. Сега на годинка и четири месеца има само 4 зъбчета, но хич не се притеснявам. Когато избият-тогава.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Няма защо да се притесняваш.На моето дете първият зъб се показа почти на година.Така мъките минават по-бързо.На стри серии му избиха всички зъбки.

# 8
  • София
  • Мнения: 74
Както вече са ти казали няма защо да се притесняваш. И при нас на малката ми дъщеря първото зъбче проби една седмица преди да направи годинка а сега проби второ и третото е на път.Всичко е индивидуално.

# 9
  • Мнения: 507
Не се притеснявай и ние още нямаме. Но и на каката ни излязоха късно на 1г. и 1с. Тъй че и сега ги чакаме чак около годинката.

# 10
  • Мнения: 4 806
ти знаеш вече, че децата са много различни.
появата на зъбки много варира като време.
няма начин да не се появят, но ще стане, когато му дойде времето Simple Smile

# 11
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
и аз мисля че няма място за притеснение,на дъщеря ми изби първия зъб на девет месеца след това инаше голям застои и сега вече има 11 зъба.

# 12
  • Мнения: 1 427
Ще има, споко!

# 13
  • Мнения: 1 033
Няма място за притеснение. За сведение първият зъб на дъщеря ми проби на 11 месеца. Вяно че и аз вече тръпнех от нетърпение, а и тя се лигавеше за 5има, та всеки път питах педито за зъбките и отговорът й беше:Не сме имали такъв случай да не поникнат зъбки:)

# 14
  • Мнения: 1 117
Първото зъбче на сина ми изби на 10 месеца , и на другия ден забелязах , че и второто е пробило. Не се кахъри- ще му поникнат зъбчета Wink

Общи условия

Активация на акаунт