за алерголога д-р Мустаков

  • 33 931
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Цитат на: pretty_witty
Да , можеш да го маправиш, според мен за 104лв той и на зародиш ще го направи този тест. Добре, че не му се вързах на този човечец, та да сме му от редовната клиентела години наред. Досега да сме се нагълтали с антихистамини като за световно, пък и диетката ще разболее и възрастен човек, да не говорим за бебе. А подход към децата определено няма. Баща му може и да си е разбирал от работата, ама знания по съребрена линия не се предават...

Хайде сега и ти.
Не правете така бе хора - след няколко дни ще водя бебо при него! Вече толкова неща прочетох, че не знам с какв а нагласа да отида??? Sad

# 31
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: pretty_witty
А подход към децата определено няма.


Е, това е абсолютно вярно, просто забравих да спомена и него...

За бащата и аз съм чувала страхотни работи, най-вече от по-възрастното поколение лекари.
Ма то дофторството не е като обущарството, да се предава по наследство  Laughing .

И накрая да спомена само, че преди половин година правих на сина си кожния тест за алергии в МА и той не прояви алергия към абсолютно нищо! По логиката на Мустаков (понеже не го послушах за антихистамините и диетата, а само "провокирах" алергиите на детенцето), сега би трябвало да има алергия и от водата и въздуха. Е, тц!  Grinning

# 32
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Valery
Вече толкова неща прочетох, че не знам с какв а нагласа да отида??? Sad


Скептична, най-малкото...  Twisted Evil

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Valery

Хайде сега и ти.
Не правете така бе хора - след няколко дни ще водя бебо при него! Вече толкова неща прочетох, че не знам с какв а нагласа да отида??? Sad


Аз пък мисля, че трябва да отидеш непредубедена и сама да си съставиш мнение. Дори и нещо да не ти хареса, отсей полезната информация и така. Честно казано за пръв път чувам толкова крайни мнения за Мустаков, нямам лични наблюдения, но познавам много момичета, които са страшно доволни. Успех!

# 34
  • Мнения: 4 358
Цитат на: mam4e
Аз пък мисля, че трябва да отидеш непредубедена и сама да си съставиш мнение. Дори и нещо да не ти хареса, отсей полезната информация и така. Честно казано за пръв път чувам толкова крайни мнения за Мустаков........

На същото мнение съм.
Само искам да кажа, че от две години водим Оги при д-р Мустаков и не ни е поискал дори една стотинка. Не сме правили тест, защото д-р Мустаков каза, че при Оги не е необходимо.
За всеки лекар могат да се чуят менения в двете крайности, ти сама ще прецениш колко адекватни са съветите му.
И още - никой не може да те задължи да правиш тест.

# 35
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: tedi_b
Само искам да кажа, че от две години водим Оги при д-р Мустаков и не ни е поискал дори една стотинка. Не сме правили тест, защото д-р Мустаков каза, че при Оги не е необходимо.
За всеки лекар могат да се чуят менения в двете крайности, ти сама ще прецениш колко адекватни са съветите му.
И още - никой не може да те задължи да правиш тест.


Готова съм да се обзаложа, че го водите в кабинета му в МА, не в частния!  Twisted Evil
За теста не задължава, а ПРЕПОРЪЧВА! Е, каква майка би могла да си, ако такова "светило" ти казва какво е най-добре за детето, а на теб ти се досвидят 100 лв.  Twisted Evil
Между другото, добре е като плюем или хвалим някой лекар, да уточняваме дали впечатленията ни са от държавната му работа или от частната практика. Ако знаете какви недоразумения и несъответствия ще излязат наяве...   Money  Outta Joint  People Angel

# 36
  • Мнения: 4 358
Зъхи, налагало се е да ходим и на двете места. Аз лично не съм била в частния му кабинет, но мъж ми е ходил. Мустаков не ни е искал пари.

Мисля, че си малко крайна за майките, които не правят теста, въпреки че им е препоръчан... визирам това твое изказване:
Цитат на: Зъхи
Според него синът ми беше с алергия към почти ВСИЧКО - разбирайте - картофи, ориз, ябълки, глутен, млечен белтък, абе всичко! Трябвало само на Фризопеп да караме докато детето стане на две годинки и му изписа една година непрекъснато даване на антихистамини!   Не можех да повярвам на ушите си! Толкова се ядосах, че се прибрахме и аз започнах всеки ден по малко да си го захранвам със сирене и млечни продукти (ориз и картофи винаги си беше ял и нищо му нямаше, естествено!). Не показа никъква реакция. До ден днешен не се съобразявам с ТЕЖКАТА му хранителна (според Мустаков) алергия!


С това се изчерпвам по темата.

# 37
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: tedi_b
Зъхи, налагало се е да ходим и на двете места. Аз лично не съм била в частния му кабинет, но мъж ми е ходил. Мустаков не ни е искал пари.

Мисля, че си малко крайна за майките, които не правят теста, въпреки че им е препоръчан... визирам това твое изказване:
Цитат на: Зъхи
Според него синът ми беше с алергия към почти ВСИЧКО - разбирайте - картофи, ориз, ябълки, глутен, млечен белтък, абе всичко! Трябвало само на Фризопеп да караме докато детето стане на две годинки и му изписа една година непрекъснато даване на антихистамини!   Не можех да повярвам на ушите си! Толкова се ядосах, че се прибрахме и аз започнах всеки ден по малко да си го захранвам със сирене и млечни продукти (ориз и картофи винаги си беше ял и нищо му нямаше, естествено!). Не показа никъква реакция. До ден днешен не се съобразявам с ТЕЖКАТА му хранителна (според Мустаков) алергия!


С това се изчерпвам по темата.


Това за майките и теста беше на майтап, съжалявам че не е станало ясно!  Wink Естествено, не смятам така!  Grinning Имам предвид с какво той и други лекари спекулират в подобна ситуация!

# 38
  • Мнения: 4 358
Извинявай, прозвуча ми като заяждане  Neutral Face
Много се паля по темата, защото моят син наистина има алергия и то не от най-леките форми. Двама лекари наблюдават Оги, аз следвам съветите им и той бавно се оправя.
И въпреки всичко мога да говоря само от личен опит.

# 39
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: tedi_b
Извинявай, прозвуча ми като заяждане  Neutral Face
Много се паля по темата, защото моят син наистина има алергия и то не от най-леките форми. Двама лекари наблюдават Оги, аз следвам съветите им и той бавно се оправя.
И въпреки всичко мога да говоря само от личен опит.


Изчакай да порастне още малко и направете кожния тест. В МА ми казаха, че ако случая е тежък, може да се направи и преди 3-4 години! Успех!

# 40
  • Мнения: 6 320
Цитат на: pretty_witty
Баща му може и да си е разбирал от работата, ама знания по съребрена линия не се предават...


Аааа..... за него аз мога ферман да напиша.
От сина нямам впечатления, но баща му за малко не ме умори, да не говорим пък, че в чужбина ме гледаха като полезно изкопаемо като разбраха методите му за "лечение". Затова пък самочувствието му беше ненадминато.
Щастлива съм, че съм жива и че ужасно тежката ми астма вече е само спомен, въпреки старанието му да ме умори и щенията да ме "лекува".... Ако се бях оставила в неговите ръце - или щях да си отида млада и зелена, или щях да съм напомпана до козирката с антихистамини и кортикостероиди, да живея в скафандър, да не ям и да не се докосвам до нищо.
Айде мерси.
Силно се надявам синът му да е поне малко по-кадърен и по-загрижен за пациентите си...

# 41
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: Mamma
Ако се бях оставила в неговите ръце - или щях да си отида млада и зелена, или щях да съм напомпана до козирката с антихистамини и кортикостероиди, да живея в скафандър, да не ям и да не се докосвам до нищо.
Айде мерси.
Силно се надявам синът му да е поне малко по-кадърен и по-загрижен за пациентите си...


Така и аз мога да лекувам алергии, не е нужно да си голям спец!  Imp Слагаш човека на пълна диета от храните, към които проявява някаква реакция, изолираш го от всичко, бацаш антихистамини с месеци и години и - ЧУДО - той вече не проявява алергия (в добрия случай!)!  Imp Айде няма нужда!  Hands Fist

# 42
  • Мнения: 18 542
Аз съм от доволните от Мустаков.
Правихме теста, но аз настоявах за него.
До сега не ми е взел и стотинка, макар че сме ходили 2 пъти в частния кабинет и 2 пъти в МА.
Не забелязах да няма подход към децата каквото и да разбирате под това понятие.
Борис определено има алергии и за сега съм доволна от лечението, което препоръчва Мустаков.

# 43
molq kagete mi kak e s priemnite dni i 4asove.nie sme ot provinciqta i .....ot skoro imame nqkakva alergiq,no za sega ne e qsno ot kakvo.petna ot vodnisti pap4ici,koito se razrastvat, po racete i krakata .lekuvame se s mazila sega.ako nqkoi e imal podobno ne6to.

Общи условия

Активация на акаунт