Кой ще си признае?

  • 4 745
  • 93
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 818
Сънувала съм, даа. И аз като Дона, докато бях бременна, си беше направо задължително Laughing Но не с известни мъже, а с мои познати. Обикновено с тези, дето най-малко съм очаквала. И на сутринта винаги съм се чувствала почти влюбена Laughing
Сънувала съм и с мъжа ми, много забавно е било, щот сънувам,че го консумирам, после в съня си осъзнавам, че е сън и започвам да сънувам, че съм се събудила и вече го консумирам наистина Laughing
Голям зор, докат се събудя, ей! Laughing

А сънят, който ми се е повтарял много често е, че изневерявам на мъжа ми със самия него Joy Голяма обърквация настава. Хем искам да спя с него, хем се притеснявам, щот съм женена, но той е един и същ човек всъщност, направо съм си за психиатър hahaha

# 46
  • Мнения: 4 733

Добра ли си? Simple Smile Щото ако е " Да " Шъ Тъ сЪнувам нощес, така да знаеш Simple Smile

# 47
  • Мнения: 7 474
Ща се напъна пак и ще питам мацката довечера   smile3524   Joy Joy Joy

Но това е единственния начин да се видя с хубав, стегнат мъжки задник  Mr. Green

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Въх - последно "изневерявах" на мъжът ми с един левент и една девойка.

/не ми позволява да сложа емотикон ... нещо става, нито да удебеля или намаля шрифта ... /

# 49
  • Мнения: 235
редовно ми се случва , обикновено с тези мои познати сладури които влизат в графата - "Как ме е яд че тогава не те опънах" , ама пък на сън какво ги правя..............оххххххх

# 50
  • Мнения: 1 001
Я пратете един ЛС на deja pere Той май обича такива теми и може да ви дообогати smile3534 smile3512

# 51
  • Мнения: 4 733
Я пратете един ЛС на deja pere Той май обича такива теми и може да ви дообогати smile3534 smile3512

Той си замина...Що чоплиш сега в раната Sad Я по-добре вземи разкажи нещо по темата, не се скатавай Wink

# 52
  • Мнения: 1 001
Ама не се будим със залепнали гащи нали Simple Smile
И аз сега к'во, под ножа, та децата да имат две мами ли
Шегичка беше това Wink Даже малко съчувствам , че сигурно е кофти на сутринта при вас Simple Smile
Трябва да ида пак на доктор - не ми е оперирал ЦЯЛОТО чувство за хумор. А и ако от срама ми е оставил ... кофти

А по темичката - не знам дали някой не е имал мокри сънища, ама все още не съм бил с някой мАж или да съм бил жена Embarassed

# 53
  • Мнения: 1 001

Sorry нямам никакво инфо! А и какво означава "замина"

Та по темата, мокри сънища дал Бог, но с известни дами не съм имал (а как да имам, кат не зяпам TV). Ама е имало случаи на сутринта да се чудя що за същество съм "гонил" newsm78

# 54
  • Мнения: 4 733

Sorry нямам никакво инфо! А и какво означава "замина"
Малко off от темата, но колегата ти форумец смени местоработата и ще ни навестява по-рядко.

# 55
  • Мнения: 42
Перето днес някъде размотаваше фанелка из форума ама помня ли къде го четох newsm78

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
Пере ни липсва на всички Simple Smile Щеше да е интересно да прочетем за неговите мокри сънища Simple Smile
Аз си признавам без бой, миналия четвъртък се събудих и дори протегнах ръка към телефона да звъня на едно много старо гадже, с което си прекарвахме страхотно. Защото насън го сънувах и така се бях вживяла, че...  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Били ли сте в такова състояние, когато искате да се събудите, щото осъзнавате, че е сън, но ви е толкоз хубаво и сте тъй възбудени, че не искате да свършва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Е, аз като взех телефона в ръка и ме напуши на смях и както съм писала в друга тема /макар тогава да ставаше въпрос за смелия готвач/, придърпах скъпия, който се зарадва Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 733
Били ли сте в такова състояние, когато искате да се събудите, щото осъзнавате, че е сън, но ви е толкоз хубаво и сте тъй възбудени, че не искате да свършва Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аха, има ги тоя вид сънища...Случвало ми се е даже да сънувам нещо ( хубаво или лошо ), разбуждам се и като заспя съня продължава, когато е сексуален е добре, ама ако е нещо гадно тц Sad

# 58
  • Мнения: 663
Да случвало ми се е доста пъти пр. с човек който бих искала да го направя в действителност  но няма как  Sad ....................събуждам се в добро настроение Simple Smile

# 59
  • Мнения: 755
Сънувам и аз таквиз ми ти работи , ама веднъж съм се издънила на глас с подобен сън /мъжът ми не спря да ме бъзика /... Crazy Embarassed Crazy

Общи условия

Активация на акаунт