Да обсъдим хомеопатите

  • 117 284
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 737
- Да не забравяме че и в момента Хомеопатията продължава да се развива, и който не посещава международни семинари, не чете най-новата хомеопатична литература, не ползва модерните компютърни хомеопатични програми, бързо изостава в развитието си...

И аз съм съгласна с това, за това не могат да бъдат достъпни 24 часа нон стоп.
Някаква препоръка във връзка с това? Ние имаме координати на 2-ри хомеопат за спешни случаи и не знам колко е правилно това. Макар, че те като има нещо важно и като се юрнат всичките по семинари и 10 телефона да имам, все тая... За това съм избрала за резервен вариант хомеопат, който не се развива и не посещава такива неща... Имам ли друг избор?  newsm78

# 46
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
те като има нещо важно и като се юрнат всичките по семинари и 10 телефона да имам, все тая...

 - Все пак тези семинари са веднъж (3-4 дни) на 3 месеца  Simple Smile

# 47
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
- да ви казва какъв препарат ви дава и защо, а не да пази тайни.

 - Има и някои изключения, например ако ви предпише "Усойница", "Пепелянка",  "Сепия", "Арсеник", "Стрихнин" и т.н. - и вие го прочетете - Ами ако се ужасите и самосугестирате?!  Thinking

# 48
  • Мнения: 1 737
- Все пак тези семинари са веднъж (3-4 дни) на 3 месеца  Simple Smile

Да, така е, с мен и мъжа ми примерно няма проблем, нас кучета ни яли, ако трябва и някоя алопатична отрова  ще пийнем, като опре ножа до кокала, но Детето? Някой път положението е критично и слава Богу в такива моменти винаги съм намирала хомеопата, но съм си мислела - ами ако я нямаше? Чамурлийска беше скоро в чужбина за 1 седмица.


- Има и някои изключения, например ако ви предпише "Усойница", "Пепелянка",  "Сепия", "Арсеник", "Стрихнин" и т.н. - и вие го прочетете - Ами ако се ужасите и самосугестирате?!  Thinking
Да, на приятелката ми детето пие туберкулин - нали се прави от заразен с туберкулоза бял дроб на крава.  eat  Joy Въпреки, че е много добре запозната с хомеопатия и потенциране, пак се притесняваше да го дава на детето си, ама се пречупи и имаха много добро подобрение.  Grinning Представям си някоя майка, дето не знае всичките подробности около това как се правят лекарствата, направо може да се откаже от лечението, като разбере.

Друго изключение, за което знам - майката на въпросната приятелка ходи на хомеопатични курсове. Отделно я лекува международноизвестен хомеопат (д-р Шах) и забранява да и се казва с какво я лекува, за да не започне самолечение, или да си позволи да вземе лекарството по често и т.н.

# 49
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
нас кучета ни яли, ако трябва и някоя алопатична отрова  ще пийнем, като опре ножа до кокала, но Детето? Някой път положението е критично и слава Богу в такива моменти винаги съм намирала хомеопата, но съм си мислела - ами ако я нямаше?

 - Всеки уважаващ себе си и работата си хомеопат, при отиване в чужбина задължително посочва заместващ го хомеопат.

Цитат
(д-р Шах) и забранява да и се казва с какво я лекува, за да не започне самолечение, или да си позволи да вземе лекарството по често и т.н.

 - Да моя приятел Д-р Шах, така практикува, но ние присъсващите на Супервизиите му, вземаме дейно участие в дискусията, като разбира се накрая той решава за лекарството, а ние сме длъжни да пазим лекарската тайна! Peace

# 50
  • Мнения: 1 680
Допълвам списъка:

Атанас Гълъбов 9589795, 0898544676
Мариана Стоименова 0888268415
Виолета Тенева 0887225057   9440294
Валя Янкова 0888675497
Марио Бояджиев 0888984895   9731025
Калина Костова 8439326
Юлия Цанкова 0888341004 - вече практикува Боаронска хомеопатия
Миронова 0888878615
Ванков 0888373600
Екатерина Чамурлийска 851 85 57, 0898/246 283

# 51
  • Мнения: 35 961
AQ, моят мъж се стряска, когато давам на децата Беладона  hahaha

Също като Дино съм пациент на д-р Михайлова, доволна съм от нея  Peace

Сръчка, използвай това

# 52
  • Мнения: 35 961
д-р Янева 088 772 6646

# 53
  • Мнения: 138
Здравейте.
Не зная дали това е правено под някаква форма и преди, но аз предлагам да си сътрудничим в намирането на хомеопат.
не зная как е в София и др. големи градове, но повярвайте ми тук не се среща на всеки ъгъл табела ХОМЕОПАТ, да не кажа , че въобще няма. Сигурно не само аз съм затруднена при намирането на такъв.
 Отварям тази тема за да помоля всички да споделят опита си с хомеопатите, да оставят координати на такива, както и мнението си за съответния.
 Кото се натрупат достатъчно мнения и информация, тази тема може да се превърне във своеобразен справочник за хомеопатите в цялата страна, който да ни помага при намирането, избора или смяната на лекар.
 Ще започна първа като запиша:
Д-р. Боева, Хасково,тел.038664298 - нямам натрупани лични впечатления, само мога да кажа , че прилага боаронска хомеопатия
 Дано идеята да ви е харесала и да я подкрепите с мненията си  bouquet

# 54
  • Мнения: 138
И аз открих един справочник, ето линк на заинтересованите:
http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html

# 55
  • Мнения: 1 655
И аз открих един справочник, ето линк на заинтересованите:
http://www.homeopathybg.org/RegBMHO.html
Тези за боаронци основно и тук-там някой класик за цвят!

# 56
  • Мнения: 138
А къде мога да намеря класически?
Повярвайте, че се чуствам като в задънена улица. В момента дъщеря ми стои свита на кълбо в мен и с висока температура, а мен ме е сра да я заведа при джипито, а не знам вече към кого да се обърна. Не искам пак да й давам панадоли, капки за нос и тн.

# 57
  • Мнения: 1 655
Обади се в Българско  … 90;во и ги попитай за координати на техни колеги в твоя район. Другия вариант е да пътувате до София, не знам колко удачно е това в случая.

# 58
  • Мнения: 138
Благодаря ти Svetla1  Hug

# 59
  • Мнения: 1 655
За нищо  Hug
Дадоха ли ти координати в Хом. Общество?

Общи условия

Активация на акаунт