Хубавата жена - скъпо удоволствие?

  • 5 888
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Тц, грозните излизат по-скъпо. Трябват повече процедури, макиаж... Mr. Green

  202uu

а се оказа че си имаме и супер емотикон по темата

bombs

# 31
  • Мнения: 61
Не мисля че хубавата жена е скъпо удоволствие, защото първо вече сме във 21-ви век, когато жената е напълно самостоятелна и независима.
Отделен е въпроса че, всяка себеуважаваща се жена трябва да полага нормални или поне в рамките на нормалното грижи за себе си. Двете крайности, като това да не се поддържа или да изсипва тонове грим и козметика по себе си, не носят нищо повече от отрицателен ефект.
Второ, лично аз не приемам жената като предмет, който избирам -> купувам -> поддържам го после и плащам за него, според мен това е обидно. Ако жената държи на себе си като жена ще се поддържа, както споменах по - горе и няма да чака някой " батко / чичко / etc. " да дойде да и плаща за тази работа.
Има я и другата крайност, че някои жени си превръщат половия орган в спестовна касичка което е повече от грозно, но на тях така им харесва и щом им е удобно нека го правят.
А и като нямам bmw 7-ма серия , милион ойро в банката и дебел портфейл к'во ? трябва да се задоволявам с бухали ли ? не благодаря  Naughty

Ето, моята жена е прекрасноизумителнообаятелно хубава и се поддържа такава ама за тази цел аз не наливам в нея пари като в някоя стомна. Има достатъчно интелект, да се поддържа такава каквато тя се харесва -> съответно и на мен ми харесва Simple Smile  и тая цел не и коства стотици / хиляди и т.н.

така че, не ... хубавата жена не е скъпо удоволствие ... скъпото удоволствие е от това колко умствен багаж и колко мозъчни клетки / гънки има в главата си Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 517
Не мисля че хубавата жена е скъпо удоволствие, защото първо вече сме във 21-ви век, когато жената е напълно самостоятелна и независима.
Отделен е въпроса че, всяка себеуважаваща се жена трябва да полага нормални или поне в рамките на нормалното грижи за себе си. Двете крайности, като това да не се поддържа или да изсипва тонове грим и козметика по себе си, не носят нищо повече от отрицателен ефект.
Второ, лично аз не приемам жената като предмет, който избирам -> купувам -> поддържам го после и плащам за него, според мен това е обидно. Ако жената държи на себе си като жена ще се поддържа, както споменах по - горе и няма да чака някой " батко / чичко / etc. " да дойде да и плаща за тази работа.
Има я и другата крайност, че някои жени си превръщат половия орган в спестовна касичка което е повече от грозно, но на тях така им харесва и щом им е удобно нека го правят.
А и като нямам bmw 7-ма серия , милион ойро в банката и дебел портфейл к'во ? трябва да се задоволявам с бухали ли ? не благодаря  Naughty

Ето, моята жена е прекрасноизумителнообаятелно хубава и се поддържа такава ама за тази цел аз не наливам в нея пари като в някоя стомна. Има достатъчно интелект, да се поддържа такава каквато тя се харесва -> съответно и на мен ми харесва Simple Smile  и тая цел не и коства стотици / хиляди и т.н.

така че, не ... хубавата жена не е скъпо удоволствие ... скъпото удоволствие е от това колко умствен багаж и колко мозъчни клетки / гънки има в главата си Simple Smile


БРАВО!!!

# 33
  • Мнения: 2 759
.. жената, която се грижи за себе си е хубава - грим, прически, дрехи, козметика, процедури, козметици, фитнес, посещава определени заведения, движи се в определени среди и т.н. каквото се сетите... В този случай тълкувам казаното като: "не мога да ти осигуря всичко това, а и ти няма да се откажеш от него, заради мен"...
     Peace  . Може да е комплекс, а може и да е съвсем реална оценка. Ако примерно си израстнала сред лукс, разполагаш с пари и си имаш джип за 18-тия рд, това би комплексирало доста мъже (момчета), които нямат такива възможности .. Повечето от тях няма да посмеят да те поканят да излезете в близкото кафе в Овча купел, освен ако не сте особено добри приятелчета. Те смятат (и обикновено са прави), че ако ходиш на фитнес в Кемпински, няма да пиеш кафе за 0.30 ст на крак във Люлин 18. Пиша не много свързано и сравнително крайно само за да дам пример. Вероятно, в живота нещата не са толкова крайни. Но уважавам тези мъже, защото това показва, че те искат да издържат/закрилят/защитават жените, за разлика от тия, които се опитват да живеят на твой гръб.

# 34
  • Мнения: 282
Хубавата жена си е хубава и без много глезотии.Ох ,ама как се изказах Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 3 271
Имам една позната, която изглежда като модел - перфектна от всякъде. Тя много добре го знае и умело го използва. Например тя си мие косата  "само с шампоан за 80 лв"  doh и естествено си е имаше приятел, който и осигуряваше средства, за да си го купува. Когато гаджето и остана без парички, тя си намери ново гадже, което да и го купува Hug.
 Един път чух коментар по неин адрес между двама приятели - единия каза за нея :
Еххх, скъпа лимузина е Ива, скъпа и тунингована newsm53
И какво излиза, че за да я поддържа човек природната красота наистина си трябват средства  smile3521, както се казва да си правиш финна полировка.

# 36
  • Мнения: 61
Мда, само ще се поддържа природната коса със шампоан за 80 лв. И още повече че, не е ли обидно след като приятеля и осигурява тези изчанчени и никому ненужни глезотии и в един момент не може вече да и купува шампоанчета за 40 eur, да му бие шута и да бяга при друг.
А и това не е скъпа лимузина тунингована, щото това са чисти прищявки.
Ама не е луд този който изяжда цяла тава баница, луд е този който я дава ...

както казах, скъпата жена идва от съдържанието на черепната кухина ... не от изкуствено лъскавата обвивка Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
както казах, скъпата жена идва от съдържанието на черепната кухина ... не от изкуствено лъскавата обвивка Wink

 smile3501 thumbsup

# 38
  • Мнения: 338
Абе" грозна жена няма,ако водките са в повечко" Drunk-така казват братушките. smile3521

# 39
  • Мнения: 2 759
Абе" грозна жена няма,ако водките са в повечко" Drunk-така казват братушките. smile3521

    Ново двайсе - и за водка пари сега!  Twisted Evil

# 40
според мен тоз не е комплексар в началото на темата ами си разсъждава съвсем логично човека...Човека сигурно си мисли: за какво ми е хубава жена като след време ше има толкова атаки отстрани че може и да я загубя. Проблема е че човека неможе да се довери на любовта към другия а гледа повече на външността.
и най вероятно е искал просто да има нашата форумка като трофей (както някой сподели вече)

А да се жениш за хубава жена само да се показваш на аверчеатата колко си вървежен,,, това според мен е липса на вещество под ккапака.

Между другото аз си мислия че мъжете са по суетни от жените.

Моята жена ми излиза евтино... ама и тя не е някоя неземна красавица, ама си я обичам и харесвам и друга не ми трябва и ако дойде и ми каже... скъпи дай ми 80 лв. да си купя шампоан като на Иви... ще и дам...  Hug... какво да правя. Но има акъл в главата си и не ме работи за пари... А според мен колкото и да е сляп един мъж идва време когато проглежда и започва да вижда дали жена му го работи за пари.

# 41
  • Мнения: 2 677
Що пък хубавите жени да са скъпи?  newsm78 Аз не смятам, че съм за изхвърляне, а веднъж влизаме в едно квартално магазинче и мъжът ми ме пита дали искам нещо. Аз отговарям: "Да, близалка." Тогава продавачката вика: "Я какво хубаво момиче си си намерил, пък и ти излиза евтино - 20 стотинки."  Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 1 451
От жена, до жена има разлика. На някои близалките им са бая скъпи, щото карат С -класа например Wink

# 43
  • Мнения: 87
От жена, до жена има разлика. На някои близалките им са бая скъпи, щото карат С -класа например Wink
....аз имам една позната(приятелка) , която си купува прашки за по 120 кинта (все още не съм разбрал защо го прави)! Това жената не е като човека Laughing - дай й пари и й гледай сеира!
Сетих се за един лаф: "чуждата кокошка -патка" Simple Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 44
  • Мнения: 2 891
Според мен, момчето е имало в предвид следното:
В нашето семейство татко издържа мама или в моята компания мъжете издържат жените си   loveuuu - аз така съм възпитан   baduu - знам си авоарите  Money - много си красива  newsm51 - сигурно и ще имаш много изисквания - не мога да си го позволя   33uu
Аз поне така го виждам. Мисля, че в наши дни този комплекс за безпаричност мъжете сами си го причиняват. Интересното е, че даже не се и опитват да проверят, дали наистина скъпо ще им излезеш. Страх ото отхвърлане ли е, какво ли?

Общи условия

Активация на акаунт