Килим за детска стая

  • 5 176
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 650
Дайте идея откъде да купя килим за детската ни стая. Ще ми се да е нещо за игра, ама тези с пистичките са много шарени. Може и да е с герои на Дисни. Но не ми трябва малко килимче а голям поне 2,60 на 1,50м. Предпочитам да не е вълнен, а нещо по-леко. Виждали ли сте някой магазин с по-голям избор, защото в Практикер има само 1-2 вида.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 926
На околовръстното между Симеоново и Драгалевци има един голям магазин за килими - там съм виждала детски, но не обърнах внимание за големината точно Peace

# 2
  • Мнения: 6 039
за момче или момиче, в каква цветова гама?

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
В Бургас в Домко има много голям избор. Много са хубави, правят и по каталог. Белгийски са и са на прилични цени! Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 650
за момче или момиче, в каква цветова гама?

За момчета. Мебелите са в светло зелено и кафяво. И килима мислех да е в пастелно зелената гама. Даже бях гледала един с футболно игрище ама не помня вече къде.

# 5
  • Мнения: 1 258
И аз се присламчвам към въпроса(да не отварям нова тема).
Имахме памучен светлозелен килим в детската стая,обаче не издържа на напрежението(и прането).

Сега като че ли ми се ще да е мокетен,защото много по-лесно се чисти.Ама никъде не съм срещала нещо по-оригинално и стилно от много шарените килимчета с нарисувана дама на тях или колички.И аз моля за идеи къде може да има нещо такова.

# 6
# 7
  • Мнения: 3 089
мдааа - тук бях обснила за постелките-пъзели, но в темата иде реч за баш килим, така че редактирах.

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 12:53 от majceto

# 8
  • Мнения: 205
В Бургас в Домко има много голям избор. Много са хубави, правят и по каталог. Белгийски са и са на прилични цени! Peace

ако бургас ти е далече,видях страшно килимче в окланд,нова зеландия Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 1 561
Линка на Carpetmax ми хареса много.Благодаря, ще следя темата и аз, че и аз търся.
Една мама тук във форумя, но не и помня ника имаше хубави снимки от тяхната детска с много красим килим.На цветя, в меки пастелни цветове- жълто, оранж, зелено.
Даже съм си сейвнала снимката и я гледам и въздишам.Дано скоро да открия въпросния килим някъде.
В домко има подобни , но малкия размер 70б140 някъде беше към 250 лв newsm78Струва ми се доста, пък и тепърва ще започне малката да маже, та не ми се мисли.Май варянта с пъзела първоначално ще е най- подходящ.
Ние имаме един комплект, с приказка, но в края стои малко повдигнато и малката се спъва, само това не ми допада.

# 10
  • Мнения: 6 039
да не става дума за това?

# 11
  • Мнения: 1 073
Малена, този килим е страхотен.  Laughing Ръчен ли е и има ли вълна в него? Аз търся нещо точно в тази гама и страшно ми допада. Дай инфо, моля, от къде го взе? Peace

# 12
  • Мнения: 6 039
ръчен е, но не е вълнен а акрилен, писала съм и в други теми по този въпрос.

-------
повече информация - на лични

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 22:44 от Mamma

# 13
  • Мнения: 6 039
Ама много гадно се вижда на тези сними, като се публикуват в Снимка Бг и качеството е кофти.
Това е друга снимка,

# 14
  • Мнения: 1 258
Malenna,моля те и аз за инфо дали може да се видят такива килимчета някъде в София,а и тапетите също

Общи условия

Активация на акаунт