От къде ТСМ видео-бебефон в Пловдив?

  • 1 363
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
До скоро ги имаше на всякъде... а сега изчезнаха. Някой виждал ли е тези дни някъде и на каква цена? Много благодаря за отговорите!

# 1
  • Мнения: 130
I w dwata sklada na TCM gi njama, proweri w rechnomarket ili technopolis - tam wijdach takiwa... uspech

# 2
  • Мнения: 1 172
Виж тук все още се твърди, че е наличен. Можеш да го поръчаш по Интернет (ако този модел имаш предвид, де):
http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/31_60/products_id/310

# 3
  • Мнения: 346
по добре си го поръчай по интернет в някой тсм магазини са с по висока цена поне във варна е така

# 4
  • Мнения: 903
Не знам защо , но съм малко скептично настроена към тези он-лайн магазини. Ако го намеря ... по добре да си го купя от нормален магазин. Можеш да го пробваш и всичко останало. Пък и като платиш таксата за изпращане... не мога да кажа че са по-евтини.

# 5
  • Мнения: 565
Вчера видях такъв в едно забутано магазинче за ТСМ стоки срещу м-н Сани в Смирненски.  Струваше 120лв. Ако те интересува, ще се напъна за по-подробни обяснения на местоположението.

# 6
  • Мнения: 903
Вчера видях такъв в едно забутано магазинче за ТСМ стоки срещу м-н Сани в Смирненски.  Струваше 120лв. Ако те интересува, ще се напъна за по-подробни обяснения на местоположението.
Давай миличка, никъде не мога да ги намеря. Много мерси  bouquetbouquet
Дано да не е много забутано, че съм зле с ориентацията Blush.... има да си обикалям квартала.. докато ми свърши бензина.

# 7
  • Мнения: 565
Отправна точка - м-н Сани в Смирненски (предполагам, че знаеш къде се намира). Точно срещу магазина има една нова сграда на два етажа. В тази сграда има магазини, както от страна на Сани, така и от противоположната страна. Минаваш от тази противоположна  страна и в дъното има магазинче за ТСМ стоки и дънкови облекла. Магазинчето е последното до едно тунелче. Дано си ме разбрала и да го намериш Laughing Успех! П.С.   Ако си с кола можеш да паркираш зад Сани Stop

# 8
  • Мнения: 120
Магазина на ТСМ срещу колелото на Държавна болница(нов е)на ул.Любен Каравелов 21

# 9
  • Мнения: 13 512
ТСМ склад на Квазер Електроник: до х. Родопи, тел. 032/675 134  675-136

# 10
  • Мнения: 903
ТСМ склад на Квазер Електроник: до х. Родопи, тел. 032/675 134  675-136

Tам го няма! Вече проверих и в двата склада.

# 11
  • Мнения: 120
Магазина на ТСМ срещу колелото на Държавна болница(нов е)на ул.Любен Каравелов 21
Магазина е нов на ТСМ е, от един месец работи и има видео бебефон-цената му е 92 лв.

Общи условия

Активация на акаунт