До мамите раждали в Майчин дом-София

  • 9 236
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 371
Д-р Дяволов и д-р Славов newsm20

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм недоволна от Гунев, но това си е отделна Тема.


Аз също...
И аз.
Ражданията ми бяха при доц. Чернев, завеждащ патологията на 10 ет. и съм много доволна.

# 32
  • София
  • Мнения: 570
Доволна съм от Майчин дом. И най-вече от акушерката, която ме изроди - Даниела Цончева. Не съм имала никакви уговорки. Според мен е е излишно да се дават пари на лекари за раждане. При мен цялата работа свърши акушерката. Лекарката дойде накрая, за да направи 2 шева. Дори не ми се представи - и до сега не знам как се казва. Но акушерката няма да я забравя - често минаваше да ме наглежда докато бях в предродилна зала и ми обесняваше какво следва и след колко време горе-долу.

# 33
  • Мнения: 72
Може би вече е късно, но.. д-р Асен Николов Simple Smile

# 34
  • Мнения: 70
Може би вече е късно, но.. д-р Асен Николов Simple Smile
И аз при него родих  Peace И съм страшно доволна  Hug
Един ден ако имам второ пак при него ще родя!  Hug

# 35
  • Мнения: 644
Здравейте!
Предстои ми второ раждане.Насо4ила съм се към Май4ин дом-уговорка с лекар. Thinking newsm78
Може ли мамите,които скоро са раждали там,да споделят ,какви са условията в болницата и ако има,някакви по-специални изискванията ?
Какви са стаите?  По колко 4овека? Положението с баня/тоалетна как е?
Зная,4е бебоците са при майките... 
Свиждане?

# 36
  • София
  • Мнения: 277
Аз ходя в частния кабинет на д-р Гунев - той работи и в Майчин дом... пиши на лични ако искаш координатите му - много съм доволна от него - страхотен човек! а и видеозона, на който преглежда е 2Д...

# 37
  • Мнения: 1 671
Аз родих там преди почти 3 месеца.  Не съм имала уговорка с лекар, родих нормално и цялата работа свърши акушерката.
За родилите нормално е 12 етаж, където бебетата са при майките. Стаите са с по 2 легла, към тях има баня и тоалетна, много добре е направено. Топла вода има по всяко време. Бебето е в едно легълце на колела до твоето легло и зад него има бокс, където се издърпват за малко бебетата, за да им сменят памперсите. За свиждането не знам - с момичето, с което бях в стая се бяхме разбрали да идват при нас само татковците и никой не ни е забранявал да идват. И двамата идваха след работа за по половин час.
Ако те интересува още нещо пиши на лични.

# 38
  • София
  • Мнения: 244
Още един глас за Асен Николов Laughing

# 39
  • Мнения: 487
Да допълня за свиждането -всеки ден от 18.00 до 19.00 часа е, но нашият татко идваше и по друго време, не са забранявали...А стаите на 12-ти етаж наистина са много добре ремонтирани.
Успех  Hug

# 40
  • Мнения: 998
Д-р Асен Николов  Peace

# 41
  • Мнения: 576
Родих с планово секцио при доц.Маринов и д-р Манчев на 23.10.2006г! Неверятно добър екип! newsm51 Много съм впечатлена от вниманието и грижите, които положиха за мен! smile3521 Благодаря им от сърце! newsm10

# 42
  • Мнения: 741
А някой знае ли нещо за Д-р Николай Негенцов?

# 43
  • Мнения: 209
Дъщерята раждах при д-р Гарнизов,а съна при  д-р Гунев.И двете раждания бяха секцио.От д-р Гунев определено съм много доволна,като специалист и,като човешко отношение. Peace

# 44
Здравейте бих искала да споделя с Вас колко съм доволна  грижите,подкрепата и компетентната лекарска подкрепа на  д-р Манчев!!! Той е не само много добър специалист, който изслужва страховете ти и ти обяснява подробно всичко, но и прекрасен човек, който непрекъснато се интересуваше от състоянието и винаги можех да разчитам на съдействие от негова страна. Наскоро той ме оперира от киста на яйчника и благодаря на Бог, че го открих като специалист, защото ако не беше той да ме подкрепя сигурно нямаше да се реша на операция. Чрез страниците на тази форум искам да му изкажа свойте благодарности относно всичко което направи за мен, невярвах че в цялата тази объркана здравна система може да същестлува такъв прекрасен лекар и човек като него. Когато реша да си планирам да имам бебе няма да се поколебая да се обърна към него.
Д-р Манчев запазете се такъв какъвто сте, Аз не познавам лекар като Вас! Hug

Общи условия

Активация на акаунт