Лятна жега или бурен дъжд, НОЕМВРИ ще си дойде изведнъж

  • 13 737
  • 276
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 328
Здравейте всички,
Специално здр. на Benighted Simple Smile
Роси, аз докато се натуткам да помагам с името, новата мама вече писа Simple Smile

Пожелавам на всички много усмивки и малко ядове smile3511 - здравословни, служебни и всякакви други!!   bouquet newsm08

# 16
  • Мнения: 325
ехооо привет днес и от мен!Златнаааа-много се радвам за проличалото ти коремче, на мен отдавна доста ми личи ,но в метрото определено повечето се правят,че не го забелязват за да не ми направят място  hahahaбезчовечници!Вчера например от 2 българки на средна възраст -1 циганка много усмихната и приветлива ми направи място Hug!!!!!!!!
мацки аз искам да ви питам какво пиете сега ежедневно ?Аз пия сироп на  ХИПП обаче май става все по-трудно да си го намеря newsm78
      целувки и лек ден на всичкииии

# 17
  • Мнения: 34
Здравейте ноемврийска банда Joy Аз да ви се похваля съм в болнични един месец и сега се въргалям вкъщи. Да ви предупредя и вас - навън върлува много неприятен летен грип, от онзи с повръщането и разстройството, много да се пазите, че мен миналата седмица ме съсипа.Сега съм по-слаба от преди да забременея. Хайде и само хубави новини в новата темичка, никакви болници и грипове Hug  

# 18
  • Мнения: 2 332
...
 Да ви предупредя и вас - навън върлува много неприятен летен грип, от онзи с повръщането и разстройството, много да се пазите, че мен миналата седмица ме съсипа.Сега съм по-слаба от преди да забременея. Хайде и само хубави новини в новата темичка, никакви болници и грипове Hug 

Ние го минахме... Йоана не беше добре 2 дена, аз - горе-долу пак толкова, но се разминах с 1 повръщане... То как да се пазиш от вирусите - те са навсякъде?  newsm78

...
Роси, аз докато се натуткам да помагам с името, новата мама вече писа Simple Smile
...

Нищо - здраве да е  Grinning.

# 19
  • Мнения: 553
Здравейте!
Ех... каква стана тя - Колегите сутрин вместо да ме попитат как съм ме питат "Как е бебчето? Рита ли"  Hug
И аз вече си мъкна забележимо коремче. А относно усещането - да всеки ден го усещам и в дните в които е по-кротък ми е търсене ...
За книгите - мисля, че "Състояние на страх" на Майкъл Крайтън ще ви впечатли. В нея има доста неща които са достоверни и могат да променят вижданията ви относно глобалното затопляне и излишните страхове които имаме понякога.
Силно се надявам  Praynig  нито една от нас да не помирисва вече болнично легло докато не дойде време бебчо да си сменя къщичката Wink
Цвети, мерси много за инфото което ми даваш. И да кажеш дали ти потвърждават за моме, че си я заплювам за снахичка "Пу-пу"  Joy

# 20
  • Мнения: X
Момичета, аз малко съм разочарована - много исках бебо да е момиче, но доки днес каза твърдо момче. Сигурно не съм като хората, но все си мисля, че ако е момиче ще го обичам повече... Защо съм такава? Нещо ми се скапа настроението и се сърдя на всички около мен подред. Отивам да си страдам...

# 21
  • Мнения: 2 274
Момичета, аз малко съм разочарована - много исках бебо да е момиче, но доки днес каза твърдо момче. Сигурно не съм като хората, но все си мисля, че ако е момиче ще го обичам повече... Защо съм такава? Нещо ми се скапа настроението и се сърдя на всички около мен подред. Отивам да си страдам...
  Мина, я недей така Naughty! Как така "ще страдаш"  Shocked? Та това е вашето детенце създадено с много любов! Разбирам как се чувстваш, но това ти е първото детенце и не се знае какво ще е второто! Обичай го и му се радвай  Hug!
   А аз какво да кажа като вече си имам едно момченце  Tired? С таткото бяхме тотално разочаровани когато на първия видеозон доки каза че е момче! До второто потвърждение все се надявахме да е сгрешил! Вече трима лекари независимо един от друг ми казват че е момче и сякаш малко по малко започвам да приемам новината! Важното е да е здраво! А и ако това те успокоява, вече на 2 познати им казват до последно, че имат момчета, а като родят се оказват момиченца  Mr. Green! Така че винаги има шанс доки нещо да не е видял!

# 22
  • Мнения: 258
    Здравейте, мили мамчета!Успях да си намеря компютър,за да ви споделя щастието си!Понеделник и вторник бях на ехограф в София при доц.Томова и при още един лекар,и двамата казаха,че са категорични,че ще имам момиченце/Цвети,би ли ми сменила щъркелчето/.Всичко ни е наред засега и си отговаряме точно за седмиците.
   Много съм щастлива,таткото и баткото още повече.
   Моля,ако някой има координатите на Фъстъчка да ми пише!
   Нямам време да прочта всичко,но се надявам,че всички сте добре.Ще наваксам като се прибера в Търново.Целувки.

# 23
  • Мнения: 247
Хм! Нещо почвам да се чудя, как така става да объркат момченцата и те да се окажат момиченца на финала?!

benighted, твоите познати на 3D ли ги бяха гледали?
Защото лекарите се кълнат в него и в това, което виждат?! Shocked

mina, не се самообвинявай за това, което изпитваш. Всичко е въпрос на малко време. Ще осмислиш как всъщност се променя ситуацията и ще я видиш в истинската й - хубава светлина.
Аз минах по подобен път, защото при нас таткото се беше вманиачил за девойка.
Та, като разбрах, че е младеж и се шашнах страшно как той ще го приеме.
И в крайна сметка съм му обяснила, че това е изцяло негово дело и аз физиологично нямам пръст в определянето на пола на бебчо Simple Smile

raliar, честита ви девойка!
На вас със сигурност ви се полага, щом вече си имате батко!  Hug
В коя седмица ти правиха прогнозата и ти казаха, че ще е момче?
Чудя се, защото по принцип за момчетата няма грешка Simple Smile Обичайно има грешки в прогнозите за момиченца... newsm78

# 24
  • Мнения: 2 274
benighted, твоите познати на 3D ли ги бяха гледали?
Защото лекарите се кълнат в него и в това, което виждат?! Shocked
   'Ми не! Тогава нямаше 3Д апарати! Мен и тогава и сега не са ме гледали на 3Д, но и на двамата ми дребоса имам снимки на пишките още в корема  Twisted Evil! Та аз съмнения нямам, но когато не е 3Д апарата си мисля, че докторите могат да се объркат, а Мина никъде не казва че са я гледали на 3Д!

# 25
  • Мнения: 258
Диагнозата-мъжка майка ми беше поставена във В.Търново на ехограф в жк със съмнителна възраст,но беше 18 седмица и доктора се застрахова,че има вероятност и да греши.Аз не съм била разстроена от този факт,на мен честно казано ми се иска само да е здраво бебето.Виж мъжете в семейството много искат момиче и сега се кефят.На всички ви пожелавам през ноември да гушнем здрв бебоци,а пък каквито са си ги направили татковците,такива ще си ги гледат.   Laughing

# 26
benighted, много се радвам че вече си по-добре Simple Smile повече никакво влизане там до ноември  Wink

поздрави на всички тумбачета   bouquet

# 27
  • Мнения: 325
никой нищо не казва за това какво пиете сега когато няма матерна

# 28
  • София
  • Мнения: 1 067
никой нищо не казва за това какво пиете сега когато няма матерна

На мен ми изписаха ПреНатал, но когато го търсех и него го нямаше, та братовчедка ми ми пради от Англия "Прегнакеър", това е със същите съставки като ПреНатала.

На теб твоят доктор не ти ли каза какво да пиеш?  newsm78

Роси74, Raliar, мерси и на двете за бързото включване по моя проблем.  Hug

# 29
  • Мнения: 2 332
никой нищо не казва за това какво пиете сега когато няма матерна

Ето кой не следи внимателно темите  Laughing... Още преди 2 теми мисля бях писала за витамините, които си взех - New Life на Calivita Int. - даже бях пуснала състава на таблетките, с идеята да съпоставяме различните дози в различните марки...

Роси74, Raliar, мерси и на двете за бързото включване по моя проблем.  Hug

Пак заповядай - и да се похвалиш утре!  Hug

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 23:34 от Роси74

Общи условия

Активация на акаунт