Какво ви е мнението за "закуската в леглото"?

  • 2 966
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Другарчета,
имам запитване?

Носили ли са ви някога закуска в леглото? А вие на някой?

Какво е мнението ви за това?

Ей сега видях на един филм и рекох да обсъдим.  Laughing

# 1
  • Мнения: 377
Носили са ми, но яденето в леглото не ме кефи особено. Rolling Eyes
 Виж да ме чакат закуската и кафето на масата, като стана, е друга работа.  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 299
Не обичам да закусвам. Иначе съм носила на мъжо Heart Eyes Той много се кефи.

# 3
  • Мнения: 1 492
Не мога да пия кафе и да ям,преди да съм си измила зъбите, а стана ли веднъж от леглото се губи очарованието от "закуската в леглото" ако се върна пак. А на любимия не съм се сещала да му нося

# 4
  • Мнения: 5 622
 Обожавам закуската в леглото  Flutter Но табличката ни се счупи и сега закуската я ядем в кухнята на масата  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 2 003
Не са ми носили закуска в леглото, нито пък аз на някой.
Преди да си измия зъбите, лицето и не мина през ВеЦето, просто не мога да си сложа нищо в устата.
А тези дето почват деня с пържени яйца с бекон  Sick не мога да ги разбера аз тия навици.

# 6
  • Мнения: 1 002
не е за мен ,
мързел съм , но чак пък толкова .-не Simple Smile
а и никога не съм се събуждала гледна - първо тоалетна , после душ , разсънявам се , кафе , абе какво ли не ..ям  2-3 часа след ставане поне .. мъжът ми ако почне да яде в леглото , хич няма да погледна романтично на идеята

това за мен е някакво филмово клише , което би трябвало да минава за романтично ...

# 7
  • Мнения: 7 640
не ме привлича идеята- с тия таблички и прочее- като на лежащо болна Crazy.
Виж, нещо за похапване в кревата -това е друга работа Peace

# 8
  • Мнения: 2 550
не употребявам

# 9
  • Мнения: 8 505
Не си падам по това.Сутрешният ми ритуал включва злоупотреба със сладко,плюс кафе с цигара (на терасата)...нездравословно,но много приятно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 889
Не са ми носили и аз не съм носила на никого. Иначе не не лошо, но едва ли бих могла да се събудя и да почна да ям без изобщо да съм станала и да се разтъпча. Предпочитам на масата да ям Mr. Green

# 11
  • Мнения: 221
носили са ми и ми е много готино аз затотова непрекъснато вече мрънкам  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 7 640
Не си падам по това.Сутрешният ми ритуал включва злоупотреба със сладко,плюс кафе с цигара (на терасата)...нездравословно,но много приятно Simple Smile
ооо, цигарка в леглото е мноого сладко

# 13
  • Мнения: 3 447
Абе носили са ми, ама не съм фенка  newsm78 Предпочитам закуската да ме чака в кухнята, след като съм приключила с ритуалите по събуждането. Имам си обаче една друга слабост (ама тя не е романтична) - късно през нощта, когато всички са заспали, а аз си чета книжка, да си взема нещо мъничко и вкусничко за гризкане в леглото  Embarassed

# 14
  • Мнения: 5 577
а аз си чета книжка, да си взема нещо мъничко и вкусничко за гризкане в леглото  Embarassed

Чипс Рафълс, черен, е точно за теб.  Peace Blush

Общи условия

Активация на акаунт