Хайде на секса

  • 6 611
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз не съм имала такъв партньор, но имам два случая разказани ми от едни приятели. Едната е от една приятелка, която била изнудена да се изпишка върху невероятен мъж, но така и не успяла да му задоволи желанията. Другата е от един "приятел", който казваше, че ляга по гръб и си слага стъкло над лицето, а приятелката му се изхожа отгоре  Sick Това последното било невероятно възбуждащо  Shocked

# 76
  • Мнения: 3 251
Другата е от един "приятел", който казваше, че ляга по гръб и си слага стъкло над лицето, а приятелката му се изхожа отгоре  Sick Това последното било невероятно възбуждащо  Shocked
Определено ще да е...,особено ако е яла черешите с костилките Sick

Последна редакция: чт, 06 юли 2006, 22:36 от Нина

# 77
  • София
  • Мнения: 2 958
Марче, как можа да го снимаш Гошко на фона на бг-мамма hahaha

# 78
  • Мнения: 2 550
Марче, как можа да го снимаш Гошко на фона на бг-мамма hahaha

хихихи,  Blush
да е по-достоверно  Blush Blush Blush

# 79
  • Мнения: 5 577
Марче, как можа да го снимаш Гошко на фона на бг-мамма hahaha

хихихи,  Blush
да е по-достоверно  Blush Blush Blush

Eдин вид "На ви ... голям среден пръст".

Значи моя Светльо никой не го видя?  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 7 837
Хм, от моите Старски и Хъч, по-хубави няма  Mr. Green

# 81
  • София
  • Мнения: 1 479
Да, попадала съм и беше много хубаво   Peace  Всъщност, аз го ръчках  за повечето изпълнения  Mr. Green Единственият път, когато се поуплаших, беше защото щеше да ме удуши. Какво друго сме правили- не казвам  Naughty
Ехххх, спомени....

# 82
  • Мнения: 42
Хайде петък е да Ви видя довечера Гошко Тошко, като Ви юрнат мъжлетата на колко от Вас ще ги заболи главата, ще й е топло и всичките извинения, които си измисляме. Малеййййййй това нямате умора бе!
Сега по темата не съм имала извратени предложения, защото не съм ги смятала за извратени, всичко е било нормално не знам за съжаление или не. И на токчета съм била, и мръсотийки са ми говорили и аз съм говорила и т.н. Embarassed
Много се зачудих дали бих се пражалила за ВОЛВО - абе ако стискам очите и си представям колата може и да издържа, ама като загубя картина какво ще правя Hug

# 83
  • Мнения: 755
 smile3532 smile3532 не..., но никога не е късно... Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт